فلسطینی ها را رد گزارش کشیدن قطعنامه سازمان ملل متحد بر ما طرح

مقامات فلسطینی باید گزارش را رد کرده است که شورای امنیت سازمان ملل متحد قطعنامه در محکومیت آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میانه طرح خارج شده است به عنوان حکومت خودگردان فلسطینی محمود عباس آماده برای رسیدگی به شورای امنیت در روز سه شنبه.

صائب صائب عریقات به, دبیر کل کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین (ساف) گفت: پیش نویس قطعنامه بود “هنوز هم در حال گردش” و توصیف شایعاتی است که ایالات متحده در حال اعمال فشار بر کشورهای عضو به مانع قطعنامه به عنوان بی اساس است.

بیشتر:

“ما در حال ادامه روند مشاوره با کشورهای مختلف در راه است که نمی شود در تناقض با اصول قطعنامه گفت:” در یک صدای جیر جیر.

“گزارش می دهد که این قطعنامه ترویج شده توسط گروه عربی و جنبش عدم تعهد خارج شده است بی اساس هستند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه گذشته پرده برداری طولانی خود را با تاخیر میانه طرح بود که به شدت به حمایت اسرائیل اما محکوم توسط فلسطینی ها. این طرح پیش بینی بی ربط دولت فلسطینی است که بیش از بخش های کلیدی از اشغال کرانه باختری به اسرائیل و طرفداری از اسرائیل در کلید مسائل از جمله مرزهای وضعیت بیت المقدس و شهرک های یهودی نشین.

صائب عریقات که وارد کرده است در نیویورک با محمود عباس گفت که این گزارش در مورد رهبری فلسطینی کشیدن این پیش نویس قطعنامه به عنوان بخشی از یک “باطل جنگ” علیه فلسطینی ها است.

او همچنین تاکید کرد که عباس را رسیدگی شورای امنیت به عنوان برنامه ریزی شده.

بخش های زیر سطحی

اصلی پیش نویس قطعنامه cosponsored تونس و اندونزی و با حمایت فلسطینی ها گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن طرح نقض حقوق بین الملل و شورای امنیت خواست برای حل دو دولت بر اساس مرزهای قبل از سال 1967 جنگ.

آن را با بیان این شورا تعیین سرنوشت “به بررسی راه های عملی و وسیله ای برای تضمین اجرای کامل آن مربوط قطعنامه از جمله اجرای اقدامات تحت فصل 7 (سازمان ملل متحد) منشور” است که می تواند توسط نظامی یا غیر نظامی.

پس از مذاکرات طولانی و تجدید نظر در پیش نویس از طریق آخر هفته و گردش به شدت اصلاح متن توسط ما فلسطینی ها تصمیم گرفت در برابر قرار دادن هر گونه پیش نویس در “آبی” – یک شکل نهایی برای رای دیپلمات گفته آسوشیتد پرس اعلام کرد.

صائب عریقات گفت: پس از قطعنامه قرار داده نشده است در “آبی”, آن را نمی توان گفت آن کشیده شد.

رهبران فلسطینی می برد حمایت اتحادیه عرب سازمان همکاری اسلامی (OIC) و اخیرا اتحادیه آفریقا که از همه رد این طرح است.

اما فردی کشورهای موقعیت های پیچیده تر هستند. در میان فشار برای سازمان ملل متحد قطعنامه هفته گذشته تونس ناگهان خود کناره ملل, بالا بردن حدس و گمان است که در جهان عرب وزارت امور خارجه آمده بود تحت فشار واشنگتن است.

پس از ظاهر شدن در روز پنج شنبه در سازمان ملل متحد, Jared کوشنر تهمت پسر در قانون و مشاور است که رهبری خود را در خاورمیانه و فشار وجود دارد گفت: “یک تن از ترک” در مخالفت با این طرح است.

وی با اشاره به اختلافات در داخل اتحادیه اروپا که موفق به صدور یک بیانیه مشترک به انتقاد از این طرح در میان مخالفان از یک تعداد انگشت شماری از کشورها مانند مجارستان به رهبری جناح راست پوپولیستی ویکتور اوربان.

از چهار نفر از اعضای اتحادیه اروپا است که برگزاری کرسی در شورای امنیت دو نفر از آنها – آلمان و استونی – نگاه آماده به پرهیز از رای نخوری ما طرح دیپلمات گفت: AFP news agency.

دو تن از اعضای دیگر در فرانسه و بلژیک. پنجمین عضو اتحادیه اروپا بود که در شورای امنیت بریتانیا چپ بلوک در پایان ماه گذشته.

اسرائیل و آمریکا نیز خوش برنده شدن حداقل خاموش حمایت از کشورهای عربی به طور سنتی حمایت از فلسطینی ها با خلیج متحده با اسرائیل در خصومت به ایران.

سفرای, بحرین, عمان و امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) با حضور مغلوب ساختن پیشی جستن رونمایی از این طرح در کنار بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل که بعد از آن برگزار می شود دستیابی به موفقیت نشست با سودان بالا به طور کلی.

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>