فوق العاده خودرو-وام توازن فقط آمار یک رکورد جدید و تخلفات در حال افزایش است — شما باید نگران باشد ؟

خودرو-وام تخلفات در یک رکورد اما کارشناسان می گویند ممکن است این تاثیر نه توانایی خود را برای دریافت یک وام برای خرید ماشین.

در سه ماهه چهارم سال 2019 در تعادل برجسته بر روی خودرو وام و اجاره به یک رکورد بالا از $1.33 تریلیون, با توجه به داده ها از نیویورک فدرال رزرو نزدیک به 5 درصد از سال قبل دوره است.

برخی از $66 میلیارد دلار یا 5 درصد از وام های برجسته هستند که بیش از 90 روز مرتکب جنایت یا جنحه از $57 میلیارد دلار برای مدت مشابه سال گذشته 35 میلیارد دلار از یک دهه پیش.

“مقیاس وام خودرو در مقایسه با وام های مسکن وامهای بیپشتوانه نیست قابل مقایسه” اقتصاددان گفت: داگلاس Holtz-Eakin رئیس جمهور از مرکز-راست اتاق فکر آمریکایی اقدام فروم. “آنها فقط به اندازه کافی بزرگ نیست به تهدیدی برای کل اقتصاد ایالات متحده گفت:” Holtz-Eakin که خدمت در دولت بوش و توصیه اواخر سن. جان مک کین در سال 2008 مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری.

وام خودرو تنها 7.4 درصد از بدهی خانوار با توجه به Holtz-Eakin محاسبات از فدرال نیویورک داده است. چه چیزی بیشتر وام گیرندگان وامهای بیپشتوانه حساب 22% فوق العاده خودرو-وام بدهی فدرال نیویورک داده ها از 2019 را نشان می دهد. یک سال پیش از آن وام گیرندگان وامهای بیپشتوانه برای اختصاص 24 درصد از آن را به اشتراک بگذارید.

مرتبط با: آمریکا — عمدتا در جنوب — که بر دوش دارند با بزرگترین وام خودرو

هنوز مهم است که به توجه به وام گیرندگان وامهای بیپشتوانه که به طور معمول نمرات اعتباری فقیر چرا که آنها در معرض خطر بیشتری از پیش فرض Holtz-Eakin گفت. اگر این وام به طور مداوم از دست رفته پرداخت بیشتر “این امر می تواند یک مشکل است,” او گفت:.

برخی از 85 درصد از اتومبیل های جدید در ایالات متحده در حال تامین مالی با یک وام یا اجاره نامه با توجه به Experian EXPGY, +0.24% . متوسط قیمت یک ماشین جدید افزایش یافته است بیش از دهه گذشته از $28,600 در سال 2009 به $37,200 در سال 2019 با توجه به خودرو اطلاعات سایت Edmunds.

ارزش متوسط subprime وام خودرو $30,633 با توجه به Experian داده ها از سه ماهه سوم سال 2019. وام گیرندگان وامهای بیپشتوانه که Experian شناسایی به عنوان کسانی که با نمره های اعتباری بین 501 تا 600 پرداخت به طور متوسط از $574 یک ماه.

همچنین نگاه کنید به: بیشتر وام گیرندگان در حال رد شدن وام خودرو

داده ها از وام دهندگان مانند فورد موتور اعتباری F -1.62% جنرال موتورز مالی GM -2.39% و تویوتا خدمات مالی TM -0.11% به نظر می رسد برای گفتن یک داستان متفاوت است.

در دهه گذشته فورد 60-روز-و-بیش از بزهکاری نرخ افزایش یافته است نه بالا 0.17% برای ایالات متحده وام گیرندگان با توجه به شرکت 2019 چهارم-گزارش سه ماهه. تویوتا گزارش کمی بالاتر از 60-روز-و-بیش از نرخ 0.43% در آمریکا از دسامبر. GM گزارش به میزان 1.8 درصد در سه ماهه چهارم جهانی تخلفات از 61 روز یا بیشتر. شرکت نمی کند و علنا فاش این رقم برای ایالات متحده

سه شرکت نکرد اظهار نظر در مورد اخیر بانک فدرال داده است.

خودرو-خرید وام دهندگان مانند فورد به احتمال زیاد قادر به حفظ پایین نرخ کوتاهی به دلیل “صدا مبتنی بر ریسک استراتژی قیمت گذاری گفت:” مت اریکسون مدیر در Wilary Winn مالی شرکت مشاوره مستقر در St. Paul, Minn. بدین معنی که مجموعه ای به اندازه کافی بالا نرخ بهره در وام های خود را برای جلوگیری از خطر بالا وام دهندگان به طور معمول کسانی که با نمره کم اعتباری.

شرکت های هستند که “به طور کامل پوشش ریسک اعتباری در استراتژی قیمت گذاری نیاز به سفت کردن خود اختصاصی,” او گفت: “اگر از دست دادن اعتبار شروع به تاثیر منفی عملکرد.”

ملی Automobile Dealers Association نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد آینده عرضه و تقاضا برای وام خودرو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>