خارج از جعبه: $1 تریلیون طرح برای نجات اقتصاد که coronavirus نیروهای هر کس به قرنطینه


گتی ایماژ

بسیاری از چیزهایی خواهد بود تا اطلاع ثانوی بسته.

اگر coronavirus بودند یک دسته 5 طوفان تهدید ایالات متحده آمریکا, گسترده, گسترده, فاجعه, کل دولت خواهد بود به سرعت در حال بسیج برای آماده سازی و پاسخ به شدید ترین امکان حتی اگر مسیر خود ممکن است دست به این کشور است. آن خواهد بود “همه دست به دست در عرشه” بدون رزرو.

Coronavirus باید از فکر به عنوان یک گربه 5 طوفان است که ممکن است آمار نه فقط چند متحده بلکه کل کشور ممکن است باعث شود در سراسر کشور تخریب و ممکن است فلج سیستم مالی و اقتصاد ایالات متحده.

اخبار: پیگیری آخرین تحولات در coronavirus.

به طور موثر در بخش بزرگی از ایالات متحده خواهد بود پناه در محل عمدتا در خانه های خود. به عنوان یک نتیجه, دهها میلیون نفر از مردم از کار خواهد شد

ما باید در حال حاضر آماده به پاسخ در یک مقیاس مانند سقوط مالی سال 2008 زمانی که دولت به طور موثر ملی کل سیستم مالی جهانی. ده ها تن از برنامه های جدید ایجاد شد تقریبا یک شبه به قرض دادن صرف تضمین و یا در غیر این صورت در دسترس حداقل $29 تریلیون دلار به سیستم مالی برای جلوگیری از بحران است. کمتر باید انجام شود در حال حاضر به صرفه جویی در خیابان اصلی خانواده ها از فاجعه بالقوه ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

چه چیزی می تواند اتفاق می افتد ؟

ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها – اگر نه بیشتر-می تواند قرنطینه و هیچ درآمد برای سال در حالی که رو به وحشت گسترده و به طور فزاینده ای کشنده بیماری همه گیر. نسبتا به سرعت بخش بزرگی از اقتصاد ایالات متحده می تواند خاموش کردن باعث بیکاری و ورشکستگی به موشک وار رفتن. به عنوان ویروس و وحشت گسترش در تمام شهرستانها و مناطق انتظار می رود بسته شود به عنوان اتفاق افتاده در چین است و اتفاق می افتد در حال حاضر در ایتالیا است.

به طور موثر در بخش بزرگی از ایالات متحده خواهد بود پناه در محل عمدتا در خانه های خود.

به عنوان یک نتیجه, دهها میلیون نفر از مردم از کار خواهد شد. به عنوان مصرف کننده خرید شاقول هر کسب و کار است که بستگی به مشتریان به ویژه کسب و کارهای کوچک خواهد شد به سرعت در حال شکست قرار دادن بسیاری از مردم از کار.

با توجه به این که 70 درصد از تولید ناخالص داخلی ایالات متحده است که مصرف کننده محور تاثیر نمی تواند اغراق آمیز باشد. ویرانی اقتصادی از آنچه که می تواند به سرعت تبدیل به لحاظ تاریخی بیکاری بالا خواهد بود مرکب از کاهش چشمگیر در درآمد مالیاتی به طور موثر defunding دولت در یک زمان از بیشترین نیاز. در نتیجه دولت فدرال را به مرحله آن را به عنوان در سال 2008 بحران مالی است.

چه باید کرد ؟

به عنوان یک ماده اولیه بسیار مهم است به رسمیت شناختن است که پاسخ های مورد استفاده در سال 2008 بحران مالی نمی خواهد در اینجا کار می کنند.

اول کاهش مالیات حقوق و دستمزد درآمد سرمایه گذاری و یا در غیر این صورت کار نخواهد کرد به عنوان اقتصاد اتومبیل را متوقف کند. آنها همچنین عقب کمک به کمترین و حداقل نیاز به در حالی که اکثرا بی ربط به این جمعیت بزرگ نهفته کارگر بازنشسته و افراد مسن.

دوم, فدرال رزرو باید نرخ بهره — مالی پاسخ نیاز نیست پولی و پاسخ اجتناب ناپذیر منفی نرخ تنها ترکیب اقتصادی و مشکلات مالی.

سوم زیرساخت های محرک کار نمی کند به دلیل آن طول می کشد بیش از حد طولانی و بیمار قرنطینه و در غیر این صورت نهفته مردم در حال رفتن به قادر به انجام این کار لازم است به صرف محرک.

چه کار

وجود دارد تعدادی از خارق العاده ای است که دولت باید برنامه ریزی برای انجام.

اولین اولویت باید جامع, داده محور, علم و پزشکی مبتنی بر تلاش led توسط متخصصان بهداشت عمومی برای محدود کردن گسترش درمان بیمار و پیدا کردن یک واکسن برای ویروس. است که نیاز به آماده شدن برای یک سونامی بیماران قریب به اتفاق سیستم مراقبت های بهداشتی به عنوان در حال حاضر اتفاق افتاده در جای دیگر. زنجیره تامین کمبود بحرانی پزشکی دستگاه ها و مواد مورد استفاده برای ایجاد حدود 150 داروهای تجویزی باید به آنها رسیدگی شود.

دوم, همه, پزشکی, هزینه های متحمل شده توسط کسانی که مبتلا و یا مشکوک به این ویروس را باید تحت پوشش دولت همراه با همه هزینه از سیستم پزشکی از بیمارستان به پرستاران و آمبولانس به امکانات قرنطینه. علاوه بر این هر یک از کسانی که دست به کار باید با پرداخت مرخصی استعلاجی.

سوم ضرورت اساسی برای هر کسی که کار خود را از دست می دهد و یا درآمد به عنوان یک نتیجه از این ویروس را باید تحت پوشش دولت تا حدودی با گسترش تمام اتوماتیک, تثبیت کننده از جمله مواد غذایی تمبر بیمه بیکاری و سایر برنامه ها (از جمله نسخه و غیر ویروس-درمان های پزشکی). مقداری از آن را به طور مستقیم پرداخت های نقدی به خانواده ها و برخی را می توان مستقیم انتقال از دولت به شرکت های مالی از طرف آنها.

همچنین بخوانید: مغلوب ساختن پیشی جستن بالا قانونگذاران جمهوریخواه کنگره را پشتیبانی نمی کند آمریکا’ coronavirus لایحه

در نهایت همه در انتظار مالی زدایی باید بلافاصله به حالت تعلیق تا زمانی که بحران به پایان رسیده است. سیستم مالی است که به سادگی نه به عنوان قوی به عنوان آن را باید پس از سال ها از مقررات زدایی. علاوه بر این همه سرمایه توزیع از طریق buybacks سود سهام و یا در غیر این صورت در شرکت های مالی باید به حالت تعلیق به طوری که سیستم مالی می تواند به تقویت زنده ماندن رکود اقتصادی است.

مانند یک گربه 5 طوفان اقتصادی و اجتماعی و پیامدهای مالی از coronavirus ممکن است به طور قابل توجهی کمتر شدید از بدترین حالت اما هر مسئول دولتی باید با این وجود در حال حاضر آماده به انجام هر آنچه در آن طول می کشد برای پاسخ به سرعت و به طور موثر برای چه چیزی می تواند یک فاجعه غیر قابل تصور.

که نیاز به برنامه ریزی برای عظیم و گسترده و بی سابقه ای — ولو موقت — مداخله در اقتصاد و برای صرف $1 تریلیون دلار یا بیشتر برای نجات کشور و زندگی به عنوان بسیاری از که ممکن است.

دنیس كويين است که رئیس جمهور بهتر بازارهای غیر انتفاعی و غیر حزبی و مستقل سازمان در حال کار برای ساخت یک امن تر از سیستم مالی برای همه آمریکایی ها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>