پاریس, پلیس فرانسه تظاهرات خشونت آمیز

چندین هزار نفر به مبارزه طلبیده یک coronavirus مربوط به ممنوعیت تظاهرات به پرداخت ادای احترام به جورج فلوید و آدما ترائوره یک مرد سیاه و سفید که در بازداشت پلیس درگذشت.

گاز اشک آور خفه خیابان های پاریس به عنوان پلیس ضد شورش مواجه با معترضان تنظیم آتش سوزی در حال رشد در میان خشم جهانی بیش از فلوید مرگ در ایالات متحده نژادی و بی عدالتی و سنگین-دست تاکتیک های پلیس در سراسر جهان است.

بیشتر:

پلیس ممنوع کرده بود این اعتراض به دلیل coronavirus مربوط به محدودیت های که منع هر گونه تجمع بیش از 10 نفر.

فرانسه معترضان در زمان زانو و مطرح مشت خود را در حالی که آتش نشانان در تلاش برای خاموش کردن چند blazes به عنوان یک صلح آمیز چند نژادی تظاهرات انحطاط را به بی تنش.

دو آتش کوچک را شکست و سبز و خاکستری موانع اطراف یک سایت ساخت و ساز شد زدم.

تنش نیز فوران در یک مربوط به اعتراض در جنوب شهر مارسی است.

بسیاری از معترضان به خود جلب کرد با الهام از جنبش اعتراضی در آمریکا بیش از پلیس با قتل فلوید, گزارشی مرد brandishing ویروسی شعار در فارسی مانند “Black Lives Matter” و “من نمی توانم نفس بکشم”.

“امروز ما نه فقط صحبت کردن در مورد مبارزه کرد ، آن است که مبارزه برای هر کس. هنگامی که ما برای مبارزه با جورج فلوید ما مبارزه برای آدما ترائوره,” آدما خواهر Assa ترائوره گفت: در اعتراض.

“چه اتفاق می افتد در ایالات متحده است اکو از آنچه اتفاق می افتد در فرانسه,” او اضافه شده است.

Protesters holding placards attend a banned demonstration planned in memory of Adama Traore, a 24-year old black Frenchman who died in a 2016 police operation which some have likened

معترضان برگزاری پلاکارد حضور در ممنوع تظاهرات برنامه ریزی شده در حافظه از آدما ترائوره 24 ساله سیاه فرانسوی که در سال 2016 در بازداشت پلیس [Gonzalo Fuentes/رویترز]

در سال 2016 پس از یک اختلاف بیش از یک هویت بررسی کرد 24 ساله دستگیر شد و در یک خانه که در آن او را مخفی می کردند پس از پیشرو پلیس در 15 دقیقه تعقیب و گریز.

آگاهی او از دست داده در وسیله نقلیه خود را و درگذشت در نزدیکی یک ایستگاه پلیس. او هنوز هم دست به دستبند زمانی که امدادگران وارد شده است.

یکی از سه بازداشت افسران محققان گفت که ترائوره شده بود دوخته را با خود همراه وزن بدن پس از دستگیری او.

تاریخ و زمان آخرین جمعه, فرانسوی, کارشناسان پزشکی تبرئه سه افسر پلیس رد گزارش پزشکی راه اندازی شده توسط مرد جوان خانواده که گفت که او مرده بود از خفگی.

این سومین گزارش رسمی برای روشن شدن افسران.

اضافه کردن به جنجال جدید کاوشگر به سفارش Traore خانواده گفت: مرگ ناشی از دستگیری تکنیک مورد استفاده توسط افسران یک منبع گفت.

“نه به خشونت و نه نژادپرستانه’

پاریس رئیس پلیس Didier Lallement در نامه ای به افسران پلیس در دفاع از خود انجام sympathising با “درد” افسران باید احساس “در مواجهه با اتهام خشونت و نژادپرستی تکرار بی وقفه توسط شبکه های اجتماعی و برخی از فعالان گروه”.

پاریس نیروی پلیس “است نه خشونت و نه نژادپرستانه: این عمل در چارچوب حق آزادی برای همه” او اصرار داشت در یک ایمیل به این شهر 27,500 مجریان قانون.

ستاره, فرانسوی, بازیگر کاملیا Jordana که از الجزایر مبدا بود سرزنش ماه گذشته توسط فرانسه وزیر کشور گفت: مردم “قتل عام” توسط پلیس در حومه پاریس به دلیل رنگ پوست خود را.

چند افسر نیز بررسی خشونت علیه اعضای عمومی در طولانی مدت زرد “جلیقه” ضد دولت تظاهرات و اخیر ضد اصلاحات در حقوق بازنشستگی اعتصاب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>