فلسطینی تگرگ سازمان ملل متحد لیست شرکت های مرتبط با شهرک سازی اسرائیل

رهبران فلسطینی را مورد ستایش قرار داد حقوق بشر سازمان ملل متحد در دفتر گزارش که لیست شرکت های مرتبط و غیر قانونی شهرک سازی اسرائیل گفت: این یک گام مهم به سمت تحریم اسرائیل در کسب و کار عامل در کرانه.

سازمان ملل متحد در بدن گفت: آن را شناسایی 112 نهادهای کسب و کار – 94 مستقر در اسرائیل و 18 در شش کشور دیگر – که آن دلایل منطقی به این نتیجه باید روابط خود را با شهرک های اسرائیلی که در نظر گرفته غیر قانونی تحت قوانین بین المللی.

بیشتر:

آن را شناسایی شرکت های ذکر شده در ایالات متحده, فرانسه, هلند, لوکزامبورگ, تایلند و انگلستان است. در این میان ما مبتنی بر خانه های شرکت Airbnb.

سازمان ملل متحد کمیساریای عالی حقوق بشر میشل باشله گفت: این یافته ها شده بود موضوع را به یک “گسترده و دقیق بررسی روند” و گزارش “نشان دهنده توجه جدی شده است که با توجه به این سابقه و بسیار پیچیده قیمومیت”.

او گفت که این گزارش “نمی تواند قانونی خصلت از فعالیت های در سوال و یا کسب و کار شرکت’ دخالت در آنها”.

نقض قوانین بین المللی

فلسطین رهبر مصطفی Barghouti گفت: این گزارش فراهم می کند اطلاعات مهم است که نشان می دهد این شرکت ها عمدا عامل کسب و کار خود را در نقض قوانین بین المللی است.

ماده 49 کنوانسیون چهارم ژنو به تصویب رسید و در سال 1949 برای محافظت از غیرنظامیان در جنگ زده کشور می گوید اشغال قدرت نباید انتقال جمعیت خود را به سرزمین های اشغالی.

Barghouti در این باره گفت که این گزارش را تجدید بین المللی جنبش کازار تحریم و یا BDS و متحدان آن که به دنبال تحریم شرکت ها و کسب و کار که در حال تلقی نقض قوانین بین المللی توسط عامل در سرزمین های اشغالی فلسطین.

“این گزارش را بسیار تاثیر بزرگ به دلیل آن را تشویق فلسطینی ها و دیگران در سراسر جهان برای افزایش تحریم, این شرکت,” او گفت:.

رهبر فلسطینی به نام در نهادهای بین المللی برای جلوگیری از سرمایه گذاری در شرکت های مشغول به کار در شهرک های اسرائیلی در کرانه.

BDS راه اندازی شد در سال 2005 توسط فلسطینی سازمان های جامعه مدنی خواستار جامعه بین المللی به تحریم, محروم از, و تحریم اسرائیل است. این جنبش الهام گرفته شده توسطدر مبارزات دهه پیش برای پایان دادن به آپارتاید در آفریقای جنوبی است.

قبلا فلسطینی وزیر امور خارجه Riyad al-ملکی به نام انتشار این لیست “یک پیروزی برای حقوق بین الملل”.

وزیر امور خارجه اسرائیل اسرائیل کاتز گفت: او دستور داد یک “استثنایی و اقدامات خشن” در برابر سازمان ملل متحد در پی بسیار با تاخیر گزارش.

فلسطین رهبر و رئیس امور مدنی اقتدار حسین آل شیخ گفت: در یک صدای جیر جیر است که آمریکا و اسرائیل هستند “به چالش کشیدن اجماع بین المللی” هستند و با استفاده از ابزار ارعاب” در برابر حقوق بشر سازمان ملل متحد سازمان.

سازمان ملل لیست می آید کمتر از یک ماه پس از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پرده برداری از آن میانه برنامه است که پشتیبانی قانونی از اسرائیل اشغال Palestinianlands و الحاق بزرگ swathes از غرب بانک.

کارشناسان حقوقی معتقدند این مثال را می توان در استراتژیک دادخواهی در برابر شرکت های شناسایی شده در گزارش.

پروفسور کوین جان Heller که می آموزد حقوق بین الملل در دانشگاه آمستردام و دانشگاه ملی استرالیا گفت که او باور ندارد که در گزارش خود می تواند به عنوان زمینه ای برای داخلی اقدام قانونی علیه این شرکت در این نقطه است.

“هر گونه اقدام قانونی علیه یکی از شرکت های بزرگ در یک داخلی دادگاه هنوز هم نیاز به اثبات است که شرکت در فعالیت های غیر قانونی تحت قانون داخلی,” او گفت:.

او با این حال گفت که این گزارش “یک ابزار مفید برای تمرکز استراتژیک دادخواهی در شرکت های شناسایی شده در آن را”.

اسرائیل به اشغال کرانه غزه و شرق بیت المقدس پس از جنگ سال 1967 و پس از ساخته شده است صدها نفر از شهرک های غیر قانونی برای شهروندان یهودی در سراسر سرزمین های اشغالی فلسطین.

وجود دارد بیش از 750,000 غیر قانونی اسرائیل مهاجران در حال حاضر در کرانه باختری و شرق بیت المقدس به گفته مقامات فلسطینی.

اسرائیل و فلسطینی ها امضا پیمان اسلو در سال 1993 است که طبق یک راه حل دو کشور – ایده اسرائیل و فلسطین زندگی side-by-side – بر اساس خطوط سال 1967.

چند دهه پس از اسلو اما اسرائیل ساخته شده است, بیشتر شهرک های یهودی نشین و مصادره بیشتر اراضی فلسطینی به طور موثر کشتن توافق و پایان دادن به هر گونه فلسطینی امیدوار است که با ایجاد حالت مورد نظر خود را.

“این گزارش بسیار مورد نیاز ابزار نسبت به انکار اسرائیلی و شرکت های بین المللی از بهره از اشغال سرزمین های فلسطینی گفت:” Barghouti فلسطین رهبر.

دنبال علی Younes در Twitter:@ali_reports

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>