وحشت در کشمیر به عنوان موارد مطروحه علیه کاربران رسانه های اجتماعی

اصلاح: 18/02/2020: نسخه های قبلی از داستان گفت که مقامات ترمیم سرعت پایین اینترنت 2G در ژانویه 25. که نادرست بود; این حرکت اعلام شد در ژانویه 14.

سرینگر هند-اداره کشمیر – مقامات هندی-اداره کشمیر را در پرونده پلیس موارد در برابر کاربران رسانه های اجتماعی تحت عنوان “ضد ترور” قوانین برای هجوم رسانه های اجتماعی ممنوعیت استفاده از سرور های پروکسی.

این حرکت موجب ترس و وحشت در میان مردم کشمیر است که در زیر امنیتی و ارتباطی مستند از 5 اوت زمانی که با اکثریت مسلمان منطقه محروم شد از آن محدود استقلال.

بیشتر:

چند اولین گزارش اطلاعات (دپو یا پلیس شکایت) واصل شده اند در برابر unnamed کاربران زیر فعالیت های غیر قانونی پیشگیری از عمل (UAPA). یک فرد رزرو تحت UAPA می توان آمریکا برای ماه بدون وثیقه.

پلیس گفت: عمل آمد و در برابر کسانی که سوء استفاده های رسانه های اجتماعی برای تبلیغ “secessionist ایدئولوژی و ترویج فعالیت های غیر قانونی”.

“جدی گرفتن توجه داشته باشید از سوء استفاده از رسانه های اجتماعی وجود داشته است مستمر گزارش از سوء استفاده از سایت های رسانه های اجتماعی توسط miscreants به انتشار secessionist ایدئولوژی و ترویج فعالیت های غیر قانونی” خواندن یک بیانیه صادر شده توسط این منطقه پلیس که به طور مستقیم می آید هند در امور داخلی افغانستان ،

مقامات ترمیم سرعت پایین اینترنت 2G در ژانویه 14 – شش ماه بعد از اینترنت قطع شد از منطقه – اما این ممنوعیت در رسانه های اجتماعی ادامه داد. کشمیری شده اند با استفاده از شبکه های خصوصی مجازی (Vpn) برای دسترسی به لیست سیاه سایت ها به خصوص رسانه های اجتماعی.

بسیاری از کاربران تا به حال شروع به ارسال به روز رسانی در Twitter و Facebook اما باز فیرث در حال حاضر ایجاد وحشت در میان بسیاری از آنها.

“من با استفاده از رسانه های اجتماعی برای هر پست سیاسی به روز رسانی اما من واقعا دست پاچه و در حال حاضر حذف شده از VPN و غیر فعال من حساب های رسانه های اجتماعی. این بدان معنی است که آنها می توانند در حال حاضر بازداشت هر کسی در حال حاضر گفت:” 25 ساله دانشجوی دانشگاه Sehba میر.

برخی از کاربران نیز گفته است که تلفن های خود را در حال بررسی توسط نیروهای امنیتی در ایست های بازرسی به حذف پروکسی سرور از تلفن های خود را.

“من متوقف شد در خارج از بیمارستان مراقبت های عالی در سرینگر دو روز پیش. سربازان بررسی گوشی من حذف اکانت از آن” مديريت دانش آموز در اوایل بیست سالگی خود که نمی خواهند به نام الجزیره گفت:.

یک مقام رسمی از شرکت مخابرات در این باره گفت که اپراتورها خواسته شده است توسط مقامات به نصب فایروال و بلوک لیست سیاه سایت ها و Vpn ها.

“آن را تبدیل به مشکل و کنترل آن را به طور کامل خواند و گفت: شرط ناشناس ماندن.

کشمیر است که طولانی ترین در حال بررسی اختلاف بین هند و پاکستان بوده است بر روی یک لبه برای شش ماه گذشته بعد از هند لغو ماده 370 که به منطقه ویژه وضعیت.

تحت سرکوب سخت ارتباطات و نظامی محدودیت هایی بودند اعمال شده در این منطقه برای جلوگیری از تظاهرات. در حالی که این محدودیت ها به تدریج کاسته شده است وجود دارد همچنان به یک پتو ممنوعیت استفاده از سایت های رسانه های اجتماعی.

یک مقام ارشد پلیس در این باره گفت که آنها در حال “بررسی حساب های مختلف و تصویر پس از آن اقدام آغاز خواهد شد”.

“هر کسی با استفاده از رسانه های اجتماعی و ارسال هر گونه ضد ملی مواد را می توان نام برای بازجویی” افزود که “این اقدام با هدف پیدا کردن شخصیت های پخش شایعات و اقدام علیه آنها را از طریق قانونی مناسب روش”.

‘ترس و دست پاچگی’

دپو ثبت شده تحت UAPA و بخش 66-A (b) هند فن آوری اطلاعات (IT) عمل – گمراه کننده مردم با ارتباطات الکترونیکی – اما کارشناسان آن را غیر قانونی نامیده و گفت: بخش زده شد توسط هند بالا دادگاه در ماه مارس 2015 به آن را نقض آزادی بیان است.

Geeta Seesu یک بمبئی-بر اساس بنیانگذاران FreeSpeech جمعی یک گروه مدافع که با این نسخهها کار برای ترویج آزادی بیان در هند نامیده شاه به عنوان یک “جارو تعمیم به ارعاب و criminalise هر کس”.

“درخواست UAPA تلاش برای مردم را هیچ کدام از آنها نام و شناسایی – ترس و دست پاچگی,” Seesu گفت.

اینترنت آزادی بنیاد یک سازمان مستقر در هند است که طرفداران حقوق دیجیتال و بی طرفی خالص نیز انتقاد تشکیل پرونده از دپو.

Srinivas Kodali یک محقق مستقل مستقر در حیدرآباد است که به مطالعه اطلاعات و اینترنت در هند نامیده می شوند این حرکت به عنوان “خلاف قانون اساسی”.

“این یک نقض آشکار حقوق دیجیتال از مردم است. امروز از آن است که در حال اجرا در کشمیر و فردا آن را می تواند تبدیل به یک عمل به طور کلی در هند,” او گفت: Al Jazeera.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>