خارج از جعبه: یک چیز تهمت نمی لاف زدن در مورد خود را در دولت از اتحادیه: برنامه های خود را برای کاهش امنیت اجتماعی و مدیکر و مدیکید


جو Raedle/گتی ایماژ

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید حامیان در روستاها Fla., در اکتبر 2019 که او را همیشه در دفاع از مدیکر تنها چند روز پس از امضای یک دستور اجرایی که درب باز می شود به خصوصی سازی است.

بعد از این شب دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه سوم خود دولت از آدرس اتحادیه. اگر گذشته سخنرانی ها هر شاخص ما می دانیم که امشب سخنرانی پر خواهد شد با تعدادی از مبالغه و دروغ آشکار — به خصوص وقتی که می آید به اقتصاد است.

پس از او امضا این لایحه دو سال پیش مغلوب ساختن پیشی جستن است منادی در سال 2017 کاهش مالیات مشاغل و عمل به این دولت بزرگترین دستاورد اعلام کرد که آن را “کمک به همه بسیار است.”

اما این نمی تواند بیشتر از حقیقت. در حالی که قانون به غول معافیت های مالیاتی برای ثروتمندان و شرکت های بزرگ بقیه از ما به سمت چپ با خرده — در بهترین حالت. این رشد دستمزد که تهمت وعده داده شده محقق نشده و 100 میلیون آمریکایی در حال رفتن به سمت چپ پرداخت مالیات های بالاتر.

(به عنوان MarketWatch شروع گزارش همان ماه است که خواه مالیات تعمیرات اساسی به قانون امضا شده بود, شرکت, سهام buybacks شده اند عمده ذینفع.)

نظر دیگر: تهمت باید پیشنهاد یک قرارداد جدید برای طبقه متوسط در ایالت متحده آمریکا

در حال حاضر مغلوب ساختن پیشی جستن است و با استفاده از کاهش مالیات که به او وعده داده شده خواهد بود یک مزیت برای اقتصاد به عنوان بهانه ای برای تهدید به کاهش امنیت اجتماعی و مدیکر و مدیکید — برنامه های آمریکایی ها پرداخت شده است به با هر چک و برنامه های دولت فدرال مورد نیاز است توسط قانون برای ارائه به هر فرد واجد شرایط.

پس از تصویب قانون دموکرات ها هشدار داد که مغلوب ساختن پیشی جستن و همدستان او را به نقطه انفجار کسری بودجه فدرال به عنوان یک دلیل برای کاهش مدیکر پزشکی و امنیت اجتماعی است. جمهوری خواهان آنها هشدار داد که تغییر ساختار برنامه ها و یا تغییر درک بود که برای این برنامه واجد شرایط و یا محدود کردن برنامه در راه های دیگر.

جمهوری خواهان نه اختلاف نظر دارند. پل رایان که مجلس اعلام کرد که لایحه مالیاتی بود که در نظر گرفته شده است که خود را در کنار سیاست در اولویت قرار بود اصلاح مدیکر پزشکی و برنامه های امنیت اجتماعی. او ادعا کرد که آنها بیش از حد گران است که آنها “در حال بزرگ رانندگان بدهی” و بخشی در هزینه های خود را کمک خواهد کرد که رشد اقتصاد است.

معلوم همه پیش بینی ها درست شد: اوباما در حال هدف قرار دادن مدیکر پزشکی و امنیت اجتماعی است. هیچ جای تعجب وجود دارد.

در سال 2016 پس از انتخابات ریاست جمهوری نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده او خواهد بود و بر خلاف هر دیگر جمهوری خواه و هرگز قطع این برنامه ها است.

ببینید: این کلمه توصیف تامین اجتماعی — اما نه هر کس می خواهد به شنیدن آن

اما بیش از سه سال گذشته به رئیس جمهور پیشنهاد کرده است که تغییرات است که ترجمه به میلیاردها دلار کاهش به مزایای در دسترس است. در سال 2020 بودجه به تنهایی مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد هزینه 1.5 تریلیون دلار کمتر در مدیکید $575 میلیارد کمتر در مدیکر و 25 میلیارد دلار کمتر در امنیت اجتماعی است.

در یک تنبل اشاره به مبارزات انتخاباتی خود وعده او گفت: این تغییرات خواهد آمد از پیدا کردن صرفه جویی در برنامه های کاهش مزایای, اما واقعیت آن است که ، او همچنین پیشنهاد کار جدید مورد نیاز برای پزشکی و پشتیبانی هر لایحه جمهوری خواهان را به جلو به لغو قانون مراقبت مقرون به صرفه — هر که یکی از آنها را منقبض پزشکی.

و هفته گذشته دولت او را به جلو یک قانون جدید به کلاه پزشکی صرف با اجازه متحده قبول بلوک کمک های مالی که تنها پوشش برخی از این برنامه هزینه.

ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن داد تا به بهانه حمایت از مبارزات انتخاباتی خود وعده داده است. در یک مصاحبه او در داووس سوئیس و در حاشیه مجمع جهانی اقتصاد گفت که کاهش حیاتی این برنامه بودند قطعا روی میز.

مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او اغلب می کند گفت: آرام بخش با صدای بلند: او نمی مراقبت در مورد سخت کار آمریکایی ها — تنها ثروتمند و ممتاز. او امضا فاجعه قانون مالیات, و در حال حاضر او سیگنالینگ به مردم آمریکا که او نیاز به قطع مدیکر پزشکی و تامین اجتماعی به پرداخت هزینه برای آن.

در روز زیر نظر او, او سعی کرد به عقب خود را فوق العاده محبوب پیشنهاد. او حتی توییتی که او را “نجات” امنیت اجتماعی است. و برخی از جمهوری خواهان رفت و تا آنجا که به استدلال می کنند که این دیدگاه بخشی از رئيس جمهور نابغه: که او قادر است به یک چیز می گویند و مردم می تواند به عنوان خوانده شده بسیاری از چیزهایی که به آن.

اما آسیب انجام شده است. امشب مغلوب ساختن پیشی جستن است که بدون شک رفتن به ستایش 2017 قانون مالیات و شاید حتی پیشنهاد دور دیگری از کاهش مالیات. (مشاور اقتصادی لری Kudlow به عنوان پیشنهاد در حد یک شنبه مصاحبه.) مغلوب ساختن پیشی جستن اشاره نمی این واقعیت است که او و حزب او خم جهنم در برش مدیکر پزشکی و اجتماعی, امنیت, اما اشتباه نکنید: که هدف اصلی خود را.

این ظروف سرباز یا مسافر را به امد و شد زیاد مغلوب ساختن پیشی جستن و باید یک هشدار برای هر جمهوریخواه که پشتیبانی از کاهش به این برنامه ها. آمریکایی ها را پشتیبانی نمی کند هر چیزی قرار داده است که این برنامه ها در خطر است. است که چرا در سال 2017 مالیات کلاهبرداری است که به عنوان محبوب آن را به عنوان است.

این که چرا آمریکایی ها می خواهند به مالیات ثروتمندان — بنابراین ما می تواند به محافظت از مدیکر پزشکی و امنیت اجتماعی است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در بیداری بی ادب اگر او فکر می کند مردم توجه نیست. ما هستند.

دانا Bye توسط کمپین مدیر مالیاتی در ماه مارس حمایت مردمی سازمان متمرکز در شفافیت مالیاتی و مالیات انصاف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>