پدر و مادر از دست دادن درخواست تجدید نظر دادگاه به نگه داشتن نوزاد در حمایت از زندگی

پدر و مادر یک کودک اعلام مرگ مغزی توسط پزشکان را از دست داد آخرین دور از یک نبرد قانونی در بریتانیا دادگاه به نگه داشتن او را در حمایت از زندگی

لندن — پدر و مادر یک کودک اعلام مرگ مغزی توسط پزشکان را از دست داد آخرین دور از یک نبرد قانونی در بریتانیا دادگاه به نگه داشتن او را در زندگی حمایت.

بریتانیا دادگاه تجدید نظر در روز جمعه را رد کرد و تلاش Susanilow علی و Shokhan Namiq برای سرنگونی یک دادگاه عالی جهت است که پزشکان می تواند به توقف درمان خود نوزاد پسر Midrar علی.

کودک از اکسیژن شده به علت عوارض در هنگام تولد و به دنیا آمد نفس نمی کشد و بدون یک ضربان قلب. او شده است در یک زمان.

قضات در هر دو دادگاه با موافقت پزشکان که Midrar علی تا به حال تجربه “غیر قابل برگشت ساقه مغز مرگ” توسط Oct. 1, زمانی که او 14 روز است. سه تجدید نظر قضات حکومت جمعه که پزشکان می تواند قانونی “بس به تهویه مکانیکی” نوزاد است.

یکی از قضات اندرو مك فارلين گفت: Midrar علی دیگر تا به حال یک “مغز است که قابل تشخیص مانند.”

“وجود دارد هیچ پایه و اساس فکر است که هر آزمایشات بیشتر خواهد منجر به یک نتیجه ای متفاوت,” او گفت:.

کودک پدر و مادر زندگی می کنند که در منچستر در شمال غرب انگلستان را قبول نمی کند که بیماری غیر قابل برگشت است و می خواهید به نظر دادگاه را از نظرات کارشناسان خارجی.

خود را وکیل دیوید فاستر گفت: این زن و شوهر بود با توجه به درخواست تجدید نظر به دیوان عالی کشور.

مورد آخرین در یک سری از چالش های قانونی توسط والدین به پزشکان در بریتانیا دولت-بودجه خدمات بهداشت ملی.

این موارد اغلب تبدیل به flashpoints برای بحث درباره حقوق کودکان و پدر و مادر مسئولیت بیمارستان و نقش دولت است.

زیر انگلیسی, قانون, آن است که مشترک برای دادگاه به زمانی که دخالت پدر و مادر و پزشکان اختلاف نظر در درمان یک کودک است. در چنین مواردی حقوق کودک را تقدم بیش از پدر و مادر حق تصمیم می گیرید چه بهترین برای فرزندان خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>