بیش از 400 نجات مهاجران سرگردان کردن مالت ساحل

بیش از 400 مهاجر دارد زندگی روی لذت بردن کشتی های کروز خاموش مالت را coast بسیاری از آنها برای هفته ها در حال حاضر کشور در حال شکستن قوانین بین المللی با به تأخیر انداختن خود را تخلیه یک سازمان غیر دولتی گفت.

نجات از قاچاقچیان انسان’ unseaworthy قایق در چندین عملیات در مرکز دریای مدیترانه از اواخر آوریل مهاجران در حال انتظار برای کشورهای اتحادیه اروپا برای ارائه به آنها را در.

بیشتر:

تا کنون تنها فرانسه پا به جلو متعهد به قبول برخی از پناهندگان و مهاجران.

در پی این رمان coronavirus همه گیر مالت بسته کردن پورت های آن به دریای مدیترانه است و نگه داشتن آنها را قرنطینه کردن سواحل آن در اجاره کروز قایق.

“برخی از این بازماندگان که رفته اند از طریق خطر ناک ترین سفر پس از فرار شدید خشونت و سوء استفاده در لیبی برگزار شده است در هیئت مدیره این قایق که در حال نامناسب برای مدت طولانی باقی می ماند – برای بیش از یک ماه” SOS Mediterranee خیریه گفت.

“به جای پیاده آنها را در یک مکان امن به عنوان قانون بین المللی نیاز به, کسانی که نجات در دریا استفاده می شود برای مذاکرات سیاسی با کشورهای عضو اتحادیه اروپا” به آن اضافه شده است.

امیرحسین منحصر به فرد: در هیئت مدیره کشتی نجات در اقیانوس Viking | اخبار سایت

مالت دولت را متهم دیگر کشورهای اتحادیه اروپا از شکستن وعده را در مهاجران نجات در دریا به عنوان بخشی از بار-های ترتیبات.

SOS Mediterranee گفت: عدم اقدام اتحادیه اروپا به این معنی است که خبر مرگ گزارش نشده کشتی های غرق شده و یا در حال قطع و به طور غیر قانونی فرستاده بازگشت به لیبی که آنها در معرض خطر شکنجه و سوء استفاده است.

روز سه شنبه برخی از مهاجران دیده می شود می تواند راه رفتن بر روی عرشه.

خود را در لباس های شسته شده آویزان از بداهه clotheslines. مالت نیروهای مسلح مستقر در قایق بودند نگه داشتن سازمان دیده بان در چهار عروق معمولا استفاده می شود برای لذت بردن از گشت و گذار در کشتی گردشگران به جزیره مدیترانه ای ملت ایران جاذبه های.

کوچک ناوگان از قایق های توریستی حدود 23 کیلومتر (14 مایل) خارج از ساحل است.

این هفته مالت اعلام کرد آن را دوباره باز به گردشگری در ژوئیه 1.

مالت به ثبت رسیده 620 موارد شناخته شده COVID-19. حدود 50 نفر از کسانی که عفونت کروناویروس در مهاجران در یکی از آن پذیرش مراکز در روی زمین است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>