پاکستان رانندگان تاکسی را به اسپانیایی سلامت کارگران

بارسلونا اسپانیا – هنگامی که Sheraz سید به خانه برگشت از او روز کار او نمی تواند آغوش خود سه فرزند و یا همسر خود را به دلیل coronavirus.

به عنوان یک راننده تاکسی این روزها در معرض خطر است. اما در بالای خود را به طور منظم کار همراه با 195 پاکستانی در بارسلونا او را فراهم سواری رایگان به کارکنان بهداشت و درمان در این شهرستان است.

بیشتر:

ابتکار در ابتدای آغاز شده اسپانیا مستند در اواسط ماه مارس به عنوان شش پاکستان رانندگان تاکسی به رهبری احمد شهباز مورد بحث چگونه پزشکی کارگران خواهد بود قادر به بازگشت در شب به خانه های خود.

از آن پس تلاش خود را گسترش داده و به حدود 200 داوطلب از جمله برخی از رانندگان از ملیت های دیگر.

آنها آغاز شده توسط به اشتراک گذاری اطلاعات تماس خود را با بیمارستان ها و سازماندهی برنامه های خود را برای پوشش مرکز شهر و امکانات بیشتر از راه دور از جمله می Ruti بیمارستان.

“کادر پزشکی کار ساعت بیش از حد بسیاری و ما دیدیم که آنها به شغل خود را با استفاده از حمل و نقل عمومی گفت: Asim گوندال یک راننده داوطلبانه خدمات خود را.

“به این دلیل که آنها در حال کار در خط مقدم برای بشریت شروع کردیم این سرویس همچنین به آنها را ذخیره کنید زمان بیشتری را در این راه خرج نمی کنند و آن را در حمل و نقل عمومی.”

گوندال و خانواده اش زندگی کرده اند در بارسلونا برای حدود 20 سال و اسپانیا گفت کشور او در حال حاضر از نظر صفحه اصلی.

“این یک زمان دشوار برای اسپانیا” او گفت:.

در مورد 43,000 پاکستانی در بارسلونا و تقریبا 89,000 در اسپانیا به طور کلی با توجه به آماری اسپانیایی ،

pakistani taxi

Sheraz سید حمل و نقل کارگران بهداشت و درمان به صورت رایگان. [Sheraz سید/الجزیره]

رانندگان به دنبال اقدامات پیشگیرانه: آنها با پوشیدن ماسک و دستکش و مواد ضد عفونی کننده ژل در اتومبیل های خود را.

هیچ یک از افراد در گروه باید این ویروس شده اند وجود دارد موارد قبلی از پاکستان رانندگان تاکسی با COVID-19.

پنج گزارش به دوره نقاهت در بیمارستان است.

“این ترسناک زمانی که خود را workmate در بیمارستان است. برخی از دوستان من هستند و آنها را خورده و در خانه من گفت:” سید. “همیشه وجود دارد خطر است.”

در تلاش برای محدود کردن گسترش coronavirus منطقه شهری بارسلونا (AMB) محدود تاکسی ترافیک به 20 درصد هر روز و هر راننده مجاز به کار یک بار در هفته.

“ما را در ارائه این سرویس تا زمانی که ما می گفت:” گوندال.

مانند بسیاری در اسپانیا است که در مواجهه با یک رکود شدید اقتصادی به عنوان هزاران نفر گذاشته شده است خاموش coronavirus شیوع نهفته است رانندگان’ امور مالی شخصی.

“ما نمی هر گونه کمک اقتصادی به دولت و تنها خود اشتغالی کارگران قادر به کار بقیه هم اخراج” ادعا کرد سید.

این نهفته است حفاظت شخصی خود را; نه همه رانندگان تاکسی می توانیم یک صفحه نمایش به آنها را جدا از مسافران خود را.

pakistani taxi

موقت کارگاه در کاتالان اسلامی مرکز فرهنگی که در آن محافظ ماسک و روپوش ساخته شده برای کارکنان بهداشتی درمانی. [Sheraz سید/الجزیره]

در علاوه بر این به رانندگان تاکسی inititative بیش از دو هفته گذشته محلی پاکستان جامعه به شدت به کمک.

فروشگاه مواد غذایی صاحبان تبدیل واحد صنعتی به فضاهای رانندگان تاکسی می توانید به سازماندهی مواد غذایی بسته توزیع به بی خانمان و خانواده های نیازمند.

صدها نفر از ماسک و روپوش های پزشکی کارگران هستند که به هم دوخته شده در سرعت در کاتالان اسلامی مرکز فرهنگی.

بیش از 15000 نفر فوت کرده اند از coronavirus در اسپانیا از زمان شروع این بیماری همه گیر وجود داشته است و بیش از 152,000 موارد کلی.

pakistani taxi

اعضای بارسلونا پاکستانی در جامعه شده اند سازماندهی مواد غذایی کیسه های برای بی خانمان ها و افرادی که نیاز به طول coronavirus بیماری همه گیر. [Sheraz سید/الجزیره]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>