اطفال که به کشته شدن خود را ممکن است جعلی واکسیناسیون سوابق, مقامات می گویند که

خودکشی توجه داشته باشید در سمت چپ توسط دکتر مطرح شده سوال در مورد رکورد نگه داشتن.

ایلینوی اطفال که فوت بر اثر خودکشی در سال گذشته ممکن است جعلی بیمار واکسیناسیون مدارک پزشکی با توجه به محققان.

آشپز شهرستان کلانتر دفتر شروع به تحقیق در مورد واکسن های ارائه شده توسط دکتر ون Koinis, 58 که توسط یک خود وارد زخم گلوله در ماه سپتامبر پس از یک خودکشی توجه داشته باشید در سمت چپ پشت “پرسش” در مورد رکورد نگه داشتن واکسن در پزشکی خود را در پارک همیشه سبز حدود 15 مایلی جنوب شیکاگو, کلانتر, در بیانیه ای گفت: ارائه شده به ABC شیکاگو ایستگاه WLS.

در طول این تحقیقات به Koinis’ مرگ مقامات در بر داشت معلوم بود که چه کسانی و نه دریافت واکسن به رکورد نگه داشتن مسائل با توجه به این بیانیه.

محققان همچنین دریافتند که Koinis در برخی موارد نمی ارائه واکسن به کودکان در پدر و مادر خود را درخواست. مشخص نیست که چگونه بسیاری از بیماران ممکن است تحت تاثیر قرار.

طبخ شهرستان کلانتر تام پیکان گفت: شیکاگو سان تایمز که Koinis “پشیمان رفتار خود را با واکسن” که او شده بود “عوارض جانبی” به طول دهه گذشته از کار در عمل خود را.

دارت گفت: روزنامه های محلی Koinis ممکن است جعلی واکسیناسیون اسناد به درخواست پدر و مادر است.

مقامات در حال حاضر توصیه کرد که بیماران سابق Koinis بحث در مورد این امکان با زمان پزشکان و پرس و جو در مورد روش برای تست قبل از واکسیناسیون “از فراوانی از احتیاط.”

Koinis تا به حال شده مجاز به عمل در ایالت ایلینوی از سال 1991, مقامات گفت. او بیشتر در خدمت بیماران در شیکاگو سمت جنوب غربی و در نزدیکی جنوب غربی حومه شهر با توجه به کلانتر ،

Alzein اطفال اطفال گروه دريافت Koinis’ سوابق ارسال شده ادای احترام به او را دنبال اخبار از مرگ او در سال گذشته است.

عمل در حال حاضر ارسال شده یک گزینه در وب سایت خود را برای بیماران سابق Koinis به دانلود یک پرونده پزشکی آزاد است.

تحقیقات در حال انجام است و ایلینوی وزارت بهداشت ابلاغ شده است.

اگر شما در بحران لطفا تماس ملی پیشگیری از خودکشی نجات در 1-800-273-TALK (8255) و یا تماس با بحران خط متن از طریق پیام کوتاه به صحبت 741-741.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>