خارج از جعبه: چرا بازار سهام است که هیچ جا در نزدیکی پایین و سرمایه گذاران می توانند انتظار یک ضربه عظیم

قیمت سهام باید دوباره در خبری که COVID-19 بیماری همه گیر در حال بهبود است در نیویورک و دیگر نقاط ایالات متحده و در اخبار است که فدرال رزرو پرده برداری از یکی دیگر از $2.3 تریلیون ضد تانک از نقدینگی. با وجود این مثبت چند عامل مهم از جمله در دراز مدت بازار, روانشناسی, ویژگی های چرخه تجزیه و تحلیل, ارزیابی و سرمایه گذار هوشمند رفتار نشان می دهد که این خرس بازار هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود آن نقطه کم است.

1. سرمایه گذاران بیش از حد صعودی: بیایید شروع با سرمایه گذار بلند مدت روانشناسی. در چند هفته گذشته من دریافت کرده اند, پرسش های متعدد از خوانندگان به اثر “من یک سرمایه گذار بلند مدت باید من قرار دادن برخی از پول برای کار در بازار بورس اینجا؟”

اگر ما به تغییر دیدگاه ما از یک حدیثی به رسمی تر داده ها چشم انداز فدرال نیویورک انجام منظم بررسی انتظارات مصرف کننده. یکی از بررسی سوال می پرسد اگر پاسخ دهندگان انتظار بالاتر از قیمت های سهام در 12 ماه آینده. به جای ترس سرمایه گذاران برگزاری نمایشگاه نشانه هایی از حرص و آز. سرمایه گذار روانشناسی فقط رفتار نمی کند که راه اصلی در بازار پایین است.

MarketWatch نویس علامت Hulbert ساخته شده مشابه نقطه خود را در مورد نمونه ای از زمان بازار خبرنامه نویسندگان در اخیر مقاله وال استریت ژورنال. در حالی که بازار تایمر ترس در پایان ماه مارس سه ماهه ترس خود را از سطح به هیچ وجه نزدیک به سطوح دیده می شود در گذشته بازار پایین.

این است که زمان برای استراحت. خرس بازار نشده است.

جزئیات: Goldman Sachs رها آن نزولی کوتاه مدت مشاهده روی سهام می گوید: پایین است در

2. هیچ ویژگی های نشانه های دراز مدت پایین: قرار دادن در تحلیل تکنیکال کلاه من هیچ نشانه ای از یک دراز مدت پایین. بازارهای ذاتا به دنبال رو به جلو و اگر قیمت سهام شروع به تخفیف بهبودی ما باید نکات در دوره ای شاخص و نیز قیمت کالاها است. هیچ کدام از این سیگنال در حال حاضر در حال حاضر.

در نظر بگیرید برای مثال مس/طلا و پلاتین/طلا نسبت. مس HG00, +1.23%,
پلاتین PL00, +2.33%, و طلا GC00, +0.35% تمام کالاها و نرخ تورم پرچین ، مس و پلاتین نیز مصارف صنعتی و مس/طلا و پلاتین/طلا نسبت باید سیگنال upturns در جهانی چرخه. در دو بازار کف پلاتین/طلا نسبت کف جلوتر از بازار سهام پایین در حالی که مس/طلا نسبت تقریبا مصادف با قیمت سهام. در حال حاضر هر دو این نسبت در حال غوطه وری و هیچ اولیه سیگنال از یک دوره ای پایین است.

قیمت کالا نیز منجر بودند و یا همزمان با قیمت سهام در دو بازار عمده پایین. CRB Index در حال حاضر هنوز هم ضعیف است و نشان می دهد هیچ نشانه ای از دوام پایین.

قیمت فلز همچنین نشان می دهد یک شبیه lead-lag الگوی با قیمت سهام. در حالی که طلا دارای خصوصیات منحصر به فرد آن و شمش راهپیمایی به ضرب و شتم خود را درامر نقره ای SI00, +2.75% مس و پلاتین همه تبدیل شده تا جلوتر از قیمت سهام در دو خرس در بازار پایین. هیچ گونه شواهد مشابه سیگنال خرید امروز از هر یک از این کالاها است.

بازار کف نیز مشخص می شود تغییرات در رهبری است. خرس بازارهای در حال شکل تخریب خلاق. رهبران قدیمی از چرخه گذشته که تسلط تبدیل به بیش از حد, شبهه و جدید رهبران بازار پدیدار شود. به جای قدیمی رهبری آمریکا بیش جهانی سهام رشد بیش از ارزش و بزرگ-درپوش کوچک-کلاه همه هنوز هم در جای خود.

من مشکوک که یک بازار گاو نر می توانید شروع با ویژگی های شرایط مانند این.

3. ارزیابی headwinds: یکی دیگر از چالش برای گاو نر بلند مدت مورد ارزیابی. S&P SPX -1.01% s در حال حاضر معاملات رو به جلو نسبت P/E از 17.3 است که بالاتر از آن 5 سال به طور متوسط از 16.7 و 10 سال متوسط 15.0. علاوه بر این ما در حال ورود به سه ماهه اول درآمد نجومی و “ه” در رو به جلو نسبت P/E در حال رفتن به تجدید نظر قابل ملاحظه ای به سمت پایین بکشید.

دفعات بازدید: این به طور گسترده ای استفاده می شود سهام ارزیابی و اندازه گیری می گوید: S&P 500 است 35% آسیا

بیشتر: سهام خواهد دوباره خود را coronavirus سقوط کم و در اینجا زمانی که به انتظار آن

تا چه حد پایین است ؟ در نظر بگیرید که FactSet گزارش اجماع پایین به بالا برآورد شده است 152.81 برای سال 2020 و 178.03 برای 2021. در مقابل بسیاری از بالا به پایین برآورد من برای سال 2020 است در 115-120 محدوده و 2021 برآورد حدود 150. کسانی که بسیار گسترده ای گسترش می یابد بین بالا به پایین و پایین به بالا تخمین می زند. شکاف بسته خواهد شد به طور عمده با سقوط از پایین به بالا تخمین می زند به جای افزایش از بالا به پایین به سمت بالا تجدید نظر.

به عنوان یک کمی انصاف استراتژیست من آموخته اند که هر زمان که یک کشور تجربه یک شوک غیر منتظره همه کمی عوامل توقف کار. آنها سپس شروع به کار دوباره در دستور زیر:

اول قیمت عوامل فنی شروع به انتقال اطلاعات در مورد بازار است. بعد می آید از بالا به پایین استراتژیست برآورد و پس از پایین به بالا تخمین می زند. چرا که هر کس می داند شوک بد است اما هیچ کس نمی تواند کاملا تعیین کمیت اثرات. بالا-پایین استراتژیست اولین اجرای خود ماکرو مدل و آمد تا با برخی از ballpark را تخمین می زند اما این شرکت تحلیلگران نمی تواند تجدید نظر در برآورد خود را تا زمانی که آنها به طور کامل مورد تجزیه و تحلیل شرکت ها و صنایع قادر به تجدید نظر درآمد خود را. که در آن ما در حال حاضر در بازار چرخه.

مرحله نهایی از تنظیم زمانی رخ می دهد که بسیاری از آسیب های شناخته شده است و عوامل بنیادی مانند ارزش و رشد شروع به کار دوباره. ما به دور از این مرحله ،

با این مقدمه اجازه دهید سپس با در نظر گرفتن بازار ایالات متحده را ارزیابی. من رفت و برگشت به سال 1982 و تجزیه و تحلیل بازار را رو به جلو نسبت P/E در بازار عمده پایین. سال 1982 پایین بود و یک ناهنجاری به عنوان بازار کف در یک forward P/E حدود 6 دلیل خون دماغ شدن نرخ بهره از ولکر عصر. این 2002-2003 پایین دیدم رو به جلو نسبت P/E در حدود 14. کسانی هستند که دو دورافتاده. در سال 1987 و 1990 و 2009 و 2011 کف همه را دیدم رو به جلو نسبت P/E در حدود 10. همه از این قسمت رخ داده در طول پس زمینه بسیار متفاوت نرخ بهره رژیم. می توانید جدید بازار گاو نر شروع امروز در یک forward P/E 15 با نامشخص “E” است که رها کردن سرعت ؟

نگاه کردن زیر

در اینجا این است که چگونه من می رسند نزولی پتانسیل برای S&P 500 با فرض اینکه از بالا به پایین برآورد 120 برای سال 2020 و 150 برای 2021. فرض کنید که بازار کف امروز و یا آیا در پایان ماه مارس و سپس به جلو 12 ماه EPS خواهد بود 75 درصد از 120 + 25% از 150 = 127.50. استفاده از P/E چند محدوده 10-12 ما می رسند در طیف وسیعی از 1275-1530 برای S&P 500. با استفاده از همان روش ژوئن 2020 پایین بازده 12 ماه به جلو EPS 135 و محدوده قیمت برای S&P 500 از 1350-1620. یک ماه سپتامبر سال 2020 پایین نتایج در جلو EPS از 142.50 و محدوده قیمت از 1425-1710.

برای سرمایه گذاران بر این باورند که نسبت P/E باید برای تنظیم نرخ بهره کلوم توماس از بالا به پایین نمودار محاسبه سهام ریسک حق بیمه از بازار سهام آمریکا بر اساس کیپ. در حالی که سطح فعلی شروع به نگاه ارزان آنها ابدا قانع کننده خوانش است که معمولا در گذشته بازار عمده پایین.

4. آیا سرمایه گذاران هوشمند انجام می دهند ؟ در اینجا یکی دیگر از راه فکر کردن در مورد ارزیابی. خودی شدت و خرید به شدت اخیر downdraft اما این گروه از “سرمایه گذاران هوشمند” حمایت به بازار افزایش یافت.

تا مطمئن شوید که خودی و خرید یک inexact, زمان بازار سیگنال. خودی بودند خیلی زود و بیش از حد مشتاق به خرید در طول اولیه کاهش در سال 2008. آنها همچنین در اوایل سال 2018 است.

برای تاریخ و زمان آخرین کلمه در مورد این موضوع در اینجا این است که همه شما نیاز به دانستن در مورد “سرمایه گذاران هوشمند”. در پایین بازار در طول بحران بزرگ مالی وارن بافت در پا به نجات گلدمن ساکس که گلدمن به فروش می رسد گران قیمت تبدیل ترجیح برکشایر هاتاوی BRK.یک -2.65%
, BRK.ب -2.61% با خرید سهم حکم متصل به معامله. زمانی که بازار بهبود بافت ساخته شده مانند یک راهزن.

چه برکشایر انجام می شود در حال حاضر ؟ آن است که بالا بردن پول نقد. آن را به فروش آن سهام شرکت هواپیمایی و بلومبرگ گزارش داد که این استقراض از 1.8 میلیارد در یک ین اوراق قرضه ارائه شده است. در محیط اقتصادی کنونی وجود دارد بسیاری از شرکت های که نیاز به قرض به ساحل تا نقدینگی خود را نقدی-غنی برکشایر هاتاوی مناسب نیست به آن دسته.

آیا این را می خواهید به عجله به خرید سهام ؟

گاو و خرس گذاشته لخت

این خرس بازار شد و در نتیجه یک شوک برونزا است که منجر به یک رکود است. رایان Detrick از LPL مالی داشت که رکود بازارهای خرس گذشته به طور متوسط 18 ماه عمدتا به دلیل رکود را هم به ضربه محکم و ناگهانی به عقب و نمی تواند عادی فورا.

بخوانید: آمریکا باید آماده برای 18 ماه از خاموش شدن ناگهانی در ‘سخت و طولانی جاده’ پیش رو هشدار بانک فدرال نیل Kashkari

در حالی که ما تجربه کرده اند یک اپلیکیشن بازار برای قیمت سهام به نوبه خود در اطراف به یک لحظه bull نیاز به حداقل نور در انتهای تونل; یعنی که شرایطی که موجب رکود در شرایط کم در راه خود را به حل و فصل شود.

بازار شروع به در خطر-در تن هفته گذشته هنگامی که مسیر COVID-19 موارد و مرگ و میر شروع به بهبود هر دو در ایالات متحده و اروپا است. در حالی که چنین پیشرفت هستند به استقبال آنها لازم است اما کافی نیست شرایط برای راه اندازی مجدد یک گاو نر. در غیاب یک معجزه پزشکی دستیابی به موفقیت دشوار است برای پیش بینی که چگونه زمان رکود شرایط می تواند به سرعت حل و فصل. حتی اگر ویروس بود به تحت کنترل هیچ کس نمی تواند فقط با یک تلنگر سوئیچ و راه اندازی مجدد کسب و کار در یک لحظه.

بر اساس اولین-در-اول-را اصل می توانیم مشاهده کنیم که آسیا است شروع به دیدن موج دوم از عفونت به عنوان دولت سهولت مستند محدودیت. به عنوان مثال سنگاپور بود که بسیار موفق در کنترل شیوع شاهد موارد جدید سنبله به عنوان به زودی به عنوان محدودیت کاسته شد.

دولت در حال رفتن به بازی بازی ضربت سخت زدن یک مول با این ویروس برای برخی از زمان.

مگر اینکه یک جمعیت بودند برای به دست آوردن گله ایمنی یا اجازه می دهد COVID-19 به اجرا شایع از طریق خود مردم و یا از طریق برخی از درمان های پزشکی است که کنترل شیوع دولت در حال رفتن به بازی بازی ضربت سخت زدن یک مول با این ویروس برای برخی از زمان. در چنین شرایطی حتی از بالا به پایین S&P 500 با درآمد برآورد 115-120 برای سال 2020 و 150 برای 2021 تنها حدس تحصیل در, و موضوع را به تجدید نظر بر اساس تغییرات در سیاست های بهداشتی.

با وجود چشم انداز غم انگیز, من به برخی از اخبار خوب است. این رکود اقتصادی در حال رفتن به تبدیل شدن به یک افسردگی است. تغذیه-watcher تیم Duy نوشت: بلومبرگ مقاله به توضیح و پیش نیازها برای افسردگی بستگی به سه Ds: عمق (رکود); مدت کافی برای رکود یا افسردگی و کاهش قیمت ها. Duy مشاهده شده که ما قطعا باید این عمق به واجد شرایط به عنوان یک رکود هر چند مدت از ضعف ناشناخته است. اما جهانی بانک های مرکزی باید به اندازه کافی گرفته شده متوجه است که آنها در حال انجام همه چیز را در قدرت خود را برای مبارزه با کاهش قیمت ها. در حالی که این رکود اقتصادی جهانی در حال رفتن به زشت آن است که بعید است به متاستاز به افسردگی می شود.

من همچنین می خواهم برای روشن مرجع من که شکل این بهبودی است و به احتمال زیاد یک “square-root” به شکل (نگاه کنید از V به L: آنچه را بهبود نگاه مانند?). اورگان دفتر تجزیه و تحلیل اقتصادی ارائه شده تلطیف پاسخ. انتظار اولیه جزئی V شکل جستن به عقب, به دنبال یک کندتر از رشد که شکل خواهد بود موضوع را به سیاست و تقاضا و سطح دائم خسارت اقتصادی وارده.

مخفی Hui نویسنده از سرمایه گذاری وبلاگ فروتن دانش آموز از بازار.

جزئیات: سهام-بازار گاو نر هشدار می دهد سرمایه گذاران به دنبال تجمع’ به عنوان ‘حماسه نبرد بین تغذیه و coronavirus گستراند

بیشتر: اضطراب سرمایه گذاران در بازار سهام احساس می کنید در مورد این بیماری همه گیر در بازار نیست و کاملا منطقی است اما کاملا واقعی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>