رئیس جمهور فلسطین محمود عباس می گوید توافق با اسرائیل و آمریکا هستند و از درجه اعتبار ساقط

محمود عباس اعلام کرد و گفت دولت او در نظر همه موافقت نامه های امضا شده با اسرائیل و ایالات متحده و از درجه اعتبار ساقط اسرائیل پس از اعلام آن خواهد پیوست بخش هایی از کرانه با توجه به گزارش رسانه های محلی.

فلسطینی ها گزارش داد که عباس از اعلام در جلسه اضطراری برگزار شد در رام الله به بحث در مورد اسرائیل نظر دارد.

بیشتر:

“سازمان آزادی بخش فلسطین و دولت فلسطین یکى از امروز از تمام موافقت نامه ها و تفاهم با آمریکا و اسرائیل و دولت و تمام تعهدات خود بر اساس این تفاهم و موافقت نامه از جمله امنیت آنهایی که” عباس این گزارش گفت:.

“اشغالگری اسرائیل قدرت از امروز به شانه تمام مسئولیت ها و تعهدات خود در مقابل جامعه بین المللی به عنوان یک قدرت اشغالگر را بیش از قلمرو اشغال کشور فلسطین.”

عباس را تهدید به خروج از موافقت نامه در ماه فوریه رئیس جمهور آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود پرده برداری خاورمیانه طرح که شامل امکان الحاق.

الجزیره خبرنگار Nida ابراهیم گفت: پیامدهای این حرکت باقی مانده مشخص نیست.

“در حالی که او گفت که سازمان آزادیبخش فلسطین است و دیگر محدود توسط موافقت نامه های امضا شده با اسرائیل او نمی گویند که او انحلال تشکیلات خودگردان فلسطین” ابراهیم گفت: از رام الله.

در طول سخنرانی خود که پخش شد در فلسطین, تلویزیون, عباس همچنین گفت که او هنوز آماده مذاکره با اسرائیل و متعهد به پایان دادن به مناقشه بر اساس راه حل دو دولت.

شک و تردید

صحبت از شیکاگو, electronic intifada الکترونیکی انتفاضه شد تردید در مورد عباس اعلام.

“محمود عباس اعلام کرده است من نمی توانم به یاد داشته باشید که چگونه بسیاری از بار است که او را به حالت تعلیق این توافق یا قرارداد و این واقعیت است که او هرگز (در واقع) انجام داده است. او هرگز (در واقع) به حالت تعلیق در توافق.” او گفت:. “واقعیت این است که تشکیلات خودگردان فلسطینی نمی تواند حرکت نمک تکان دهنده از یک طرف میز به دیگری بدون اجازه و کمک از اسرائیل.”

الحاق بخش هایی از کرانه و دره اردن به عنوان بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن میانه طرح مرکزی وعده بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در آخرین مجدد انتخابات. سابق خود رقبای سیاسی تبدیل متحدان Benny Gantz و گابی اشکنازی نیز حمایت خود را از این طرح است.

نتانیاهو سوگند یاد آورد و برای مدت دیگری در روز یکشنبه یکfter بیش از 500 روز بدون یک دولت با ثبات و سه مجمل انتخابات است.

پرداختن به مجلس قبل از رای گیری نتانیاهو گفت: دریافتی دولت باید اعمال حاکمیت اسرائیل بر شهرک های یهودی نشین که غیر قانونی تحت قوانین بین المللی.

“از آن زمان به اعمال قانون اسرائیل و نوشتن یکی دیگر از شکوه فصل در تاریخ صهیونیسم” نتانیاهو گفت: این موضوع از شهرک های یهودی نشین در مناطق اشغالی فلسطین.

“این سرزمین هستند که ملت یهود به دنیا آمد و بزرگ شد او گفت:” از شهرک.

این حرکت به احتمال زیاد علت بین المللی داد و بیداد و التهاب و تنش در کرانه باختری است.

اردن ملک عبدالله دوم هشدار داد اسرائیل از “عظیم جنگ” اگر آن رفت جلوتر با برنامه در حالی که اتحادیه اروپا مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا می گوید: می خواهم با استفاده از “همه ما ظرفیت های دیپلماتیک” به تلاش برای منصرف کردن دولت جدید از پیش رفتن با این حرکت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>