حکومت خودگردان فلسطینی محمود عباس می گوید: trump’s برنامه ارائه می دهد ‘پنیر سوئیسی” دولت

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین محمود عباس است تصریح کرد فلسطینی ها رد جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اصطلاح میانه طرح گفتن شورای امنیت سازمان ملل متحد که به تازگی پرده برداری پیشنهاد می آورد نه صلح و نه ثبات و خواهد ترک فلسطینی با یک حالت شبیه “پنیر سوئیسی”.

“من به شما امروز به تصریح فلسطینی موقعیت که رد اسرائیلی-آمریکایی پیشنهاد” عباس گفت: روز سهشنبه در سخنرانی خود اشاره کرد که این موضع نیز شده بود با حمایت اتحادیه عرب سازمان همکاری اسلامی و اتحادیه آفریقا.

بیشتر:

عباس مغلوب ساختن پیشی جستن به بازگشت به مذاکرات موجود بر اساس قطعنامه های سازمان ملل است که برای یک راه حل دو کشور بر اساس پيش مرزهای سال 1967 و خواست شورا برای برگزاری یک کنفرانس بین المللی به دنبال یک راه حل برای مناقشه طولانی مدت.

عباس گفت: رد این طرح که تهمت پرده برداری کنار بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در اواخر ماه گذشته است که نتیجه آن “تصمیمات یک جانبه که نقض اصول بین المللی و “ابتکار صلح عربی”.

“آن annuls مشروعیت حقوق فلسطینی حقوق ما به خود مختاری و آزادی و استقلال ما در دولت خود را,” او گفت:.

“آن legitimised چه غیر قانونی است – شهرک ها و مصادره و الحاق زمین فلسطین,” او گفت: با اشاره به غیر قانونی اسرائیل حل و فصل گسترش پروژه در مناطق اشغالی کرانه غربی و شرق اورشلیم.

طرح این محصول از سه سال تلاش مغلوب ساختن پیشی جستن در قانون و مشاور ارشد Jared کوشنر, پیش بینی بی ربط دولت فلسطینی است که بیش از بخش های کلیدی از کرانه باختری به اسرائیل و سوغات اسرائیل بر روی کلید مسائل از جمله مرزهای وضعیت بیت المقدس و شهرک های یهودی نشین.

تحت این پیشنهاد فلسطینی ها می توانست بخش هایی از کرانه غربی و غزه خود را برای دولت و یک پایتخت جدید در اورشلیم حومه فقط در خارج از اورشلیم. اما فلسطینی ها می خواهند هر دو اشغالی شرق بیت المقدس و کرانه غربی به بخشی از یک دولت آینده.

پیشنهاد شده بود بدون ورودی از فلسطینی ها که قطع روابط با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پس از آن بحث برانگیز به رسمیت شناخته شده و بیت المقدس به عنوان پایتخت اسرائیل در اواخر سال 2017.

#AJOPINION – مغلوب ساختن پیشی جستن میانه طرح

پیش نویس قطعنامه cosponsored تونس و اندونزی و با حمایت هیئت فلسطینی گفته بود مغلوب ساختن پیشی جستن طرح نقض حقوق بین الملل و شورای امنیت خواست برای حل دو دولت بر اساس مرزهای فلسطین قبل از جنگ سال 1967.

آن را با بیان این شورا تعیین سرنوشت “به بررسی راه های عملی و وسیله ای برای تضمین اجرای کامل آن مربوط قطعنامه از جمله اجرای اقدامات تحت فصل 7 [سازمان ملل متحد]” منشور که پوشش نظامی و nonmilitary معنی.

اما به نظر می رسد بعید است که فلسطینی ها را حمایت کافی در این شورا به آن را قرار داده تا برای انتخابات گزارش پیش نویس قطعنامه ای را در انتظار قرار داده شد زیر فشار آمریکا.

الجزیره جیمز خلیج, گزارش از مقر سازمان ملل متحد در نیویورک گفت: فلسطینی ها و متحدان آنها ممکن است “misplayed دست خود را”.

“قطعا اولیه خود را پیش نویس این قطعنامه بسیار مهم از مغلوب ساختن پیشی جستن طرح, و من فکر می کنم این چیزی بود که مجبور آمریکایی ها به حلقه تا تونس به کیسه خود را سفیر” خلیج گفت: با اشاره به تونس سابق سازمان ملل متحد فرستاده Moncef Baati بود که بنا به گزارش اخراج در هفته گذشته برای رفتن بیشتر از رئیس جمهور Kais Saied می خواستم در نقد خود از ما پیشنهاد.

“این نیز باعث نگرانی در میان دیگر UNSC کشور است. من فکر می کنم آنچه که فلسطینی ها نمی خواهید بود برای قرار دادن یک قطعنامه به رای و نه فقط ما در یک طرف اما باید بیشتر کشورها پرهیز,” خلیج گفت: با اشاره به عدم وجود یک رای.

فلسطینی ها نمی امیدوار’

در سخنرانی خود عباس تصریح کرد که صلح میان فلسطینی ها و اسرائیلی ها “است که هنوز هم ممکن است” و “دست یافتنی”.

“ما هنوز متعهد به صلح به عنوان یک انتخاب استراتژیک است, اما این معامله است نه یک همکاری بین المللی” او گفت:.

در همین حال سفیر اسرائیل در سازمان ملل متحد دنی Danon متهم عباس بودن غیر واقعی است.

“رئیس جمهور عباس حاضر به عملی. او حاضر به مذاکره است. او علاقه مند در پیدا کردن یک راه حل واقعی برای این جنگ” Danon گفت: شورای امنیت.

نظرات خود را به عنوان هزاران نفر از فلسطینی ها از نقاط مختلف کرانه جمع آوری شده در رام الله به صدای حمایت خود را از رهبری خود را موقعیت و به اعتراض دوباره مغلوب ساختن پیشی جستن ،

الجزیره Nida ابراهیم گزارش از رام الله گفت: غلیان احساسات پشتیبانی از عباس گفتار آمد با وجود بسیاری از فلسطینی ها احساس نا امید کننده است.

“آنها می گویند که آنها وعده داده شده برای سال … نه هر یک قطعنامه آنها می گویند اجرا شده بر روی زمین” ابراهیم گفت.

“از گسترش شهرک سفارت آمریکا حرکت می کند … آنها به نظر نمی رسد به برگزاری بسیار امیدواریم. فلسطینی ها نیست و امیدوار است که واقعیت بر روی زمین است که رفتن به تغییر دهید,” او گفت:.

“فلسطینی ها معتقدند اسرائیل در حال حاضر در حال حرکت به جلو با برنامه ریزی و آنچه را که ما انجام داده است که فقط با قرار دادن حقایق روی زمین بر روی یک تکه کاغذ و نام آن را یک طرح صلح.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>