بیش از 800 حمله به مسلمانان در آلمان در سال 2019: رسانه

آخرین دولت آلمان ارقام را نشانه ای از مقیاس های خشونت آمیز اسلام هراسی در این کشور است. در حالی که اعداد ثابت باقی مانده یکی فدرال MP به نام وضعیت “تیک تاک timebomb.”

در سال گذشته در مجموع 871 حملات با هدف مسلمانان و یا موسسات خود را گرفت در آلمان, رسانه های آلمان گزارش روز شنبه.

آلمانی منطقه ای روزانه Neue Osnabrücker Zeitung گزارش اطلاعات با استناد به دولت آلمان در پاسخ به درخواست هایی که ارسال شده بود توسط یک عضو اپوزیسیون حزب چپ سوسیالیست.

Ulla Jelpke چپ سخنگوی در امور داخلی که با ارسال این درخواست گفت که بر اساس تجربه او انتظار می رود تا به یکی دیگر از 90 مورد به آن اضافه شود ،

این گزارش همچنین نشان داد که 33 مسلمانان مجروح شدند در چنین Islamophobic حملات بیش از سال گذشته است.

به طور کلی اعداد ثابت بوده است پس از 2017.

تیک تاک بمب ساعتی

“نفرت از مسلمانان همچنان به فوران در حملات خشونت آمیز و تهدید و توهین” Jelpke به این روزنامه گفت.

او اضافه کرد که آن را خیلی زود به همه روشن با وجود پلیس پله تا عمل در برابر راست افراطی گروه پس از حملات اخیر.

“ما باید به انتظار وجود دارد که بیشتر شبیه تیک تاک timebombs.”

در ماه فوریه یک فرد مسلح با انگیزه جناح راست و ایدئولوژی نژادپرستانه کشته شدن نه نفر در دو قلیان میله شهر هاناو در غرب آلمان است. همه قربانیان به حال خارجی, میراث, از جمله ترکیه و بوسنی.

دو مسلمانان نیز کشته شدند در هاله شرق آلمان در ماه اکتبر 2019 زمانی که یک فرد مسلح مسلح رابطه شکست خورده را به یک کنیسه اخراج به Döner فروشگاه.

چنین حملاتی منجر شده برخی به صحبت کردن در مورد روزانه ترس از خشونت است که مسلمانان در آلمان باید دست و پنجه نرم کردن با, در حالی که مقامات را در انتقاد به کم بها دادن به جناح راست ترور برای بیش از حد طولانی است.

cmb/mm (AFP epd)

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>