بیش از 60 آلمانی ها در میان اسلامگرایان در ادلب

یک تجزیه و تحلیل از متن و پیام های ویدئویی از نیروهای جهادی در ادلب نشان می دهد بیش از 60 آلمانی ها در میان صفوف رسانه های آلمان گزارش کرده است. رئیس جمهور سوریه بشار اسد مصمم به بازپس گرفتن منطقه است.

بیش از 60 آلمانی ها در حال مبارزه با گروه های اسلام گرا در ادلب آخرین دژ از شبه نظامیان اسلامگرا در شمال غربی سوریه با توجه به گزارش های آلمانی پخش SWR مشترک یکشنبه.

SWR بررسی متن پیام های فوری ارسال شده توسط مبارزان و مشخص شد که این افراد تا حد زیادی از اعضای “حیات تحریر الشام” یک گروه با روابط به القاعده است. حداقل یک نفر در حال کار با گروه “Junud al-Sham.”

با استفاده از برنامه های مسنجر مانند تلگراف مبارزان بینی کمک های مالی از حامیان پشت در آلمان از طریق متن تصویری و پیام های صوتی.

“برادران من گفت:” یک مرد نقاب دار در یک پیام ویدئویی “اگر شما می تواند کمک کند که خواهد بود بسیار خوب است. حتی اگر شما در آلمان [با اهدای,], آن را به عنوان اگر شما در پایان جهاد”است.

حامیان دستور به ارسال کمک های مالی به فردی در ترکیه از طریق وسترن یونیون حواله بانکی و یا به استفاده از cryptocurrencies مانند بیت کوین.

آلمانی سازمان های امنیتی آگاه از عمل و گفته است: “نظارت بر استفاده از cryptocurrency به تامین مالی تروریسم برای برخی از زمان.

ادلب نهایی holdout از شورشیان در سوریه که مورد حمایت ترکیه پشتیبانی می کند. سوریه حاکم بشار اسد با کمک از روسیه قول داده است برای بازپس گرفتن کنترل منطقه است.

هر شب DW می فرستد یک انتخاب روز اخبار و ویژگی های. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>