Pelosi, جعل جلوتر با 4 coronavirus امداد لایحه با وجود naysayers

مجلس نانسی پلوسی است جعل جلوتر در نظر دارد به منظور توسعه یکی دیگر از coronavirus مربوط به امداد بسته به آدرس مداوم بحران بهداشت عمومی از جمله بیشتر پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها و افزایش مزایای بیکاری.

پلوسی در نامه ای خطاب به مجلس گفت که او امیدوار است به سادگی این قانون و آن را به کف خانه برای رای اواخر این ماه.

هر دو مجلس کنگره در حال میله میله برای بازگشت به پایتخت کشور در آوریل 20, اما آن را تا حد زیادی وابسته به پایداری ملت به عنوان کشنده رمان ویروس همچنان به انتقام ویران در سراسر کشور است.

لحن به ABC در 1 p. m. ET و ABC اخبار زنده در 4 p. m. و هر روز هفته به صورت ویژه پوشش از رمان coronavirus کامل ABC اخبار تیم از جمله آخرین اخبار زمینه و تجزیه و تحلیل.

رهبران در هر دو مجلس نمایندگان و سنا باید اذعان کرد کنگره بازگشت در 20 خاصی نیست.

“Coronavirus حرکت سریع و جوامع ما نمی توانیم برای ما به صبر کنید. آمریکا را به ادامه کار بی وقفه و در راه هر دو حزب به بلند کردن خانواده های آمریکایی و کارگران برای محافظت از سلامت خود امنیت اقتصادی و رفاه امروز و در طول این بحران” پلوسی روز جمعه گفت.

در نامه بیش از آخر هفته پلوسی گفت که او می خواهد برای دو برابر کردن بر روی “پرداخت پایین ما ساخته شده در مراقبت عمل” با عبور بیشتر قانون با هدف ارائه کمک به بیمار جوامع است.

پلوسی گفت که او قصد دارد به گسترش و گسترش قانون است که بیشتر خواهد شد کمک به کسب و کارهای کوچک از جمله کشاورزان است. این قانون را نیز تقویت مزایای بیکاری و شامل دور دوم پرداخت های مستقیم به آمریکایی پلوسی گفت.

Pelosi اذعان کرد در طول یک تماس را فشار دهید در هفته گذشته که او همچنان در تماس با وزیر خزانه داری استیون Mnuchin که کار فوق العاده از نزدیک با قانونگذاران در کاپیتول هیل در آخرین دور از مذاکرات در 2 تریلیون دلار بسته محرک.

پلوسی گفت: این قانون نیز ارائه کمک های بیشتر به دولت های ایالتی و محلی و بیمارستان و مراکز بهداشتی و درمانی و سلامت سیستم و بهداشت کارگران و اولین پاسخ دهندگان.

“جوامع ما نمی توانیم صبر کنید و ما باید به سرعت حرکت می کند. امید من این است که ما هنر و صنعت این قانون و آن را به طبقه بعد از این ماه” پلوسی گفت: در نامه اش.

پلوسی را حفظ کرده است و حضور در کاپیتول هیل با وجود این واقعیت است که اکثر اعضای بازگشت به صفحه اصلی متحده بلافاصله پس از عبور از 2 تریلیون دلار بسته محرک.

80 سال پیش در سخنران ساخته شده است دور در چندین کابل ایستگاه انجام مصاحبه در مورد نیاز به یک چهارم امداد لایحه در روزهای اخیر.

تجدید تمرکز بر ارائه امداد و کمک های اولیه به زده کارگران آمریکایی است که یک تغییر در تن از Pelosi و آمریکا که در هفته گذشته بودند سرعت کامل پیش رو در مورد پیش نویس قانون با تمرکز سنگین در زیرساخت ها است.

این تغییر نیز در میان ضبط-تنظیم تعداد آمریکایی – 6.6 میلیون – که در زمینه بیکاری در هفته گذشته.

“می کند که نه فقط نفس خود را دور؟” پلوسی به خبرنگاران گفت: در طول یک تماس را فشار دهید در هفته گذشته.

رهبران جمهوری خواه در ابتدا به نظر می رسید به تطهیر ضرورت یک چهارم لایحه و گفت: آنها به جای می خواست به “صبر کنید و ببینید” چگونه 2 تریلیون دلار بسته امداد اثرات اقتصاد و کارگران آمریکایی.

“او نیاز به ایستادگی کردن در این مفهوم است که ما در حال رفتن به رفتن همراه با بهره گیری از بحران به انجام کارهایی است که ربطی به بحران” مک کانل گفت: در مصاحبه با واشنگتن پست هفته گذشته است.

او به نام پلوسی بحث در مورد نیاز به یک چهارم دور ویروس-قوانین مربوط به “زودرس است.”

خانه رهبر اقلیت Kevin McCarthy, R-کالیفرنیا تکرار مک کانل گفتن در جمع خبرنگاران و در حالی که پلوسی “در تلاش است تا به بحث در مورد یک چهارم لایحه, من فکر نمی کنم که مناسب است در این زمان.”

در مورد استراحت بین دو کنگره رهبران Mnuchin به خبرنگاران گفت: او در تماس با هر دو آنها است.

“من صحبت کردم به رهبر. من صحبت کردم به بلندگو. من صحبت کردم به رئیس جمهور به طور مداوم. زمانی که رئیس جمهور آماده است و فکر می کند ما باید در مرحله بعدی ما آماده هستیم,” او گفت:.

مک کانل در اواخر هفته گذشته به نظر می رسید به حرکت و نزدیک به سمت پلوسی موقعیت در مورد نیاز به یک چهارم بسته است.

“[این] باید بیشتر هدف پاسخ به آنچه که ما اشتباه است و آنچه که ما انجام نمی به اندازه کافی — و در بالای این لیست وجود دارد را باید مراقبت های بهداشتی بخشی از آن را,” او در مصاحبه ای گفت: جمعه با آسوشیتد پرس.

نه تنها پلوسی ماندن این دوره در مورد نیاز به یک چهارم بسته او نیز روز پنجشنبه اعلام کرد ایجاد یک دو حزبی مجلس انتخاب کمیته ای برای نظارت بر 2 تریلیون دلار فدرال پاسخ به کروناویروس بحران است.

تشکر. جیم Clyburn دموکراتیک شلاق منجر خواهد شد, tasnim پنل خواهد بود که مجاز به “بررسی تمام جنبه های فدرال در پاسخ به کروناویروس و اطمینان از مالیات دهندگان دلار در حال عاقلانه و کارآمد صرف شده است.”

“پنل ریشه کن کردن زباله های تقلب و سوء استفاده از آن را محافظت در برابر قیمت-اندازه گیری, احتکار سیاسی و طرفداری” او به خبرنگاران گفت: در یک تماس را فشار دهید در هفته گذشته. “ما نیاز به شفافیت و پاسخگویی است.”

این کمیته نیز سعی خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که ایالات متحده آمریکا در واکنش به شیوع این است که “بر اساس بهترین علم” و مشاوره بهداشت و کارشناسان پلوسی گفت.

این کمیته نیز احضاریه قدرت.

Clyburn که پلوسی به شنود گذاشته به نظارت ناظر کمیته گفت: این کمیته خواهد بود “رو به جلو” خواهد شد و نه تمرکز بر مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پاسخ اولیه به coronavirus بحران است.

“درک من این است که این کمیته خواهد بود به جلو, به دنبال,” شماره 3 خانه دموکرات گفته سی ان ان “وضعیت اتحادیه” در روز یکشنبه.

برخی از جمهوری خواهان را به نام ایجاد پلوسی را نظارت کمیته های غیر ضروری.

“من واقعا فکر می کنم که لازم است توضیح ، شلی مور Capito R-W. Va., به خبرنگاران گفت: روز شنبه در ساختمان کاپیتول. Capito در شهر بود به نظارت مختصری سنا طرفدار forma جلسه.

“ما باید نظارت کمیته” Capito گفت. “من فکر نمی کنم لازم است من فکر می کنم ما باید بسیاری از سیستم های حفاظتی در محل و نظارت است.”

رئیس جمهور تهمت نیز لعنتی جدید کمیته نظارت.

“من می خواهم به همه یادآوری در اینجا در پایتخت کشور ما به خصوص در کنگره است که این زمان برای سیاست بی پایان حزبی تحقیقات” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در کاخ سفید در جلسه مطبوعاتی هفته گذشته است. “در اینجا ما دوباره. آنها در حال حاضر انجام می شود فوق العاده آسیب به کشور ما در سال های اخیر است.”

“آن را شکار ساحره پس از شکار ساحره پس از witch hunt” مغلوب ساختن پیشی جستن ادامه داد. “و در پایان آن را مردم انجام شکار ساحره که در حال از دست دادن — و آنها بوده است و از دست دادن مقدار زیادی. و آن را هر زمان برای جادوگر شکار.”

آنچه که در مورد کوروناویروس:

  • چگونه آن آغاز شده و چگونه به خودتان محافظت: coronavirus توضیح داد
  • چه باید بکنید اگر شما علائم: علائم کروناویروس
  • پیگیری گسترش در ایالات متحده و در سراسر جهان: coronavirus نقشه
  • tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

    Leave a reply

    You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>