عابران نادیده گرفته و قربانی هلی کنیسه حمله — رسانه های آلمان

پیاده راه می رفت گذشته “بی تفاوت” به یک زن در حال مرگ بر روی آسفالت بیرون یک کنیسه در شهر هاله در طول یک حمله در ماه اکتبر امنیت فیلم نشان داد. دو نفر کشته شدند.

عابران ظاهرا نادیده گرفته اولین قربانی یک حمله تروریستی در شهر هاله در ماه اکتبر گذشته با توجه به گزارش های منتشر شده در رسانه های آلمان روز جمعه.

نظارت تصویری نشان داد چند نفر راه رفتن گذشته قربانی “با آرامش و تقریبا بی تفاوتی” آلمان پخش WDR, NDR و Südeutsche Zeitung روزنامه گزارش شده است.

“در وسط یک شهر یک فرد نهفته شات در پیاده رو اما مردم راه رفتن و گذشته” مقاله نوشت.

بیشتر بخوانید: آلمان کنیسه حمله: که قربانیان در هاله?

حدود 50 نفر در حال حاضر در یک کنیسه در آلمان شرقی شهر هاله در 9 اکتبر زمانی که مسلح استفان B. شات در درب و سه تن مواد منفجره است.

پس از شکست برای ورود به کنیسه مسلح به ضرب گلوله کشته و 40 سال در خیابان و 20 سال در یک کباب فروشگاه. او همچنین مجروح شدن یک زن و شوهر در حالی که در تلاش برای فرار با توجه به آژانس خبری DPA.

چه فیلم های نظارت نشان می دهد ؟

گزارش کست یک نور جدید در شرایطی از اولین قربانی مرگ است.

یک پستچی تحویل نامه در سمت دیگر خیابان ادامه داد: ارائه نامه در حالی که زن در حال مرگ بود با توجه به گزارش.

این زن ادامه داد: به دروغ غیر مسلح در یک استخر از خون به عنوان دیگر عابران پیاده در کنار, تا زمانی که یک مرد با یک موی دم اسبی رفت و به او کمک کند ظاهرا خواستار یک آمبولانس. هیچ یک به نظر می رسد به ارائه کمک های اولیه.

ادامه مطلب: نظر: یهودی ستیزی هدف ما یهودیان نیست ‘بازگشت’ — آن را هرگز به سمت چپ

وقوع حمله در یوم کیپور ترین مقدس یهودی جشنواره است. مجرم بستری ضد یهودی و نژاد پرستانه انگیزه.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>