بیش از 100 ‘دولت اسلامی’ مبارزان بازگشت به آلمان: وزارت کشور

مقامات می گویند یک سوم از جنگجویان دولت اسلامی که در سمت چپ آلمان برای سوریه باید از آنجا بازگشت. آلمان در نظر گرفتن یک “رویکرد جامع” در برخورد با سابق جهادی مبارزان از جمله deradicalization و ادغام مجدد.

آلمان وزارت کشور گفت: بیش از 100 نفر از اعضای به اصطلاح “دولت اسلامی” (IS) گروه تروریستی را بازگشت به کشور پس از جهادی شبکه های شکست خورده تهاجم در عراق و سوریه است.

“مقامات امنیتی به دست آمده از دانش است که آنها به طور فعال درگیر در جنگ در سوریه و عراق و یا تکمیل دوره های کارآموزی به این منظور” وزارت گفت: آژانس خبری DPA. “این افراد باقی می ماند تحت پلیس و قضایی بررسی است.”

این وزارت افزود که تعدادی از تحقیقات در “دو شکل محدوده است.”

مقامات بر این باورند که 1,060 است که مبارزان چپ آلمان به سوریه و یا عراق که یک سوم را پس از بازگشت وزارت کشور گفت.

مقامات آلمانی در حال گرفتن یک “رویکرد جامع” به اداره عودت که علاوه بر پیگرد قانونی شامل deradicalization و ادغام مجدد وزارت کشور.

ادامه مطلب: تعقیب است عودت در آلمان نیاز به قانون طولانی ترین بازوی

دیگران در بازداشت به خارج از کشور

چندین مظنون آلمانی است که عضو هستند که در بازداشت در عراق و سوریه و یا ترکیه است.

مقامات ترکیه به نام در آلمان و دیگر کشورهای اروپایی را که مظنون با وزیر کشور سليمان Solyu گفت: در ماه نوامبر که ترکیه نیست “یک هتل برای اعضای.”

در روز پنج شنبه مقامات آلمانی بازداشت دو زن که یکی از آنها بود مشکوک است عضو پس از ورود در فرودگاه فرانکفورت از آنکارا پس از آنها تبعید شدند توسط ترکیه است.

با توجه به نسل کشی شبکه یک نسل کشی بررسی بدن با حمایت اتحادیه اروپا بسیاری از بازگشت مشکوک است مبارزان تنها به صورت داخلی اتهام تروریسم در کشورهای خود که با یک اساسنامه محدودیت ها است که مجموعه یک زمان محدود به تعقیب.

بدن به نام برای مقامات اروپایی به اضافه کردن جنایات جنگی و نسل کشی اتهامات جدی ترین جرائم تحت قوانین بین المللی که می تواند منجر به جملات طولانی.

dv/mm (AFP dpa)

DW می فرستد یک انتخاب روزانه از اخبار و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>