برون سپاری injustice: گوانتانامو در فرات

به دفتر سازمان ملل متحد کمیساریای عالی حقوق بشر (OHCHR) تا پایان مطالعه تعقیب ادعایی داعش (ISIS) اعضا در عراق است. هزاران نفر از مردان و زنان و کودکان فرآوری شده از طریق دادگاه عراق در دو سال گذشته وجود دارد و ممکن است هزاران نفر را به آمده است.

منتشر شده در ماه گذشته OHCHR گزارش پیچیده و دشوار عنوان امیدوار کننده یک نقد از “اجرای عدالت در عراق”. در حالی که وجود دارد برخی از اطلاعات مفید در این گزارش آن است که بیشتر قابل توجه برای آنچه در آن نمی گویند.

هیچ جا وجود دارد هر گونه اشاره به نقشی که اتحادیه اروپا یا ایالات متحده باید در تخریب هر حقوق بشر اصل جهان توسعه یافته در سال 75. در واقع عراق داستان در نهایت نشان دهنده چگونه غرب در حال حاضر برون سپاری شکنجه و آزاری که ما قبلا وارد شده در زندان از کابل به خلیج گوانتانامو.

در افغانستان پس از حمله آمریکایی از اکتبر سال 2001 که آمریکایی ها به طور سیستماتیک و وحشیانه زندانیان خودمان. ما در معرض هزاران نفر از مردان مسلمان به شکنجه در بگرام پایگاه نیروی هوایی و دیگر زندانهای مخفی. چیزی مشابه صورت گرفت پس از حمله به عراق, ساخت نام مانند زندان ابوغریب, کمپ کراپر و Camp Bucca مترادف برای قرون وسطی بدرفتاری با زندانیان.

این تیره تاریخچه کاهش اعتبار امریکا را در سراسر جهان. اما آن را نه جلوگیری از برخی از در دولت از ادامه جنگ در حقوق بشر – تا حدودی با الهام از انتقام و تا حدی فوق العاده باور است که شکنجه را به نحوی تولید اطلاعاتی ارزشمند در به اصطلاح “جنگ با ترور”.

امروز به جای دریافت آمریکایی دست کثیف آمریکا فکر می کند بهتر است به برون سپاری بدرفتاری به دیگر رژیم در سراسر جهان است.

کلایو استافورد اسمیت

امروز به جای دریافت آمریکایی دست کثیف آمریکا فکر می کند بهتر است به برون سپاری بدرفتاری به دیگر رژیم در سراسر جهان است.

فعلی: داستان آغاز می شود در چه بود تا حد زیادی خاک سوریه گرفته شده توسط داعش که امروز بیش از 70,000 رنج کشیده زندانیان در زندان ها و اردوگاه های اجرا شده توسط کردها و متحدان خود را که شامل نیمه خودمختار منطقه شمال شرق سوریه قبل از آنها به عراق فرستاده برای محاکمه.

برآورد 56,000 از این زندانیان از سوریه یا عراق در حالی که 14,000 (تلقی “خارجی”) تگرگ از بیش از 40 کشور در سراسر جهان است. (با توجه به این که بسیاری از این زندانیان به نظر می رسد به مقصد عراق در دادگاه آن است که تعجب آور است که سوریه است که در 30 صفحه از OHCHR گزارش.)

آمریکا دخالت در زندان بدرفتاری است که متاسفانه خبری نیست. این تغییر بزرگ در سوریه و عراق شامل اروپایی ها که صادر مومن انتقاد از برخی از ما اقدامات پس از 9/11.

در سال 2020 این سوخت توسط خود پوپولیستی هراسی کشورهای اروپای غربی در حال حاضر غم انگیز پیوستن به این پرواز از حقوق بشر است.

پس چه OHCHR گزارش در واقع به ما بگویید ؟

سازمان مورد مطالعه نسبتا کوچک گروه در میان هزاران مورد – فقط 619 از آنها 23 نفر زن بودند و 44 کودک بودند در زمان خود به اتهام جرائم. این است که حقانیت نمونه به 780 تن از بازداشت شدگان که به پایان رسید تا در گوانتانامو خود را کشیده از هزاران نفر از ما خام در پی 9/11.

این OHCHR به ما می گوید که 42 درصد از زندانیان را به یک عراقی در دادگاه ادعا می کنند آنها شکنجه شده (“مردان و زنان و کودکان” با توجه به نویسندگان). این ثابت خواهد کرد که به یک دست کم از یک قربانی شکنجه شده بود شجاع به چنین ادعا می کنند در مقابل متجاوزین. در گوانتانامو وجود دارد نه تنها زندانی که نیست در صورت سوء استفاده.

این OHCHR محکوم به استفاده گسترده از مجازات اعدام در عراق دادگاه. حکم اعدام ظاهرا تحميل شده حداقل در یک سوم از موارد اغلب به اتهام “عضویت در داعش” به تنهایی و بدون حتی یک اتهام به جرم اجازه دهید به تنهایی اثبات است. یکی از دلایلی که من رو درگیر در دفاع از گوانتانامو بازداشت شدگان پس از سالها کار در مجازات موارد در آمریکای جنوبی بود که ارتش ایالات متحده کمیسیون سیستم ایجاد شده در مارس 2003 ساخته شده مجازات اعدام در دسترس در تمام موارد در گوانتانامو – حتی برای چیزی به عنوان بی ضرر به عنوان “کمک به دشمن”.

این OHCHR گزارش می دهد که عراق در دادگاه تکیه بر راز ناشناس و شهود که شواهد نمی تواند آزمایش می شود و غیر ارادی اظهارات استخراج شده از طریق شکنجه. اعترافات گرفته شده 436 موارد و در 366 نفر (84 درصد) متهم ادعا کرد که آن را غیر ارادی. عراق در دادگاه با این وجود تکیه بر این به عنوان شواهد.

متاسفانه آنها صرفا تکرار آنچه در گوانتانامو که در آن بازداشت شدگان بودند مجاز به دانستن راز شواهد علیه آنها و جایی که احمد ربانی یکی از مشتریان من که هنوز هم برگزار می شود وجود دارد – چهره بازداشت بدون محاکمه بر اساس اظهارات عباس را از او پس از 540 روز از شکنجه های وحشیانه در زندان تاریک در کابل.

این هفته یک عراقی قاضی گفت: روزنامه انگلیسی مستقل که او را دوست دارد به دنبال رسانه ای برای یادگیری در مورد مردم او خواهد بود محکومیت به مرگ است.

کلایو استافورد اسمیت

این هفته یک عراقی قاضی گفت: روزنامه انگلیسی مستقل که او را دوست دارد به دنبال رسانه ای برای یادگیری در مورد مردم او خواهد بود محکومیت به مرگ است. این ظالمانه است که مزخرف در تلخیص مقاله می تواند متکی به عنوان پایه ای برای حلق آویز در عین حال ما می بینیم مواد مشابه استفاده می شود به عنوان “مدرک” در هر صورت ما باید دیده در خلیج گوانتانامو. خیلی از این نمی توانم توصیف زیرا به همان اندازه غیر قابل درک دلایل آن تلقی “طبقه بندی شده”. اما در یک مورد که در آن مواد در نهایت منتشر شد به مالکیت عمومی بازداشت شدگان برگزار شد و بر اساس مقالات روزنامه و خبرچینان از مضحک عدم اطمینان یکی از آنها آگاه بود در بسیاری از بازداشت شدگان در امیدواریم که که ما می تواند او را با “بزرگ شدن آلت تناسلی مرد” عمل جراحی است.

این OHCHR برنامههای چگونه عراقی ها باید تنها با اجازه دادگاه منصوب-مشاور برای سه چهارم از زندانیان و حتی پس از آن وکیل به طور معمول ملاقات با مشتری تنها در شروع دادرسی و نمی تواند امید به یک معنی مورد. این البته مضحک. در بسیاری از مجازات مرگ من دفاع در ما به طور متوسط سه سال نه سه دقیقه از آماده سازی قبل از محاکمه و حتی پس از آن ما را به مقدار زیادی از اشتباهات.

در واقع این گزارش نشان می دهد که یک پنجم از کودکان سعی در اتهام تروریسم در عراق حتی وکلا. این است که قابل سرزنش است و در عین حال ما جنگیدند دندان و ناخن برای جلوگیری از وکلا از وارد شدن به گوانتانامو در همه. من در آنجا تنها پس از دو و نیم سال از دادخواهی اما من همراه با هر کس دیگری تا به حال به وعده به انجام تمام کار را برای هیچ چیز و پرداخت تمام هزینه های خود. هیچ یک از 88 مشتریان تا به حال شده است اجازه دادگاه. دلار 6bn آمریکا سپری کرده است و تا کنون در زندان گوانتانامو منجر به یک اعتقاد در میان 780 زندانیان این چیزی بود که مطمئنا باید گران قیمت ترین گناه در تاریخ است.

بنابراین بدون ذکر آن OHCHR ناخواسته جزئیات چگونه بسیاری از امریکا اخیر شیوه های بد در حال گسترش مانند یک کروناویروس در سراسر جهان – در حال حاضر به عراق است.

حداقل بازداشت شدگان برگزار شد در کوبا شد همه مردان که ممکن است موجه شده اند درگیر در خشونت علیه ایالات متحده و متحدان آن – اگر چه 745 از 780 (بیش از 95 درصد) را پس از پاک شده است و یا منتشر شده است. اما با اتفاقی که در “گوانتانامو در فرات” – اردوگاه در شمال شرق سوریه – اکثریت قریب به اتفاق از “تروریستهای خارجی” (برخی از 9,000 از 14,000) کودکان هستند و بیشتر از بقیه زنان هستند. اروپای غربی سیاست است یا اجازه دهید آنها را به مرگ در ابتدایی در اردوگاه ها و یا عبور آنها را به عراقی ها برای محاکمه.

این تصور که فدا کردن ما آزادی ما را امن تر است که به سادگی زشت و ناپسند. و در عین حال قربانی کردن آنها کار می کنیم.

کلایو استافورد اسمیت

این تصور که فدا کردن ما آزادی ما را امن تر است که به سادگی زشت و ناپسند. و در عین حال قربانی کردن آنها کار می کنیم. Pandering به ترس از تروریسم بریتانیا “مخفیانه” رها طولانی نیاز اعمال سال پیش توسط دادگاه اروپایی حقوق بشر است که آنها باید تقاضای اطمینان داد که مجازات اعدام را نمی توان تحمیل کرد در هر صورت حتی اگر آن را یک قاتل زنجیره ای مانند Ted Bundy.

نیویورک تایمز گزارش که حداقل هفت, فرانسوی, مردان, انتقال به عراق از سوریه بودند محکوم به مرگ با دار به اتهام وابستگی با داعش بدون حتی یک پیشنهاد اجازه دهید به تنهایی شواهد که هر یک از آنها تا به حال مرتکب هیچ عمل خشونت. این بار می گوید که فرانسه “تبدیل شهروندان” بیش از مجازات اعدام محاکمه که در گذشته تنها چند دقیقه در آشکار خلاف قوانین تعیین شده توسط دادگاه اروپایی حقوق بشر است.

آن است که به سختی رمان نشان می دهد که در عراق وحشتناک سیستم حقوقی. اما آن خبر بزرگ است – یک تراژدی در حقیقت غربی که دولت های اروپایی در حال jettisoning سنگ بستر اصول که پایه و اساس جوامع خود.

نظرات بیان شده در این مقاله هستند که خود نویسنده است و لزوما منعکس کننده Al Jazeera سرمقاله موضع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>