پرل هاربر بازمانده USS آریزونا عضو خدمه می میرد در 97

دونالد Stratton یکی از آخرین زندگی اعضای USS آریزونا خدمه.

یکی از سه باقی مانده USS آریزونا از اعضای خدمه که جان سالم به در برد 1941 حمله به پرل هاربر درگذشت.

خدمات پارک های ملی را تایید کرد روز یکشنبه از مرگ 97 ساله دونالد Stratton, در حالی که اعلام کرد در Facebook پست که پرچم بیش USS آریزونا امید در پرل هاربر در هاوایی خواهد بود به پرواز در نیمه کارکنان “به افتخار زندگی خود و خدمات.”

استراتون رشد در نبراسکا پیوست و نیروی دریایی ایالات متحده در سال 1940. USS آریزونا او را کشتی خدمات پارک های ملی گفت.

جنگی بود که ضربه توسط اژدر افکن در طول حمله به پرل هاربر در دسامبر. 7, 1941 و پس از ایالات متحده,’ ورود به جنگ جهانی دوم در روز بعد. در مجموع 2,390 آمریکایی خدمات اعضا و غیر نظامیان کشته شدند, در حمله به پرل هاربر از جمله 1,177 خدمه در هیئت مدیره USS آریزونا با توجه به خدمات پارک های ملی ،

استراتون در میان 334 خدمه که جان سالم به در نبرد غرق شدن. او با پنج نفر دیگر از اعضای خدمه در کشتی سوزاندن جلو ماست و ذخیره شد که ملوان از USS Vestal انداخت و آنها را یک خط با توجه به خدمات پارک های ملی.

“او crawled شده دست بر دست بالای آب به ایمنی سوخته شدن بیش از 70% از بدن” خدمات پارک های ملی نوشت و در آن با Facebook post.

با وجود جراحات خود Stratton دوباره داوطلب خدمت سربازی و خدمت کردن جنگ تا او مرخص شد در ماه دسامبر سال 1946 در رتبه توپچی همسر دوم کلاس با خدمات پارک های ملی گفت.

در سال 2016 Stratton چاپ خاطرات به نام “همه مردان جنتلمن: آمریکا ملوان به حساب دست اول از پرل هاربر.” این کتاب یک شاهد عینی از پرل هاربر حمله شد پرفروش نیویورک تایمز.

جانبازان مرگ باعث لو Conter و کن Potts زندگی گذشته اعضای USS آریزونا خدمه.

استراتون پسر آسوشیتدپرس گفت که او در خواب خود را در خانه اش در کلرادو اسپرینگز در شنبه, احاطه شده توسط خانواده است.

“او بسیار فروتن بسیار آرام قهرمان” شیدا Stratton گفت. “او نمی خواست و یا به دنبال توجه او دریافت کرده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>