پاکستان: چندین کشته در حمله انتحاری در تجمع مذهبی

اسلام آباد, پاکستان یک حمله انتحاری در نزدیکی یک تجمع مذهبی در پاکستان از شهر کویته کشته شدن حداقل هفت نفر و زخمی شدن چندین نفر دیگر توجه کنند.

ضیا Langove صفحه اصلی وزیر در جنوب غربی استان بلوچستان روز دوشنبه گفت که این انفجار صورت گرفت نزدیک به این رویداد سازمان یافته توسط اهل سنت وال Jammat (ع) یک حزب سیاسی به اتهام ارتباط با یک فرقه ای گروه مسلح.

بیشتر:

“یک مهاجم در آمد یک موتور سیکلت بود و او توسط پلیس متوقف [در نزدیکی رالی],” Langove به الجزیره. “پس از آن وجود دارد یک انفجار بود.”

هیچ گروهی تاکنون مسئولیت.

کویته رئیس پلیس Abdul Razzaq چیمه به خبرنگاران گفت: این حمله بود که به عنوان یک بمب گذاری انتحاری.

“به جای توقف [مهاجم] اقدام به ادامه رفتن به جلو,” او گفت:. “آنها تلاش می کرد با او سرنگونی او و متوقف کردن او را. به عنوان او افتاد او خود را منفجر و موجب کشته شدن دو نفر از مردان ما کسانی که تا به حال او را متوقف کرد و … [دیگران].”

epa08223851 A man who was injured in a bomb blast is shifted to a hospital in Quetta, Pakistan, 17 February 2020. According to reports, at least 10 people were killed and more than 30 injured when a b

یک مرد زخمی در انفجار به بیمارستان منتقل شده است در کویته [جمال Taraqai/سازمان حفاظت محیط زیست]

تلفات گرفته شد به کویته اصلی بیمارستان دولتی حدود یک کیلومتر (0.6 کیلومتر) به دور از حمله به سایت.

“ما دریافت کرده اند, هفت بدن مرده و 19 نفر دیگر زخمی شدهاند,” Waseem Baig, یک سخنگوی بیمارستان گفت. حداقل هشت نفر از زخمی ها در شرایط جدی او اضافه شده است.

شاهدان تایید پلیس نسخه از برنامه گفت: این انفجار به نظر می رسد به جای یک پلیس مانع نزدیکی تجمع در مرکز شهر کویته.

“من نزدیک به انفجار است. هنگامی که انفجار صورت گرفت من این راه و باقی مانده به من ضربه بر پشت من گفت:” یک مرد بود که زخمی در حمله و کاهش یافته است شناسایی می شود.

“من فرار از وجود دارد و من نمی دانم چه اتفاقی افتاده است پس از آن. ناگهانی تاریکی آمد و من از دست داده آگاهی.”

از ع دور-حق مسلمان سنی حزب سیاسی است تا برای مسلمانان – که تقریبا 20 درصد جمعیت پاکستان را به اعلام “غیر مسلمان” در پاکستان قانون است.

این حزب شده است در ارتباط با لشکر جنگوی (لشکر جنگوی) گروه مسلح که اهداف مسلمانان در سراسر پاکستان و به ویژه در کویته. ع رد اتهام ارتباط با LeJ.

اسد هاشم است الجزیره دیجیتال خبرنگار در پاکستان است. او توییتهای @AsadHashim. گزارش اضافی توسط Saadullah اختر در کویته

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>