خارج از جعبه: آنچه که در مورد چگونه coronavirus بحران تاثیر خود را در بازار پول صندوق

به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس واژگون در بازارهای سهام ایالات متحده بسیاری از سرمایه گذاران را به دنبال ایمنی در وجوه بازار پول. آنها ممکن است فراموش کردن که در طول بحران مالی سال 2008 ارزش خالص دارایی ها از یک صندوق بازار پول کمتر از 1 دلار در هر سهم. این رویداد به نام “شکستن باک” باعث رم کردن از وجوه بازار پول — به جز برای کسانی که سرمایه گذاری در درجه اول در ایالات متحده Treasurys.

در حال وجوه بازار پول هر امن تر در حال حاضر برای سرمایه گذاران ؟ بدهی بازارهای در حال riled با تهدید از پیش فرض ها و illiquidity. در عین حال به نظر من پاسخ این است که قطعا بله وجوه بازار پول امن هستند — نه تنها صندوق های سرمایه گذاری تنها در دولت ایالات متحده تضمین شده اوراق بهادار, اما همچنین صندوق های سرمایه گذاری در با کیفیت بالا تجاری کاغذ و صندوق های سرمایه گذاری در با کیفیت بالا و اوراق بهادار شهری.

سهام در بازار سرمایه به طور کلی حمایت فدرال بیمه بر خلاف سپرده های بانکی که تحت پوشش تا 250.000 دلار برای هر حساب. به جای پول در بازار سرمایه طراحی شده برای تولید نسبتا جذاب بازده کوتاه مدت در حالی که حفظ یک مقدار ثابت 1 $در هر سهم. آنها رسیدن به این ثبات با برگزاری یک نمونه کارها متنوع با کیفیت بالا و اوراق بهادار با بلوغ به طور متوسط از 60 روز یا کمتر.

اگر سرمایه گذاران می خواهید را به مطمئن شوید که آنها هرگز دچار ضرر و زیان خود را در پول نقد اوراق بهادار آنها می تواند سرمایه گذاری در بازار پول بودجه برگزاری ایالات متحده تنها Treasurys و دیگر دولت مورد حمایت اوراق بهادار (“دولت وجوه بازار پول”). اما این سرمایه گذاران باید قبول کم بازده به دلیل نرخ بهره در اوراق خزانه با سررسید کمتر از 60 روز است که امروز قابل ملاحظه ای کمتر از 1%.

خطر بازگشت مبادلات برای انواع دیگر از وجوه بازار پول پیچیده تر هستند. بازده در اصطلاح “نخست” وجوه بازار پول — سرمایه گذاری در با کیفیت بالا تجاری بدهی شرکت های بزرگ — در حال حاضر حدود 30 درصد بالاتر از بازده در دولت وجوه بازار پول. بازده در اصطلاح “مونی” وجوه بازار پول — سرمایه گذاری در با کیفیت بالا مقاله متحده شهرستانها و instrumentalities — 10 درصد به 30 درصد بالاتر از دولت وجوه بازار پول بر روی یک پس از کسر مالیات پایه ای برای سرمایه گذاران در دولت مالیات بر درآمد می باشد.

از سوی دیگر ریسک به سرمایه گذاران در هر دو نخست – و muni وجوه بازار پول بیشتر از کسانی که در دولت وجوه بازار پول. مهم ترین خطر این است که چندین اوراق بهادار در صندوق نمونه کارها ممکن است به طور پیش فرض و یا به احتمال بیشتر افت به شدت در قیمت به دلیل نگرانی در مورد اعتبار صادر کننده. SEC قوانین منع این وجوه بازار پول از سرمایه گذاری بیش از یک درصد مشخص از دارایی های خود را در اوراق بهادار از هر یک صادر کننده. با این وجود اگر چند تا از صندوق بزرگترین منابع تجربه تیز افت قیمت در همان زمان این می تواند نتیجه در صندوق “شکستن باک.”

برای پرداختن به این خطر COVID-19 قانون ابقاء وزارت خزانه داری ایالات متحده اقتدار به پیشنهاد دولت بیمه در برابر ضرر و زیان سهامداران در ایالات متحده مبتنی بر بازار پول صندوق. از این خزانه اقتدار را برای بازار پول صندوق بیمه منقضی می شود در پایان سال 2020 است. علاوه بر این, محدوده دولت بیمه ارائه شده توسط وزارت خزانه داری ایالات متحده محدود است به “ارزش سهامداران حساب در شرکت صندوق از نزدیک از کسب و کار در روز قبل از اعلام تضمین کند.”

دیگر خطر مهم این است که یک صندوق بازار پول ممکن است به اندازه کافی دارایی های مایع برای دیدار با رگبار گلوله از درخواست رستگاری. در سال 2014 SEC تصویب قوانین اجازه می دهد مدیران مستقل از بازار پول صندوق با دارایی های مایع زیر 30 ٪ از کل نمونه کارها به تحمیل هزینه های رستگاری از 2 ٪ از دارایی های بازخرید و یا به طور موقت به حالت تعلیق redemptions تا 10 روز کسب و کار. امکان چنین هزینه ها و تعلیق ممکن است ترساندن سرمایه گذاران در نخست – و muni بودجه.

به آدرس این نقدینگی نگرانی فدرال رزرو در ماه مارس تاسیس بازار پول صندوق تسهیلات نقدینگی. این فراهم می کند کم هزینه وام به بانک ها برای هدف خاص از خرید با کیفیت بالا اما جامد اوراق بهادار از وجوه بازار پول. واجد شرایط دریافت اوراق بهادار شامل امن و نا امن تجاری کاغذ از شرکت ها و همچنین کوتاه مدت یادداشت از شهرها و ایالات متحده.

SEC نیز مجاز حامیان و مدیران از وجوه بازار پول برای خرید دارایی های مشکل و یا جامد اوراق بهادار از کمک های مالی خود را. برای مثال بانک نیویورک ملون خرید دارائی های مشکل از یک وابسته muni صندوق بود که در مورد به “شکستن باک.” گلدمن ساکس پرداخت نقدی برای برخی از برنامه به طور بالقوه جامد اوراق بهادار در آن وابسته به نخست صندوق برای دیدار با سیل درخواست رستگاری.

در این گام های فوق العاده ای به تازگی گرفته شده توسط دولت فدرال باید به طور موثر محافظت از سهامداران از همه نوع از وجوه بازار پول. تحت COVID-19 قانون وزارت خزانه داری را به زودی ارائه فدرال بیمه در برابر ضرر و زیان برای سهامداران در بازار پول. فدرال رزرو ایجاد کرده است عمده تسهیلات برای کمک به وجوه بازار پول فروش دارایی های جامد برای پول نقد. و SEC اجازه داده است حامیان و مدیران از وجوه بازار پول برای خرید مشکل و یا دارایی های جامد از منابع مالی خود را.

Robert C. Pozen یک مدرس ارشد در دانشگاه MIT Sloan School of Management و رئیس جمهور سابق وفاداری سرمایه گذاری. تحقیقات کمک برای این مقاله ارائه شده توسط دانشگاه MIT در مقطع کارشناسی Patrick J رایان.

بخوانید: به عنوان تغذیه مراحل به شهرداری بازار اوراق قرضه را به اندازه کافی است ؟

بیشتر: این بخش از 2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک به شما پول صرفه جویی در شما 401(k) و ایرا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>