انگل سابقه در اسکار با بهترین عکس برنده

کره جنوبی انگل تاریخ ساخته شده برای تبدیل شدن به اولین فیلم غیر انگلیسی زبان را برای بهترین عکس در 92 سال تاریخ جوایز اسکار.

بونگ جون هو طنز نابرابری در زمان هالیوود جایزه در مراسم اسکار یکشنبه شب همراه با جایزه برای بهترین کارگردان, بهترین های بین المللی فیلم و بهترین فیلمنامه ضرب و شتم کردن از رقابت بسیار خیالی, درام, از جمله 1917, Once Upon a Time … در هالیوود و ایرلندی.

انگل در حال حاضر برنده جوایز بسیاری از جمله جایزه در جشنواره فیلم کن سال گذشته است.

بیشتر:

انگل را برنده شد یک لحظه نقطه عطفی برای جایزه اسکار است که محتوا به تعصبی بین المللی فیلم های خود را به دسته.

چندین ایستاده ovations استقبال بونگ چندین برنده است.

“من آماده ام به نوشیدن امشب” بونگ گفت: باعث roars از جمعیت است. به طور غیر منتظره ای به نام دوباره برای بهترین کارگردان بونگ ادای همکار خود را نامزد خصوص مارتین اسکورسیزی و به این نتیجه رسیدند: “در حال حاضر من آماده برای نوشیدن تا فردا.”

Oscars

Miky لی, Kwak گناه Ae و بونگ جون هو واکنش نشان می دهند پس از برنده شدن اسکار برای بهترین تصویر برای “انگل” در 92 مراسم اهدای جوایز اسکار در هالیوود, Los Angeles, California, US, فوریه 9 سال 2020 است. رویترز/ماریو Anzuoni [ایسنا]

پیروزی برای انگل آمد و در همان سال بسیاری از انتقاد از عدم تنوع در نامزد و عدم وجود زن فیلمسازان.

مشکل با تنوع

برای 87 مراسم اهدای زمان بودند نامزد دریافت جایزه بهترین کارگردان از یک موضوع است که بافته شده بود به کل مراسم و حتی به برخی از شرکت کنندگان پوشاک. ناتالی پورتمن عینک کیپ اندود شده با نام زن فیلمسازان بودند که نه نامزد دریافت جایزه بهترین کارگردان از جمله لولو وانگ (خداحافظی), Greta Gerwig (زنان کوچک) و ماتی آرسنال (Atlantics).

اقدام دسته ها نیز حداقل متنوع از خرید اینترنتی از #OscarsSoWhite تحت فشار قرار دادند آکادمی به بازسازی عضویت در آن است. سینتیا Erivo در حال اجرا برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای نقش او را در هریت بود تنها بازیگر از رنگ نامزد دریافت جایزه شده است. تمام جوایز بازیگری رفت و به عنوان بسیاری پیش بینی کرده بود با براد پیت, Renee Zellweger, Joaquin Phoenix و لورا درن گرفتن خانه طلایی مجسمه.

این hostless مراسم افتتاح توجه داشته باشید از ورود با Janelle Monae انجام یک روز زیبا در محله و آهنگ های خود را زنده با کمک از بیلی پورتر.

“من خیلی افتخار می کنم به اینجا ایستاده به عنوان یک سیاه و سفید عجیب و غریب هنرمند گفتن داستان” Monae گفت. “مبارک ماه تاریخ سیاه.”

Oscars

سینتیا Erivo شد, نامزد دریافت جایزه برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن تنها فرد از رنگ بود و نامزد دریافت جایزه بازیگری [ریچارد Shotwell/تالار گفتگو/AP Photo]

دو سابق اسکار میزبان, Chris Rock و استیو مارتین ارائه شده باز کردن تک صدایی. “باور نکردنی تنزل” مارتین به نام آن. مارتین همچنین بمب که چیزی گم شده بود از سال را کارگردانی نامزد. “Vaginas!” سنگ پاسخ داد.

وجود نقاط عطف این وجود.

برنده بهترین نویسندگی فیلمنامه اقتباسی برای نازی طنز Jojo, خرگوش, نیوزیلند فیلمساز Taika Waititi شد اولین مدیر بومی که تا کنون برنده جایزه اسکار. او اختصاص داده شده و این جایزه به “تمام بومی کودکان و نوجوانان در جهان است که می خواهید به انجام, هنر رقص و نوشتن داستان است.”
“ما در حال اصلی گوهای” Waititi گفت.

Joker آهنگساز Hildur Gudnadottir شد تنها زن سوم تا کنون برنده بهترین امتیاز اصلی.

“به دختران, به زنان, به مادران و به دختران که شنیدن موسیقی باز در داخل لطفا صحبت می کنند گفت: Gudnadottir. “ما نیاز به شنیدن صدای خود را.”

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>