پاکستان مسافر سقوط هواپیما در جنوب شهر کراچی

یک هواپیمای مسافربری با نزدیک به 100 نفر در هیئت مدیره سقوط در یک منطقه مسکونی در پاکستان در شهر کراچی این کشور هواپیمایی آژانس گفت: در روز جمعه.

این خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) هواپیما نزدیک بود به هنگام فرود آمد آن را در میان خانه های ارسال plumes از دود به هوا است که می تواند دیده می شود از فاصله دور.

PIA سخنگوی عبدالله حافظ گفت: وجود 91 مسافر و هفت خدمه در هیئت مدیره پرواز که تماس از دست رفته و با کنترل ترافیک هوایی فقط بعد از 2.30 pm (09:30 به وقت تهران).

“خیلی زود است که اظهار نظر در مورد علت سقوط” او گفت: AFP news agency.

Abdul Sattar Khokhar, سخنگوی این کشور هوانوردیگفت: Airbus A320 رفت و آمد بود از لاهور به کراچی بزرگترین شهر کشور.

این PK8303 پرواز بود و با توجه به زمین در کراچی در ساعت 14:45 به وقت محلی (09:45 GMT).

ارتش پاکستان گفت نیروهای امنیتی مستقر شده بودند به این منطقه و هلیکوپتر بودند که استفاده می شود به بررسی آسیب ها و کمک حال انجام عملیات نجات.

“ما هواپیما A320 بود که در آینده از لاهور به کراچی … آخرین کلمات خلبان بودند که یک مشکل فنی وجود دارد و به او گفته شد در رویکرد نهایی است که او هر دو باند در دسترس به او باشد. اما خلبان نشان داد که او می خواست برای رفتن در اطراف” PIA مدیر ارشد ملک گفت: در یک پیام ویدئویی منتشر شده پس از سقوط.

حداقل شش زخمی شده است به یک بیمارستان اما هنوز به تایید اگر آنها سقوط کرده است.

زودتر از بستگان از یک مسافر در هیئت مدیره این هواپیما الجزیره گفت: او قادر به تماس با او را پس از سقوط.

تصاویر نشان داده شده در تلویزیون ملی نشان داد plumes از دود بالای خانه های متراکم مسکونی آپارتمان با کامیون های آتش نشانی در مسیر به صحنه تصادف.

تلویزیون و فیلم از صحنه نشان داد تعدادی از آمبولانس قادر به پیشرفت در کوچه های باریک مسکونی محله که در آن تصادف صورت گرفت که مردم شلوغ به سمت سایت.

نخست وزیر پاکستان عمران خان گفت که او “شوکه و غمگین” با سقوط به tweeting که او در تماس با دولت هواپیمایی اجرایی. “دعا و تسلیت به خانواده متوفی گفت:” خان.

Pakistan plane crash

نجات کارگران حرکت بدن از محل سقوط [آصف حسن/خبرگزاری فرانسه]

فاجعه می آید به عنوان پاکستانی در سراسر کشور در حال آماده سازی برای جشن پایان ماه رمضان و آغاز عید فطر با بسیاری از سفر بازگشت به خانه های خود در شهرستانها و روستاها.

پاکستان از سر گرفته محدود داخلی پروازهای تجاری در هفته گذشته پس از یک سال-مدت تعلیق با توجه به کوروناویروس. پروازهای عملیاتی با کاهش ظرفیت به اطمینان حاصل شود که مسافران در حال نشستن با یک صندلی را در فضای بین آنها را در داخل کابین.

در سال 2016 یک PIA تجاری پرواز سقوط کرد در شمال پاکستان در منطقه چترال و کشتن تمام 47 نفر در هیئت مدیره.

PIA یکی از جهان پیشرو شرکت های هواپیمایی تا سال 1970 در حال حاضر رنج می برد از غرق شدن یک شهرت به دلیل مکرر لغو و تاخیر و مشکلات مالی.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>