پاکستان هواپیمایی تعلیق 150 خلبانان بیش از اتهام مجوز تقلب

اسلام آباد پاکستان – خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) به حالت تعلیق در 150 خلبانان پس از سوالات بیش اصالت گواهینامه ظهور سخنگوی الجزیره گفت:.

اعلام می آید یک روز پس از تحقیقات اولیه دریافتند خطای انسانی در درجه اول مسئول PIA سقوط هواپیما که منجر به کشته شدن 98 نفر در جنوب غرب پاکستان در ماه گذشته.

“از ما 434 خلبانان 150 پایه خواهد شد از امروز” PIA سخنگوی عبدالله خان گفت: الجزیره با تلفن از کراچی که در آن تصادف صورت گرفت در مارس 22.

“آن را کاملا فلج ما. اما ما نمی توانیم ریسک با این.”

پنجشنبه تعلیق باقی خواهد ماند تا زمانی که تحقیقات می تواند انجام شود به منظور بررسی صحت از خلبانان گواهینامه. هواپیمایی را در درجه اول نگاه به این اتهام که خلبانان نشسته بود برای امتحانات خود و فرستاده دیگران به جای.

“ما پس از گزارش از پاکستان در مورد جعلی خلبان مجوز که مربوط و نشان دهنده جدی گذشت در صدور مجوز ایمنی و نظارت توسط حمل و نقل هوایی تنظیم کننده. ما در حال تلاش برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در زمینه” بین المللی حمل و نقل هوایی (یاتا) در بیانیه ای گفت: در روز جمعه.

هفده خلبانان بودند به حالت تعلیق در ژانویه 2019 بیش اتهامات مشابه زیر یک کاوشگر به یک تصادف هوایی در جنوب غربی شهر پاکستان از Panjgur – که در آن یک هواپیمای حامل 43 مسافر careered کردن باند پس از ساخت یک ناامن رویکرد – سعید خان. هیچ کس مجروح شد در این حادثه است.

روز چهارشنبه به پاکستان حمل و نقل هوایی وزیر غلام سرور خان گفت: مجلس که 262 پاکستان 860 فعال دارای مجوز خلبانان تا به حال پیدا شده است که گمان گواهینامه.

“[آنها] یافت شد نه به خود را داده اند امتحانات خود گفت:” خان. “آنها پول و ساختگی نامزد نشستن در جای خود.”

در 22 مه 98 نفر کشته شدند که یک PIA ایرباس A320 سقوط کرد مسکونی محله مورد 1.4 متر (0.9 کیلومتر) از کراچی جناح فرودگاه بین المللی.

اولیه بررسی گزارش منتشر شده توسط خان در چهار شنبه گفت: “خطای انسانی” توسط هواپیما خلبانان و کنترل ترافیک هوایی در درجه اول مقصر تصادف.

تصادف گزارش مورد مناقشه

پاکستان هوا خط Pilots Association (پلپا) مورد مناقشه یافته های این گزارش یک سخنگوی گفتن الجزیره آن راضی نیست که وجود داشته است خلبانان آموزش دیده به پرواز همان مدل هواپیما درگیر در تحقیقات.

پلپا نمی ارائه هر گونه اظهار نظر فوری در روز پنج شنبه مجوز تعلیق.

هوا بررسی حوادث مدیره گزارش اولیه نشان داد که خلبان درگیر در مارس 22, سقوط نادیده گرفته بود سه اخطار از کنترل ترافیک هوایی در مورد این هواپیما بیش از حد ارتفاع و سرعت در طول رویکرد است.

این هواپیما قصد فرود بدون ارابه فرود در محل باعث موتورهای آن برای ضربه زدن به باند سه بار قبل از خلبان برداشته شدن دوباره در این گزارش گفت:.

در رویکرد دوم خلبان گزارش داد که هر دو موتور آسیب دیده توسط این تاثیر با باند – تا به حال شکست خورده است. هواپیما سقوط کرد متراکم مسکونی محله فقط کوتاه از فرودگاه در دوم آن رویکرد قتل 97 از 99 نفر در هیئت مدیره.

یک کودک بود که در یکی از 29 خانه های تخریب شده توسط این تصادف نیز کشته شد, مقامات بیمارستان به الجزیره.

حمل و نقل هوایی وزیر خان گفت: دولت درخواست شد مداوم به تمام 262 موارد اتهام تقلب در اخذ گواهینامه خلبانان.

PIA سخنگوی الجزیره گفت: که هر خلبانان یافت که به دروغ در مورد اعتبار خود را “فسخ خواهد شد”.

دولتی PIA بزرگترین پاکستان تجاری هوایی با کوچکتر هواپیمایی بی سر و صدا به هوا و هوا آبی گرفتن بیشتر از بقیه کشور ترافیک هوایی.

نمایندگان برای کسانی که شرکت های هواپیمایی – که خلبانان نیز در این لیست گنجانده از اتهام “مشکوک” دارندگان گواهینامه – نمی شد فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

اسد هاشم است الجزیره دیجیتال خبرنگار در پاکستان است. او توییتهای @AsadHashim.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>