خارج از جعبه: در اینجا چگونه 3 بعدی چاپ می تواند کمک در مبارزه با مبارزه با کروناویروس

ما در جنگ با کوروناویروس. در زمان جنگ لجستیک و زنجیره تامین در حال حیاتی برای موفقیت — و ما در حال کشیده آنقدر تنگ آنها شروع به شکستن. 3-D printing — که برخی می گویند راه حل برای همه چیز — می تواند کمک به تولید کنندگان انعطاف پذیری آنها نیاز به زنده ماندن در یک نامعقول سیستم.

از لحاظ تاریخی ارتش را به همراه فلز تدافعی به نبرد برای تعمیر و تدارکات و تسلیحات و اسب بدون نیاز به تکیه بر روی طولانی و شکننده تامین خطوط. امروز نیروهای سفر با تلفن همراه 3-D پرینتر. آنها ایجاد قطعات آنها را در این نقطه و در فرار از موقعیت ها. تفنگداران دریایی برای مثال استفاده از یک فلز 3-D چاپگر به ایجاد وسیله نقلیه و قطعات سلاح در هند و اقیانوس آرام منطقه — تصمیم گیری است که آزاد کردن تیم که در غیر این صورت صرف ساعت های کنده کاری قطعات فلزی بلوک ها و جلوگیری از خرابی مرتبط با سفارش از ایالات متحده است.

ما اعمال می شود همان منطق برای عرضه به سمت شوک و تقاضا خوشه. تولید کنندگان می تواند به مهار قدرت از یک توزیع دیجیتال 3-D چاپگر شبکه به کاهش کمبود بحرانی تجهیزات پزشکی و کالاهای مصرفی است که باید اجرا خارج از بورس.

اما پاسخ این است که به چاپ همه چیز. بزرگترین فرصت است که با استفاده از مدرن 3-D چاپگر به عنوان یک چند ابزار به چاپ بخشی از دست رفته را به سرعت تغییر خط تولید از ساخت عطر برای ساخت ضد عفونی کننده دست یک کارخانه متوقف و در حال اجرا و یا به شیر ضروری است که تبدیل یک لوله پلاستیکی به دستگاه تنفس مصنوعی. برای مثال فورد موتور F +1.68% و جنرال موتورز جنرال موتورز +5.98% باید گفت که آنها به طور بالقوه می تواند گام در تولید هواکش اگر مورد نیاز است. در این وضعیت می خواهم, 3-D چاپگر می تواند به راحتی قادر به خودرو سازان برای تغییر خطوط تولید شروع به تولید انواع قطعات و لوازم جانبی در مقایسه با آنچه به طور معمول تولید شده در یک خودرو خط.

جزئیات: جنرال موتورز, فورد هستند ‘کاوش’ ساخت هواکش برای coronavirus بیماران در میان کمبود ترس

حجم بالا در مقابل دسته های کوچک

برای چندین دهه کارشناسان با اشاره به 3-D چاپ به عنوان راه حل به ما تامین کننده گلایه مباهات حدود 3-D printing همه چیز را از اتومبیل و هواپیما را به صورت انبوه تولید اسباب بازی در اتاق نشیمن ما. اما این همه اعتیاد به مواد مخدره نه واقعیت. تولید مدرن بسیار خوبی در بهینه سازی ایجاد حجم بالایی از استاندارد کم هزینه قطعات. اما آن را با شکست مواجه زمانی که بیشتر پاسخگو هستند راه حل های مورد نیاز است. و در زمان جنگ پاسخ این است که تفاوت بین زندگی و مرگ است.

برای مثال میکرو-X استرالیا X-ray تولید کننده ماشین است که با استفاده از 3-D چاپ به سرعت تولید خود را قابل حمل سبک وزن, X-ray ماشین آلات برای تحقق افزایش سفارشات از بیمارستان با کروناویروس بیماران. به دلیل آن می تواند با تکیه بر آن 3-D پرینتر برای ایجاد سبک قطعات میکرو-X ساخت قطعات آن نیاز دارد بسیار سریع تر از روش های سنتی—اجازه می دهد آن را به مقیاس برای دیدار با تقاضا است.

3-D چاپ مقرون به صرفه تر از تولید سنتی در دسته های کوچک. آن را حذف فاصله بین طراحی و تولید کنندگان نیازی به تکیه به تامین کنندگان خارجی که ممکن است هفته ها به ارائه دو یا سه سفارشی قطعات. به جای آنها می توانید آنها را چاپ کنید در ساعت است.

بالاتر از همه اینکه آماده بودن و انعطاف پذیر به ویژه هنگامی که دیگران هستند به مراتب اهمیت بیشتری نسبت به عوامل هزینه در صورت غیر منتظره از تقاضای بالا و عرضه کم است.

ما باید چالاک به پیروزی در این جنگ و 3-D چاپ انعطاف پذیر ترین ابزار ما—دیجیتال جعل می تواند ما را به خط مقدم از زمان نبرد. این می تواند یک ایده به واقعیت است. آن را می دهد سازمان توانایی به فکر می کنم خلاقانه و سرعت واکنش نشان می دهند. هنگامی که پخته شده را به نوآوری و حل مساله فرهنگ, آن می تواند باز کردن فرصت های بی حد و حصر از تیم مهندسی و ایجاد هزینه و صرفه جویی در زمان برای کسب و کار. و زمانی که ما در مواجهه با یک بحران جهانی اجازه می دهد تا ما آزمون فرضیه سرعت و ایجاد ابزار یک بیمارستان نیاز دارد — در حال حاضر است.

آمادگی معنی تر از بودن و آماده برای آنچه که شما می توانید ببینید که. این بدان معنی داشتن انعطاف پذیری و منابع مورد نیاز برای دیدار با هر احتمالی که ممکن است بعد آمده است.

گرگ علامت مدیر عامل Markforged تولید کننده 3-D پرینتر برای صنایع مستقر در واترتاون جرم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>