حزبی نبرد بر ما coronavirus کمک برای کسب و کارهای کوچک

مجلس سنای ایالات متحده روز پنج شنبه موفق به از طریق فشار اضافی $250bn از کمک های در نظر گرفته شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک در مقابله با تلفات اقتصادی جدید کروناویروس همه گیر به عنوان دموکرات ها و جمهوری خواهان مسدود شده هر یک از دیگر طرح های پیشنهادی.

دموکرات اعتراض به یک جمهوری خواه برای اندازه گیری $250bn به گوشت گاو تا اضطراری وام به کسب و کارهای کوچک گفت: آنها را عقب بیل تنها اگر آن را به حال رشته های متصل شد و همراه با یک مقدار مشابه برای بیمارستان های محلی و کمک های غذایی.

خواهان اعتراض به دموکراتیک ابتکار گفت: تنها پول یک وام کسب و کار کوچک برنامه بود و در معرض خطر در حال اجرا در حال حاضر و نیاز به پر.

بیشتر:

“به من دموکراتیک همکاران لطفا – لطفا – نه بلوک کمک های اضطراری شما حتی مخالفت فقط به خاطر اینکه شما می خواهید چیزی بیشتر گفت:” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل جمهوری خواه.

اما سناتور دموکرات کریس ون Hollen به نام مک کانل حرکت “کامل سیاسی کاری در اینجا بر روی زمین از این کشور ایالات متحده آمریکا.” او و سناتور دموکرات بن کاردین به نام فوری برای نوسازی به جای اضطراری وام و کمک مالی برنامه برای کسب و کارهای کوچک است که به گفته آنها در حال حاضر در حال اجرا از پول است.

خواه اندازه گیری آورده شده توسط مک کانل بود به دنبال تهمت و دولت. می خواست آن را به پر کردن یک $349bn وام برنامه برای رستوران ها و هتل ها و آرایه ای از دیگر کسب و کارهای کوچک در حال مبارزه در یک اقتصاد hobbled توسط coronavirus که توقیف مدارس و کسب و کار سمت چپ بیشتر از کشور جمعیت پناه در خانه و پرتاب میلیون ها نفر از کار.

قبل از سنا اقدام وزارت خزانه داری وزیر استیو Mnuchin گفت: در مصاحبه ای با CNBC که مقامات می خواستم برای دریافت وام کسب و کار کوچک برنامه افزایش تا به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است.

“ما نیاز به پول بیشتر برای کسب و کار کوچک. رئیس جمهور شده است بسیار روشن است. او خوشحال به بحث در مورد مسائل دیگر مانند بیمارستان ها و دولت در لایحه. اما ما می خواستیم برای رفتن و گرفتن پول برای کسب و کار کوچک برنامه که دوباره عظیم حمایت هر دو حزب,” Mnuchin گفت.

Nancy Pelosi

مجلس نانسی پلوسی و خانه رهبر اقلیت کوین مک کارتی شرکت در یک لایحه ثبت نام مراسم Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون پس از آن تصویب در مجلس, در واشنگتن, DC [اندرو بیلبائو/AP Photo]

با بسیاری از کنگره را در یک زنگ تفریح هر طرف سعی ram مربوطه آن لایحه از طریق مجلس سنا در یک مسیر سریع به معنی آن زمان تنها یک اعتراض از هر یک از 100 سناتور به کنار گذاشتن یا طرح.

کنگره در حال حاضر اختصاص داده شده بیش از $2.3 تریلیون دلار در سه موج قانون با هدف ثبات اقتصادی آمار بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 14,700 مردم در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>