همه گیر ثابت می کند وجود دارد تنها یک ارز ذخیره جهان

کشورهای ثروتمند باید صرف بیش از $9 تریلیون تا کنون در مقابله اقتصادی خرید اینترنتی از COVID-19. و هزینه های بیشتر در راه است که دولتها سعی کنید برای اطمینان از وجود دارد از عملکرد اقتصاد ارسال این بیماری همه گیر.

آسیب انجام شده است به احتمال زیاد به پیش افتادن از بحران مالی و شاید حتی رکود بزرگ.

این بدترین بحران اقتصادی در 70 سال گذشته.

در حال حاضر سرمایه گذاران با عجله به ایمنی. 11-سال گاو اجرا در بازارهای سهام ایالات متحده است. و وجود یک پناهگاه امن همه بانکی در و آن این است که نه طلا. دلار است. برای همه بحث در این است که دلار را به ارز ذخیره آن ثابت می شود درست است که بحث.

بازارهای در حال ظهور را متحمل فشار از عجله برای دلار است. اندونزی واحد پول اندونزی از دست داده و تقریبا 14 درصد از ارزش خود را از ابتدای سال است. روبل روسیه و پزوی مکزیک از دست داده اند و یک پنجم از ارزش خود را.

این مشکل برای بازارهای در حال ظهور است که آنها ممکن است بخواهید به کاهش نرخ بهره برای تحریک اقتصاد آمار coronavirus اما این امر تضعیف ارز خود را بیشتر. و پرداخت بهره-دلار بدهی فقط افزایش یافت unbalancing امور مالی.

پوند کاهش یافت و بیش از 10 درصد سطح گذشته دیده می شود در سال 1985. انگلستان را طلاق از اتحادیه اروپا را شکسته است انعطاف پذیری پوند بود که در نظر گرفته می شود افسار به بخت و اقبال از این قاره است.

بهترین اجرای ارز فقط اتفاق می افتد به پزوی آرژانتین – بهترین اجرای این معنا که افتاده است حداقل در مقایسه با دیگر آمریکای لاتین سازمان ملل. این واقعیت است که آن را معرفی کرده است کنترل سرمایه محدودیت برای پول به خارج از کشور برای مقابله با بحران اقتصادی است قطعا کمک کرده است.

دلار شده است پیشرو در جهان ارز برای بیش از یک قرن است. امروز بیش از 60 درصد از تمام بانک خارجی ذخایر و 40 درصد از بدهی برگزار شد به دلار آمریکا.

Jameel احمد رئیس جهانی ارز استراتژی و تحقیقات بازار در FXTM می گوید الجزیره: “دلار نه تنها همچنان پادشاه است. اگر این یک بازی تاج و تخت دلار است که در حال مرگ تاج و تخت از آن شده است در حال مرگ تاج و تخت برای زمان بسیار طولانی آن غالب تمام هفت پادشاهی در زیر آن و این چیزی است که شده است در بازی برای نزدیک به یک قرن در حال حاضر پس از جنگ ،

او اضافه می کند: “و ما هنوز 20-30 سال دور از کسی که قادر به می گویند که آنها می تواند چالش دلار.”

چه رفت در هند بله بانک ؟

حتی قبل از این بیماری همه گیر کوروناویروس هند موسسات مالی باعث شد نگرانی های خود را به دلیل بدهی های بزرگ است.

بله بانک چهارم-بزرگترین وام دهنده در هند گرفته شده توسط دولت در این ماه. این سومین نجات این سال است.

دارن Aw آسیا اقتصاددان در اقتصاد سرمایه توضیح می دهد که بله بانک مواجه شده است و راهبری مسائل از جمله مخاطره آمیز شیوه های وام دهی که منجر به تجمع nonperforming وام و زوال موقعیت بانک.

“هند بانکداری سهم خود را از مشکلات و فکر نمی کنم مسئله ای مانند این می تواند به راحتی حذف” Aw می گوید.

چگونه همه گیر تغییر شکل صنعت سفر?

سفر و صنعت گردشگری اختصاص بیش از 10 درصد از اقتصاد جهانی در سال 2018 ایجاد 319 میلیون شغل در سطح جهان است.

صنعت برای اولین بار به صورت فشار از همه گیر به عنوان مسافران لغو شده خود را رزرو. صنعت حمل و نقل هوایی است که انتظار می رود به از دست دادن بیش از $250bn درآمد در این سال به عنوان شرکت های هواپیمایی مجبور به زمین هواپیما.

Avi Meir, مدیر اجرایی, سفر, مدیریت startup TravelPerk گفت: بسیاری از بازیکنان در صنعت هواپیمایی “به دنبال در مجموع لغو ترین راه در حال حاضر”.

Meir اضافه می کند که بسیاری از شرکت ها و تولید کنندگان مجبور به تغییر مدل کسب و کار خود و یا بستگی به اتحادیه اروپا ،

منبع: الجزیره اخبار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>