خارج از جعبه: این فن آوری مدیر عامل شرکت پرداخت رستوران آمار coronavirus به مواد غذایی و تحویل غذا به مردم نیاز به

من پیاده روی و یا دوچرخه سواری به کار ترین روز از خانه من در مرکز سان فرانسیسکو به حرکت یا کشش ناگهانی دفاتر در مرکز شهر. من معمولا در یک کافی شاپ در راه است و من در فروشگاه مواد غذایی در راه خانه. مورد علاقه من بعد از ظهر یکشنبه تفرج است و پیاده روی در منطقه ماموریت توقف در فروشگاه کتاب خرید, برای چرخ دنده در جهان تنها دزدان دریایی فروشگاه عرضه و داشتن یک وعده غذایی در یکی از هر تعداد از رستوران های شگفت انگیز. کسب و کارهای محلی به خصوص رستوران ها در حال اساسی راه من ارتباط با من سیتی. برای من وجود دارد هیچ چیز مانند یک وعده غذایی با هم برای ایجاد اوراق قرضه به دوستان و خانواده و جامعه است.

وقتی کالیفرنیا در پاسخ به COVID-19 با یک پناهگاه در محل سفارش من تا به حال بسیاری از احساسات اما یک بینش روشن: بسیاری از کسب و کارهای محلی به ویژه رستوران ها و مشاغل مردم که آنها را اجرا خواهد زنده ماندن نیست مگر اینکه مستند ما در مجموع چیزی. کارکنان خود را نمی توانید از خانه کار می کنند بیشتر نمی تواند ادامه دهد به کار در همه و حتی بسیاری از “ضروری” کسب و کار را تا حد زیادی کاهش می یابد خرید. گذاشته و کارکنان خواهد بود ویران کرد.

من اکثر احشایی ترس بود برای کسانی که در محله من اما واضح بود که این امر تاثیر مردم در سراسر سان فرانسیسکو و حتی در سراسر ایالات متحده و جهان است. در برخورد با این ویروس به طور مستقیم است البته انتقادی و ما نیاز به انجام همه چیز ما می توانیم برای جلوگیری از گسترش. اما در حالی که این اتفاق می افتد, ما اقتصاد محلی در حال برگزاری نفس خود را و همه ما می دانیم که شما فقط می توانید نگه داشتن نفس خود را برای مدت طولانی.

من به نام پدر من چند شب پس از این پناهگاه در محل سفارش. مکالمه ما تبدیل به بحران در دست است. ما مشترک ما ترس است که در حالی که کسب و کارهای کوچک ما هر دو عاشق بودند توقیف به عنوان اقتصاد محلی متوقف مردم آسیب پذیر در شهر ما خواهد بود رفتن بدون ضرورت و حتی مواد غذایی است. او پیشنهاد کرد ما می تواند به حل یک مشکل با یکی دیگر از: پرداخت هزینه رستوران را به مواد غذایی و تحویل آن به کسانی که نیاز دارند.

این حس به من. ما می تواند هر دلار انجام کار بیش از سه بار: اولین رستوران ها می تواند با استفاده از پول اضافی برای باز بماند برای بایگانی اطلاعات و تحویل. ما می تواند کمک به دریافت مواد غذایی به مردم در پریشانی و همچنین حمایت گسترده تر مواد غذایی تحویل مردم نمی خواهد نیاز به رفتن به فروشگاه و امن تر خواهد بود از این بیماری است. ما می تواند ارائه زیرساخت های موجود برای کمک به برنامه های کمک استقرار پول خود را سریع تر و موثر تر است.

جزئیات: توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی مجموعه تا 1 میلیارد دلار صندوق با تمرکز اولیه بر COVID-19 امداد

بیشتر: این شرکت پرداخت آن به کارگران $70,000 حداقل حقوق و دستمزد و کمک به آن آب و هوا coronavirus بحران

من مضطرب به انجام کاری در این بحران و این به نظر می رسید که اهرم به تولید نتایج واقعی است. ایده برای SF قرارداد جدید کاشته شد. اولین سوال من این بود که باید رهبر برای تلاش. هر پروژه ای مثل این زندگی می کنند و یا می میرند در مورد اینکه آیا ما می تواند پیدا کردن کسی که با مهارت و دانش و رانندگی به واقع آن را انجام داده.

من آماده بود برای قرار دادن 1 میلیون دلار برای تامین بودجه اولیه اما حتی مهم تر بود پیدا کردن یک فرد با مهارت های مورد نیاز برای قرار دادن آن را به عمل. خوشبختانه من می دانستم که Lenore Estrada. من می خواهم او را شن و توانایی برای انجام کارها در طول سال. او می داند که مواد غذایی کوچک کسب و کار نزدیک از او اجرا می شود یک. و او متصل به سازمان های اجتماعی و آشنایی با شهر مقامات او می خواهم نیاز به آن را بکشید. هنگامی که من به نام او به پیشنهاد آن آغاز معلوم شد او در حال حاضر می خواهم فکر شده است در امتداد خط های مشابه و اتصال به دیگران به همین ترتیب فکر معنی Lenore آمد با یک گروه قابل توجهی از مردم از بسیاری از پس زمینه در حال حاضر به دنبال راه هایی برای رسیدن به اهداف ما است.

Lenore و SF قرارداد جدید تیم نقل مکان کرد با سرعت فوق العاده برای قرار دادن این طرح به عمل است. فقط 12 روز پس از اولین تماس Lenore و تیم او تا به حال درگیر شریک مهم سازمان از جمله S. F. آفریقایی ایمان مبتنی بر ائتلاف UCSF سان فرانسیسکو کمیسیون حقوق بشر و بسیاری از دیگران است. پروژه زمین خاموش بود و ارائه هزاران وعده غذا در روز. آن هفته اول SF جدید مقابله قرار دادن بیش از 250.000 دلار به دست از کسب و کارهای محلی و کارگران خود را برای ارائه بیش از 16,000 وعده های غذایی به کسانی که نیاز دارند. کار با این همکاران ما درگیر با بیش از 100 رستوران برای رساندن غذا بودجه توسط هر دو خصوصی و عمومی منابع. بسیاری از مردم و گروه های پا تا بلافاصله به SF قرارداد جدید از ایده تا نتایج آن قابل توجه عهد به توانایی ما به گرد هم می آیند.

ما آغاز شده با رستوران ها به دلیل مواد غذایی فوری ترین نیاز و چون رستوران در میان سخت ترین ضربه کسب و کار. ما باید بررسی بیشتری شرکای اجتماعی و بر اساس ارزیابی ما انتظار داریم که این نیاز در سان فرانسیسکو از طریق پایان تابستان به بیش از 20 میلیون دلار است. ما می دانیم که ما اقتصاد محلی را به بهبود می یابند اما ما نمی توانیم اجازه همسایه ما گرسنه. کسب و کارهای محلی و سازمان های آماده برای انجام این کار به مواد غذایی و کمک به سازماندهی تحویل به کسانی که نیاز دارند اما آنها نیاز به پشتیبانی از همه ما است. ما در کمک به حمایت از آنها در http://www.sfnewdeal.org/.

هر شهرستان تا به این مشکل و هر شهر نیاز به نسخه خود را از SF معامله جدید است.

سان فرانسیسکو است که به دور از شهرستان تنها نیاز به این نوع کمک. هر شهرستان تا به این مشکل و هر شهر نیاز به نسخه خود را از SF معامله جدید است. ما در یک ساعت بیش از حد: هر روز تاخیر بیشتر به معنی کسب و کار را تعطیل و راه اندازی مجدد آنها خواهد شد بسیار سخت تر از گرفتن آنها کمک کند در حال حاضر. هر روز تاخیر نیز به معنی مردم نیاز به انتخاب بین رفتن گرسنه و یا بیرون رفتن برای به دست آوردن غذا و خطر عفونت است.

شما می توانید یک “معامله جدید” خود را در شهرستان آغاز شده در حال حاضر. اگر شما علاقه مند در حال اولیه حامی و یا اگر شما می خواهید خود را برای رهبری یک و نیاز به کمک پیدا کردن منابع رسیدن به ما در @sfnewdeal در توییتر و یا [email protected]

امت برشی است مدیر عامل زنده-تصویری پلت فرم حرکت یا کشش ناگهانی.

بخوانید: 1 در 3 آمریکایی ها می گویند خود محرک چک نمی حفظ آنها حتی برای یک ماه

بیشتر: چرا coronavirus می تواند نابود موسسات خیریه و حتی بیشتر از رکود بزرگ بود

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>