پدر و مادر سو پس از دختران’ بدن روشن پس از تصادف ماشین

پدر و مادر دو نوجوان کشته در یک تصادف ماشین می گویند بدن آنها misidentified و روشن

فورت لادردیل فلوریدا. — پدر و مادر دو نوجوان کشته در یک تصادف ماشین در حال پیگرد فلوریدا گشت بزرگراه و دیگران ادعا اجساد دختران خود بودند misidentified و روشن باشد.

پرونده های حقوقی به دنبال یک جولای 29 تصادف در پنساکولا منطقه شامل چهار دوستان است. دو نفر از آنها کشته شدند: Deleigha “Leigha” گیبسون 18 و سامارا آشپز 15.

با وجود تفاوت سنی و ویژگی های مختلف فیزیکی با توجه به پرونده های حقوقی هویت خود روشن شد. یکی هم یک اهدا کننده عضو و دیگر نمی شد و منجر به مخلوط کردن در برداشت اندام با توجه به پرونده های حقوقی.

Deleigha پدر Demetrius گیبسون گفت: این سخت است برای خانواده برای مقابله با نه تنها ماشین بلکه مشکل در شناسایی بدن.

“اساسا ما دل شکسته که در مورد. ما فقط تلاش برای بدست آوردن همه چیز را درست و مناسب را به او بده دفن او گفت:” در مصاحبه جمعه.

پرونده های حقوقی به دنبال نامشخص خسارت از FHP چند Escambia County مقامات و دو خانه های مراسم تشییع جنازه. FHP را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر جمعه. خانه های مراسم تشییع جنازه کاهش یافته بود.

وجود دارد چهار نوجوانان در ماشین که شب. پدر و مادر گفته بودند شناخته شده به عنوان “چهار Amigos” و ساعات زیادی را صرف با هم. ماشین خود را نوسان خارج از کنترل حدود 1:30 صبح روز 29 جولای به یک قطب ابزار و سپس skidded به درختان. دو نفر از آنها فوت کرد.

از سامارا آشپز Renada آشپز گفت: او سفر کرد از او آتلانتا صفحه اصلی به منظور بررسی دخترش باقی مانده است. آنچه که او در بر داشت او شوکه و همچنین گیبسون را Tammy.

“من رفتم به دیدن دختر من و من تو را دیدم Tammy دختر. لحظات گرانبها گرفته شد از ما دور که ما سزاوار به,” او گفت:.

با توجه به پرونده های حقوقی محلی معاینات پزشکی منتشر اشتباه بدن به اشتباه خانه های مراسم تشییع جنازه که embalmed اشتباه بدن بدون مجوز.

یکی از نوجوانان گیبسون را امضا کرده بود تا به عنوان یک اهدا کننده عضو در صورت مرگ او. در عوض مقامات ظاهرا برداشت ارگان های از آشپز که رضایت داده.

طرح دعوی در دادگاه همچنین گفت که زمانی که آشپز’ مادر آورده و لباس به یکی از خانه های مراسم تشییع جنازه ، کفن کارکنان به او گفت “که او نیاز حتی بزرگتر لباس از آنجا که آنها نمی خواهد جا سامارا آشپز.”

چرا که بدن در کفن بود که از Deleigha گیبسون.

پرونده های حقوقی ثبت شد توسط گیبسون و آشپز خانواده در Escambia County مدار دادگاه. هر دو خواهان محاکمه با حضور هیئت منصفه. بدون محاکمه در تاریخ برنامه ریزی شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>