انگل: کره جنوبی فیلم wowing جهان

سئول کره جنوبی – در جهان از کره جنوبی, سرگرمی, چند چیز در حال تولید به اندازه وزوز و غرور ملی به عنوان انگل.

کلاس آگاه کمدی تاریک شده است wildly موفق در سراسر جهان است. پس از انتشار آن انگل دارای فروش بیش از $160.8 m در سراسر جهان با توجه به Box Office Mojo, درآمد ردیابی خدمات. آن را نیز گرفته است خانه های معتبر جشنواره کن جشنواره فیلم نخل طلا و “عملکرد فوق العاده” افتخار برای بازیگران آن در صفحه جوایز انجمن بازیگران.

خبر در مورد به دست آوردن حتی بالاتر است.

بیشتر:

اگر انگل برنده جایزه اسکار (همچنین شناخته شده به عنوان یک اسکار) برای بهترین عکس در فوریه 10, Bong Joon-ho شاهکار خواهد شد در تاریخ به عنوان اولین زبان خارجی فیلم برنده جایزه.

“البته این امر می تواند یک معامله بزرگ را به نفع خود [تصویر],” Kim Hyun Kyung یک استاد مطالعات شرق آسیا در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین به الجزیره. “است که آن را مستحق? بله, آن را مستحق … اولین زبان خارجی به عنوان برنده جایزه اسکار برای بهترین تصویر ؟ خواهد بود که چیزی از آن نمی شود؟”

غرور ملی

حتی بدون بهترین عکس برنده پدیده جهانی از آنچه Vanity Fair magazine لقب “انگل تب” به کره جنوبی مقدار زیادی به لاف زدن در مورد. این فیلم موفقیت می ایستد جدا از فن شور در اطراف K-pop اعمال مانند BTS یا BLACKPINK و حتی محبوبیت زیادی از کره ای, مد و زیبایی, برندها.

South Korea Parasite

کره جنوبی مدیر Bong Joon-ho (سمت چپ) با بازیگران انگل در مدت کوتاهی قبل از انتشار آن در کره جنوبی است. آن را در حال حاضر برنده جشنواره کن فیلم جایزه [Lee Jin-مرد/AP Photo]

“من احساس می کنم یک حس غرور و افتخار در انگل موفقیت. این اولین بار است که در تاریخ زمانی که ما [کره] نه تنها به رسمیت شناخته شده توسط فیلمسازان و منتقدان اما به طور کلی مخاطبان به عنوان یک کل” گفت: Kim Su-ji یک صنعت رسانه ها کارگر. “این واقعیت است که آن را ساخته شده توسط کره ای ها کره ای و هنوز هم دوست داشتم و تماشا در سراسر جهان شگفت انگیز است. این نشان می دهد که یک فیلم را ندارد به زبان انگلیسی به ‘watchable’.”

“من افتخار می کنم که Bong Joon-ho به عنوان یک کره ای است که به نمایندگی از طرف خلاق کره است که اغلب مورد تحسین قرار گرفته,” توافق, Kim Eun-ji یک منابع انسانی کارگر است که به تماشای این فیلم. “انگل را نشان می دهد از یک طرف بسیار متفاوت از فرهنگ کره ای از آنچه در حال حاضر دیده می شود.”

با وجود غرور ملی انگل مدیر هنوز هم در پاسخ به موفقیت خود را با یک شانه را بالا انداختن و متوسط کنایه. بونگ جون-هو عناوین ساخته شده در اواخر سال گذشته پس از ظاهرا رد اهمیت قریب الوقوع اسکار برنده (انگل اولین بار است که کره جنوبی فیلم برای دریافت جایزه اسکار نامزد جایزه برای بهترین تصویر, بهترین کارگردانی یا بهترین بین المللی فیلم سینمایی).

“… این یک معامله بزرگ نیست,” او گفت: یک روزنامه نگار در کرکس. “اسکار یک جشنواره بین المللی فیلم. آنها بسیار محلی است.”

بونگ اعتماد به نفس شاید می آید از این واقعیت است که او در حال حاضر تاسیس یک حرفه ای در جهان از جشنواره بین المللی فیلم.

او آخرالزمانی, هیجان انگیز, Snowpiercer به دست آورده بیش از $86.7 m در سراسر جهان در حالی که Okja – یک سال 2017 فیلم با $50m در بودجه از براد پیت را Plan B Entertainment تولید شده در سراسر جهان وزوز پس از آن Netflix انتشار.

“ما باید انتقاد از اسکار. اما در عین حال این درست است که اسکار را به یک نوع از نام تجاری به رسمیت شناختن, و من فکر می کنم انگل را نامزدی می کند لمس بر چه فیلم کره جنوبی شده است دستیابی به بیشتر و بیشتر بین المللی موفقیت” آنتونی Yooshin کیم بازدید استاد مطالعات آمریکا در کالج ویلیامز الجزیره گفت:.

“اما جالب است که انگل است این فیلم که با داشتن این نوع از دستیابی به موفقیت به این دلیل که کره جنوبی صنعت فیلم ثابت کرده خود را به واقعا رقابتی برای 25 سال گذشته.”

فرمول موفقیت

انگل بدون شک سزاوار ستایش برای آن چند نوع داستان زیبا camerawork و بازیگران برنده جایزه. اما یکی به تعجب: آنچه در آن است در مورد این فیلم که موجب بهره جهانی در کره جنوبی سینما – و به همین دلیل در حال حاضر در سال 2020?

Oscars Parasite

بونگ جون-هو فیلم شیپور خاموشی به نگرانی در سراسر جهان در مورد نابرابری و تقسیم [ماریو Anzuoni/رویترز]

کارشناسان پاسخ واضح است: انگل شیپور خاموشی به حس عمیق از نابرابری و شکافهای طبقاتی در حال حاضر احساس در سراسر جهان است.

“سینما کره هنوز که فاقد یک فیلم است که هر کس می تواند نقطه به نقطه و می گویند” اوه آره, کره جنوبی ساخته شده است.’ بونگ جون-هو و انگل در حال حاضر که فوری به رسمیت شناختن قدرت و کلان” دانشگاه کالیفرنیا ارواین کیم گفت.

“این تا حدی به دلیل هالیوود به نظر می رسد موفق به اظهار نظر در مورد یکی از بزرگترین مشکلات در جهان امروز – رشد اختلاف بین غنی و فقیر و انگل می کند که.”

این فیلم نیز غیر قابل انکار موفق برای آن شوخ طبعی و تاب طرح.

“این کمی ترسناک کمی از هیجان انگیز کمی از کمدی و ملودرام و کمدی رمانتیک است که در برخی از راه در مخلوط” کیم ادامه داد. “نه تنها آن را سرگرم کننده در این راه اما آن را نیز قادر به ارسال یک پیام اجتماعی. آن را بسیار دشوار است برای یک فیلم پرفروش را به انجام این کار است.”

انگل در حال حاضر جمع آوری بیش از 150 جایزه چیدن دو بیشتر در اخیر بفتا در انگلستان است.

اسکار و یا بدون جایزه اسکار برای بسیاری از کره جنوبی فیلم, به رسمیت شناختن نشانه آن است که جهان در نهایت بیدار شدن از خواب به آنچه که آنها به مدت طولانی قدردانی – هنرمندی کره ای, فیلمسازی.

“من همیشه افتخار کره ای, فیلم های سینمایی و فرهنگی ما چشم برای نمایشهایش و انگل متفاوت است … من تعجب نیست که یکی از خود ما واقعا ایجاد چیزی شبیه به آن” Kim Na-hyun یک کارگر در صنعت بازاریابی به الجزیره.

“من فکر می کنم کره ای ها جالب داستان را بگویید و یک راه جالب از داستان سرایی. ما تسلط هنر کمدی زمان,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>