پل Brandus: تهمت می تواند کمک به انتخاب مجدد خود را با انجام یک چیزی که او نمی خواهد انجام این کار در دولت از آدرس اتحادیه

بحث در مورد عجیب و غریب است.

در روز سه شنبه دولت از آدرس اتحادیه رئيس جمهور تهمت خواهد بود به طور رسمی معرفی شده توسط مجلس نانسی پلوسی. توسط سنت سخنران می گوید چیزی در امتداد خطوط از “من این افتخار بزرگ را به شما معرفی رئیس جمهور ایالات متحده است.”

برخی از افتخار است. Pelosi صرف پنج ماه گذشته از سال 2019 نظارت بر مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح و نظر او را ترسو و قلدر و خائن است.

“چرا همه راهها به روسیه ؟” او در پاییز گذشته در اتاق کابینه. این دو قانون اساسی افسران نگه داشتن هر یک از دیگر در اهانت مطلق.

رئیس جمهور صحبت می کند در آستانه سنا تبرئه. به دلیل آن طول می کشد یک اکثریت دو-سوم—67 رای به محکوم—او هیچ چیز به نگرانی در مورد. به جز میراث او. مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه مثل اندرو جانسون و بیل کلینتون یک استیضاح رئیس جمهور. آن است که یک لکه است که برای همیشه با او و مغلوب ساختن پیشی جستن—که ترس تحقیر و خندید که بیش از هر چیز—کبود است. او می خواهد او پوند از گوشت. او فکر می کند او قربانی در اینجا و هوا خواهد نارضایتی او در هر فرصتی به او می شود.

اما برخی از چیزهایی که مهم تر از احساسات صدمه دیده از 73 سال ، تهمت رو دشوار re-انتخابات—بهتر می تواند کمک کند خود را با تمرکز بر روی چیزهایی که به نظر می رویم به خوبی در این کشور است.

بخوانید: چگونه بازار سهام واکنش نشان داد و به وزارت امور خارجه این اتحادیه سخنرانی

به شوخ طبعی: اخیر گالوپ نظرسنجی نشان می دهد که 84 درصد از آمریکایی ها راضی “به طور کلی کیفیت زندگی” در این کشور از 68 ٪ زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار سه سال پیش. بیش از دو-سوم—68%—راضی هستند “دولت و ملت و اقتصاد” از 46 درصد در سال 2017. این جهش بزرگ و رئیس جمهور خواهد شد گرفتن مسافت پیموده شده بیشتر از ذکر چیزهایی مانند این از ناله در مورد چگونه دموکرات ها در حال درمان او.

به عادلانه باشد آن را نیز شایان ذکر است که آمریکایی ها نیز نسبت به چند چیز است. بیش از نیمی می گویند “کیفیت محیط زیست” بدتر شده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار (او را تضعیف کرده است نمرات از هوا و آب قوانین ایمنی) و تعداد کسانی که انتقادی از “سطح مهاجرت” و “امنیت اجتماعی و مدیکر سیستم” بدتر از رئیس جمهور را تماشا کنید.

این دو چیز متصل هستند. مغلوب ساختن پیشی جستن را به خود مشغول کرده پایین تر حتی حقوقی مهاجرت سطوح است که منتقدان می گویند نگه داشته است—در دوره ای از کمبود نیروی کار—به شدت مورد نیاز کارگران از آینده. رئیس جمهور نیز اشاره کرد و از “اصلاح” امنیت اجتماعی و مدیکر در یک دوم—یک کلمه کد برای کاهش. شایان ذکر است که امنیت اجتماعی است فرو بردن به ذخایر خود را در این سال به پرداخت مزایای که سر به فلک کشیده به عنوان 10,000 متولدین بازنشسته هر روز. پایه مالیاتی برای حمایت از حقوق می تواند گسترش اجازه می دهد بیشتر کارگران در, اما رئیس جمهور نمی خواهد انجام دهد. چیزی رو به من بدهید.

طبق معمول داستان این است: همه چیز را به عنوان بد به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان می گویند—اما آنها نه به عنوان خوب به عنوان حامیان او می گویند یا نه. واقعیت این است که نرخ بیکاری در نیم قرن پایین. اما آن را نیز یک واقعیت است که اقتصاد شده است کاهش برای دو سال گذشته است. همچنین s واقعیت است که کسری بودجه افزایش یافت از رئیس جمهور دیده بان است و در حال حاضر در تریلیون دلار قلمرو برای اولین بار در نزدیک به یک دهه. خواهان دریافت سرزنش اینجا: آنها کنترل هر دو مجلس نمایندگان و سنا برای اولین بار دو سال از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری. همه این جوهر قرمز می شود انباشته شده بر روی بدهی که بالا بود که مغلوب ساختن پیشی جستن در آمد—$19 تریلیون و در حال حاضر $23.2 تریلیون. آن است که به بینی ضربه $31 تریلیون دلار تا سال 2030. این حزبی دفتر بودجه کنگره می گوید که می شود تقریبا برابر تولید ناخالص داخلی است. رییس جمهور به عنوان پیشینیان خود را—چسبیده است فرزندان و نوه های ما با یک تب.

این میان روایت است که تعریف این سال انتخابات. اما اصل موضوع می تواند برگ برنده خود را. دو نظرسنجی aggregators — RealClearPolitics و megyn kelly نشان می دهد که تهمت به طور کلی تصویب شده است و در عین حال به لمس آن همه بالا مجموعه, در ماه ژانویه سال 2017 در شروع ریاست جمهوری او. از یک نقطه نظر اقتصادی این شگفت آور است که با 3.5 درصد بیکاری و ثابت—اما دیدنی—رشد اقتصادی—او باقی مانده است فرو رفته در پایین-به-اواسط 40 سالگی شایع است.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعداد همچنان وزن خود تفرقه شخصیت خود را خاتوله نارسی و نادرستی. هر رئیس جمهور با اقتصاد خوب خواهد بود افزایش: پس از بیل کلینتون استیضاح خود گالوپ تصویب افزایش یافت و به 73 درصد. یکی از چیزهایی که کمک کرد این بود که بعد از مجلس سنا تبرئه Clinton بیرون آمد و به باغ گل سرخ و عذرخواهی به ملت برای اقدامات خود را. یک بیت از ندامت ارسال خواهد مغلوب ساختن پیشی جستن اعداد بالاتر و مخاطبان در سراسر کشور مانند یک کشور از اتحادیه اروپا خواهد بود یک جای خوب برای انجام آن است. اما آیا نفس خود را نگه دارید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>