فلسطینی در بند برای شیوع کروناویروس به عنوان کارگران بازگشت

رام الله در کرانه – تا او آزمایش مثبت برای COVID-19, Ibrahim al-Arja شد تمسخر رمان coronavirus. 25 سال مدیریت خود را متعلق به خانواده فرشته هتل در بیت لحم که در آن موارد برای اولین بار از coronavirus تایید شد در فلسطین.

“یکی از آخرین به زنده ماندن تا سال 2020 نیاز به روشن کردن آبگرمکن خاموش” یکی از بسیاری از جوک ساخت دور در سیستم عامل رسانه های اجتماعی. اگر چه نه به طور مستقیم مرتبط با این بیماری همه گیر al-Arja گفت: آن را مورد علاقه او بود.

بیشتر:

Punchlines مربوط به طیف گسترده ای از coronavirus موضوعات از جمله انزوا و بهداشت و نقش های جنسیتی و آموزش از راه دور و همچنین به عنوان پیش بینی از شیوع و واقعیت های جدید ایجاد شده در تلاش برای مهار ویروس.

در تئوری, شوخ طبعی یک مکانیسم مقابله – فرار یا مرهم مبرم زمان است. اما جوک های مربوط به coronavirus را سرگرم شناس و folklorist شریف Kanaana که تدریس در دانشگاه بیرزیت در کرانه و اختصاصی از 15 سال کار خود را به جمع آوری و آرشیو فلسطینی جوک.

“من 85. بدون شک این وضعیت مرا می ترساند. ما باید جدی تر و با احتیاط در مورد آن” Kanaana به الجزیره.

وجود دارد هیچ چیز برای انجام در برابر دشمن است که می تواند جهان را ببینید و آن را تنها می دانم کمی در مورد Kanaana توضیح داد.

Palestinians working in Israel head to work through an Israeli checkpoint as the Palestinian Authority ordered them to stay at their workplaces over concerns of the spread of coronavirus disease, near

فلسطینی ها کار در اسرائیل سر کار از طریق اسرائیل پاسگاه [محمد Torokman/رویترز]

“مردم شوخی در مورد آن چرا که آنها می ترسند و در حال تظاهر به مراقبت,” او گفت:.

تا زمانی که یک واکسن یا درمان های استاندارد پزشکی یافت و سیاستگذاران فقط می توانید سعی کنید برای صاف منحنی.

در اتاق شماره 1309 از هتل که در آن al-Arja صرف دو هفته تحت قرنطینه او تا اندکی هزینه های کروناویروس برای کسب و کار خود را. فوری ضرر و زیان او گفت: پیش افتادن از $30,000 است هیچ خنده ماده.

“در حالی که به نظر می رسد [که] ما در حال حاضر در تک رقمی رشد منفی منطقه … اگر شدید ترین اقدامات اضطراری مورد نیاز هستند در هفته های آینده اقتصاد می تواند به میزان قابل توجهی بیشتر” رجا مهدی, مدیر فلسطین سیاست های اقتصادی موسسه تحقیقات الجزیره گفت:.

تشکیلات خودگردان فلسطین (PA) است و پیش بینی می شود که کسری بودجه خود را افزایش از 0.8 میلیارد دلار آمریکا رسید به بین $1.8 میلیارد دلار 2.4 میلیارد دلار به عنوان یک نتیجه از ضرر و زیان در درآمدهای دولت بسته به شدت شیوع.

با اینحال در تجارت بین ضرر و زیان اقتصادی و هزینه بزرگتر شیوع را در برخواهد داشت به بهداشت تشکیلات خودگردان فلسطینی ساخته شده است سریع تصمیم گیری زود است.

هفت مورد در کرانه اعتقاد به قرارداد شده است از یک گروه گردشگری بازدید از یونان گزارش شده در بیت لحم در 5 مارس. خودگردان محمود عباس اعلام وضعیت اضطراری در اواخر آن روز و بیت لحم بود تحت قرنطینه صبح روز بعد.

تشکیلات خودگردان فلسطینی تحمیل مستند: مدارس توقیف شد, رزرو هتل لغو تجمعات ممنوع مساجد و کلیساها بسته حرکت بین شهرستانها قطع و فلسطینی ها خواست در خانه بمانند.

فلسطینی بخش بهداشت و درمان کشیده در حال حاضر به حد. در ماه فوریه قبل از اولین موارد گزارش شده و پزشکان در سراسر کرانه غربی رفت و در یک هفته دو جزئی اعتصاب بیش از یک کمبود شدید تجهیزات و تخت.

وجود دارد 210 واحد مراقبت های ویژه در همه فلسطینی بیمارستان نیمی از آنها در حال حاضر تحت اشغال مای Keileh فلسطینی وزیر بهداشت گفت: Al Jazeera. در مورد بزرگتر شیوع حداقل 800 مورد نیاز خواهد بود.

نزدیک به یک ماه پس از اولین موارد گزارش شده در فلسطین کمتر از 13,000 آزمون انجام شده است و از دوشنبه – کسری از تعداد انجام شده در اسرائیل که به گفته اسرائیل سلامت, سخنگوی وزارت, انجام به طور متوسط 10000 آزمون در روز است.

A Palestinian worker is sprayed with disinfectants as a precaution against the spread of the coronavirus disease (COVID-19), upon his return from Israel, outside the Israeli-controlled Tarqumiya check

یک کارگر فلسطینی است که با اسپری ضد عفونی کننده به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش coronavirus بیماری پس از بازگشت از اسرائیل [Mussa Qawasma/رویترز]

یکشنبه, PA ضبط کرده 252 مورد از coronavirus و یک مرگ.

برای هفته های فلسطینی مقامات هشدارهای صادر شده که کارگران سفر به عقب و جلو بین اسرائیل آن شهرک ها و خانه های خود را می تواند سوخت بزرگتر شیوع.

حدود 190,000 فلسطینی در اسرائیل و در شهرک های ساخته شده به طور غیر قانونی در کرانه از جمله در حدود 60,000 که در اسرائیل کار و بدون اسناد و مدارک.

برای جلوگیری از گسترش ویروس در بازرسی مقامات اسرائیلی در مورد توافق با همتایان فلسطینی اجازه می دهد تا کارگران فلسطینی را به ماندن در محل کار خود را اگر کارفرمایان خود را با ارائه مسکن مناسب و شرایط مناسب بهداشتی تایید شده توسط پلیس اسرائیل.

از چند روز به توافق اسرائیل کارفرمایان شروع به رها کردن کارگران که به نمایش گذاشته coronavirus مانند علائم در ایست های بازرسی بین اسرائیل و کرانه باختری است. دولت فلسطینی خواست همه کارگران به بازگشت.

“کارگران ادامه داد: جنبش با اسرائیل تسهیل … یک ضربه به ما اوایل تلاش برای جلوگیری از گسترش این بیماری همه گیر” گفت: نخست وزیر تشکیلات خودگردان فلسطینی محمد Shtayyeh.

Palestinian labourers enter Israel to work through a checkpoint between the West Bank city of Hebron and Beersheva while carrying blankets and mattresses on March 18, 2020 as for the first time they h

فلسطینی کارگران وارد اسرائیل به کار عبور از یک ایست بازرسی در بین بانک غرب شهر الخلیل و بئرشبع در اسرائیل [Hazem Bader/خبرگزاری فرانسه]

“تصمیم اسرائیل اجازه ورود کارگران تلاش برای محافظت از اقتصاد اسرائیل در هزینه زندگی ما کارگران است. اقتصاد اسرائیل است که به عنوان با ارزش به عنوان زندگی کودکان ما,” او گفت:.

سمیر Rawajbeh یکی از هزاران نفر که توجه دولت در تماس و چپ در اسرائیل است. 30 ساله و پدر سه از Silwad – در شمال شرق رام الله – در این باره گفت که از او خواسته همسر خود را برای رفتن به خانه پدر و مادر به طوری که او می تواند خود قرنطینه برای 14 روز. او گفت: او می ترسید برای زندگی خود را, اما بیشتر از آن برای خانواده اش.

“این ویروس یک شوخی نیست. تعداد موارد افزایش در اسرائیل و من نمی خواهم به در تماس با هر فرد آلوده,” او گفت:.

با کمتر از 500 چپ را در جیب خود گفت: نبود یک تصمیم آسان به را است. “من امیدوارم که این کابوس قبل از پول نقد است” Rawajbeh گفت.

دیگران تصمیم به خطر. جهاد حسین (ع) از Azzun شرق Qalqilya است که در میان حدود 45,000 کارگران فلسطینی که هنوز در داخل اسرائیل است. 31 سال از ترک همسر و دو فرزند خود در پشت دو هفته پیش.

“اگر من باید تعهدات مالی من نمی خواهد در اینجا,” او گفت:. پس از بازگشت حسین گفت: او در حال برنامه ریزی برای آزمایش و رفتن به قرنطینه اگر چه او قصد ندارد به بازگشت به زودی.

فلسطینی که در اسرائیل و شهرک های برآورد شده برای پمپ $2.5 میلیارد دلار به اقتصاد فلسطینی ها در سال است.

“این درآمد از دست رفته از کسانی که به تازگی بیکار سابق کارگران در اسرائیل خواهد شد به شدت در به طور کلی خصوصی تقاضای مصرف کننده و مصرف در ماه های آینده در کنار دیگر اقتصادی داخلی اثرات” مهدی گفت.

اسرائیل در دهه اشغال کرانه چپ فلسطینی در اینجا با هیچ کنترلی بر مرزهای خود را و منابع و نیز معلول رهبران فلسطینی در مبارزه حاوی ویروس است. دولت فلسطینی شده است در یک بحران مالی برای بیش از دو سال است. آن را پیش بینی می کند که درآمد آن را رها 40 درصد بیش از سه ماه آینده اگر شیوع باقی می ماند در یک سطح مشابه.

آیا فلسطینی رکود اقتصادی خواهد بود V شکل با یک جهش سریع و یا U شکل با یک دوره طولانی از رکود است مشروط بر PA توانایی برای به تاخیر انداختن گسترش ویروس در حالی که نگه داشتن هر کسب و کار است که می تواند به سمت چپ باز در عمل و اقتصادی ارائه کمک به بیکاران.

ممکن است بگویید که چگونه بسیاری از مردم خواهد شد آلوده در طول زمان هنگامی که صدها اگر نه هزاران نفر در حفظ و عبور از و به اسرائیل و شهرک های یهودی نشین.

“اوج منحنی اپیدمی در فلسطین هنوز روشن نیست چرا که ما کارگران در داخل اسرائیل نمی [همه] بازگشت … هنوز” Keileh به وزیر بهداشت گفت: Al Jazeera.

تنها پس از اسرائیل تعطیل برای تعطیلات عید فصح یهودیان در مارس 8, زمانی که هزاران نفر از کارگران انتظار می رود به بازگشت به خانه های خود در کرانه آن را ممکن است برای پیش بینی شکل منحنی Keileh اضافه شده است.

علی Jarbawi, یک استاد علوم سیاسی در دانشگاه بیرزیت گفت که مستند های اعمال شده توسط حکومت “لازم است اما کافی نیست”.

“تا زمانی که وجود دارد موارد که در اسرائیل و کارگران عبور از پشت و جلو آن را نمی خواهد بیش از,” او گفت:. “آن را شروع و به پایان رسید در اینجا پس از آن به پایان می رسد در اسرائیل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>