مقامات پاکستانی دستگیری رسانه های مغول به اتهام فساد مالی

مقامات در پاکستان بازداشت یک غول رسانه به اتهام فساد مالی در روز پنج شنبه در چندین دهه مورد نمایندگان خود گفت: انگیزه تمایل به تلافی پس از پخش چند برنامه های تحقیقی.

ملی پاسخگویی دفتر (NAB) دستگیر Mir Ahmad-ur-Rehman – the editor-in-chief از این رابط است که شامل برخی از پاکستان بزرگترین روزنامه ها و ژئو شبکه تلویزیونی – بیش از یک زمین معامله قدمت آن به سال 1986 او را متهم به ثمر رساند امتیازات غیر قانونی در خرید قطعه در شهر شرقی لاهور.

بیشتر:

در بیانیه ای انجام شده توسط AFP news agency جغرافیایی را رد اتهامات علیه الرحمان گفت: تمام مالیات و الزامات قانونی مربوط به خرید ملک تا به حال انجام شده است.

Geo گفت: NAB تنها دستگیر الرحمان به دلیل تحقیقی قطعه کانال های خود را تا به حال انجام شده به این اداره است.

بیش از 18 ماه گذشته را دستگیر کرده است “فرستاده خبرنگاران ما تولید کنندگان و سردبیران – به طور مستقیم و غیر مستقیم – بیش از یک دوجین تهدید اعلامیه” این بیانیه در ادامه اضافه کرد که این اداره گفته بود آن را تعطیل “کانال ما … با توجه به گزارش ما و برنامه های ما در مورد NAB”.

“در دفاع از خود در ناب است در نوشتن گفت: آن است که یک قانون اساسی محافظت موسسه است که نمی تواند انتقاد” بیانیه ادامه داد.

ناب اتهامات را رد کرده با این رابط به عنوان “جعل ساخته و بی اساس” سپیده دم, وب سایت خبری گزارش داد.

رسانه های پاکستان قرار گرفته اند به رشد سانسور و فشار پس از انتخابات نخست وزیر عمران خان در سال 2018 است.

NAB در سال 2000 تاسیس شد پس از آن حاکم نظامی پرویز مشرف پس از سیاستمداران فاسد, بوروکرات و کارآفرینs.

اما, آن را زیر آتش پس از خان انتخاب شد با پیشرو احزاب مخالف آن را متهم به استفاده سیاسی به پایان می رسد.

در سال های اخیر فضا برای مخالفت منقبض شده است بیشتر در پاکستان با دولت اعلام كردم در شبکه های اجتماعی.

رسانه های جریان اصلی خانه را تقبیح فشار از مقامات که آنها می گویند منجر به گسترده خود سانسوری.

در سال گذشته یک جهانی ناظر بر انتقاد از دولت برای “brazen سانسور” از رسانه ها پس از سه کانال های خبری گرفته شد هوا برای پوشش مخالفت با کنفرانس خبری.

“این کاملا غیر قابل قبول و نقض اصول رسانه های کثرت گرایی و استقلال در طول یک وحی بود که به وضوح در پاکستان منافع عمومی” گفت: Daniel ارشد رئیس گزارشگران بدون مرز آسیا و اقیانوس آرام میز در بیانیه ای در ماه ژوئیه گذشته.

“ما از نخست وزیر عمران خان دولت غیر نظامی به اقدامات فوری برای اطمینان حاصل شود که انتقال کابل از سه کانال تلویزیونی دوباره بازسازی شده است. اخیر افزایش ناگهانی اعمال سانسور رسانه ها در افشای رژیم کنونی را به طور فزاینده دیکتاتوری طبیعت است.”

منبع: الجزیره و خبرگزاری ها

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>