شهردار پاریس انتخاب خواهد, سبز, موج فرانسه در انتخابات محلی

شهردار پاریس Anne Hidalgo, اعلام کرده است, پیروزی در انتخاب مجدد به عنوان پیشنهاد شهرداری انتخابات به تعویق افتاد coronavirus بحران دیده اند قوی دستیابی به موفقیت از سبزها در سراسر کشور

پاریس — شهردار پاریس Anne Hidalgo اعلام پیروزی در انتخاب مجدد به عنوان پیشنهاد شهرداری انتخابات به تعویق افتاد coronavirus بحران دیده اند قوی دستیابی به موفقیت از سبزها در سراسر کشور است.

روز یکشنبه رای گیری نیز به نظر می رسد به عنوان یک شکست برای رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی جوان و میانه رو حزب بود که فیلدینگ شهرداری نامزدها برای اولین بار و هنوز فاقد محلی ریشه در سراسر فرانسه است.

Hidalgo سوسیالیستی عمدتا ضرب و شتم نامزد حزب محافظه کار Rachida Dati, با توجه به برآورد بر اساس نتایج قسمی. او برای اولین بار انتخاب به عنوان شهردار پاریس در سال 2014. او گشتند اجازه خواهد داد که او برای نظارت بر بازی های المپیک تابستانی 2024.

هیدلگو حمایت اروپا محیط زیست-سبزها که به دست آورده نفوذ قوی در سراسر کشور.

سبز نامزدهای برنده در فرانسه شهرهای بزرگ از جمله مارسی لیون استراسبورگ و بوردو اغلب مصرف سرب در اتحاد خود با تضعیف حزب سوسیالیست.

دور دوم انتخابات شهرداری ها دیده شده است یک کم سابقه مردم در انتخابات در میان طولانی نگرانی در مورد بیماری همه گیر.

تنها 40 درصد از رای دهندگان بازیگران آراء به عنوان نفر نیاز به پوشیدن ماسک در مراکز اجتماعی حفظ فاصله در حالی که در خطوط حمل و خود را قلم به ثبت نام در رای گیری ثبت نام.

نظرسنجی برگزار شد با پوشیدن ماسک و دستکش برای محافظت در, و در برخی از مکان هایی که آنها از هم جدا شدند از رای دهندگان توسط شفاف پلاستیکی سپر. پست الکترونیکی-در رای گیری مجاز نمی باشد در فرانسه.

پاکسازی ابراز “نگرانی” بیش از این پایین مردم در انتخابات “است که خبر خیلی خوب نیست” با توجه به دفتر خود.

وزیر کشور کریستف Castaner مسئول از برگزاری انتخابات گفت که “در همه جا در سراسر فرانسه, بهداشت اقدامات … قادر به احترام. که رضایت است.”

روز یکشنبه رای گیری بود به انتخاب شهرداران و نمایندگان شهرداری در حدود 5000 شهرها و شهرستانها.

روند انتخابات به حالت تعلیق در آمد و پس از دور اول در سراسر کشور انتخابات شهرداری ها در مارس 15, که تولید قاطع نتایج در 30000 عمدتا کوچک و مشترک. پاکسازی منتقدان می گویند او نباید اجازه داده اند که در دور اول به جلو بروید در همه, پس از آن برگزار شد فقط به عنوان عفونت انفجار در سراسر اروپا و فقط دو روز قبل از فرانسه معرفی گسترده در سراسر کشور مستند اقدامات است.

گسترش coronavirus کند شده است به طور قابل توجهی در فرانسه در هفته های اخیر و تقریبا تمام محدودیت های اجتماعی و فعالیت های کسب و کار شده اند به تدریج برداشته بیش از ماه گذشته. فرانسه گزارش کرده است حدود 200000 مورد تأیید و 29,781 مرگ و میر در این بیماری همه گیر اما کارشناسان بر این باورند همه گزارش ارقام undercounts با توجه به محدود تست و از دست رفته در موارد خفیف.

انتخابات هر چند ظاهرا با تمرکز بر نگرانی های محلی نیز دیده می شود به عنوان یک کلید سیاسی شاخص پیش از سال 2022 انتخابات ریاست جمهوری.

پاکسازی کرده بود گفت: او با توجه به انتخابات به عنوان یک طرفدار یا ضد دولت رای بدهند.

در عین حال یک ترمیم کابینه است که انتظار می رود در هفته های آینده به عنوان پاکسازی به دنبال سیاسی جدید افزایش در میان مشکلات اقتصادی باعث شده به این ویروس در بحران است. مقامات فرانسوی مواجه شده اند انتقاد در طول بیش از همه گیر ماسک کمبود تست ظرفیت و برای رفتن پیش با دور اول انتخابات به جای تحمیل یک مستند پیش از آن.

نخست وزیر ادوارد Philippe که ممکن است در معرض خطر تجدید سازمان موفق به کسب یک پیروزی بزرگ در زادگاه خود از لو هاور که در آن او در حال اجرا بود برای شهردار.

فیلیپ دیده است محبوبیت خود را افزایش قابل توجهی در هفته های اخیر. او ممکن است تعیین شخص دیگری به عنوان شهردار اگر او همچنان در راس دولت است.

نظر سنجی های اخیر نشان می دهد پاکسازی محبوبیت امتیاز است معلق در هوا در حدود 40 درصد است که بالاتر از قبل از شیوع ویروس.

حزب جمهوری در حرکت ندارد نامزدها در هر نژاد و در برخی موارد بود که پشتوانه سیاستمداران محلی از سمت چپ یا راست به جای.

سخنگوی دولت Sibeth Ndiaye اذعان کرد حزب متوسط در نتیجه انتخابات تاکید کرد که کاشت محلی ریشه “است در نظر گرفتن زمان.”

محافظه کار جمهوری خواهان که برنده بزرگ بود در سال 2014 انتخابات شهرداری است و یک شبکه قوی از محلی مقامات منتخب به نظر می رسد به خوبی انجام دوباره.

ضد مهاجرت راست ملی رالی برنده یک پیروزی نمادین در جنوب شهر پرپینان, منجر لوئیس Aliot برای تبدیل شدن به اولین عضو حزب برای اجرای یک شهر بیش از 100 ، 000 نفر است.

الکس Turnbull کمک به این گزارش.

به دنبال همه از AP را همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>