خارج از جعبه: آیا این یک چیز قبل از اینکه شما واکنش نشان می دهند به بازار سهام زیان

تلفن که زنگ خاموش قلاب. بازار سهام است به طور قابل توجهی پایین و هر کس می خواهد به پاسخ. تنها چیزی که برای من به انجام حفاری و بحث به هر مشتری است. این بود دوشنبه ؟ هیچ این بود جمعه سپتامبر. 29, 2008.

در طی 30 سال حرفه ای کار با مشتریان من را دیده اند چند رادیکال gyrations از بازار سهام است. هر کس می خواهد به انجام کار درست برای آینده خود از جمله پول است. از دست دادن پول نیست احساس خوب است. امروز من می دانم که این سوال “چه باید بکنم ؟” این است که در ذهن همه است.

در اینجا این سوال شما نیاز به خودتان بپرسید:

• آیا من پول برای نیازهای فوری خود را?

• من به دنبال فروش به خاطر عمل و کنترل کرد ؟

• آیا من می دانم که چگونه من نمونه کارها را انجام داده است در دراز مدت ؟

اگر شما یک سرمایه گذاری خوب و حرفه ای کمک به شما ممکن است شنیده ام از آنها. بازار مثل این که خود را از آنها کسب پول. اگر شما لازم نیست که یک برنامه ریز حرفه ای, در اینجا چیزی است که بسیاری از برنامه ریزان می گویند زمانی که آنها در تماس با مشتریان:

• بررسی نمونه کارها خود را و استراتژی های سرمایه گذاری.

• وحشت نکنید; در عوض, استراتژیک می باشد با هر گونه اقدام است.

• در نظر گرفتن که آیا این یک فرصت خرید: ضرب المثل قدیمی “خرید کم و فروش بالا” ممکن است اعمال شوند.

مهم نیست که چقدر خوب سرمایه گذاری فرد است به یاد داشته باشید که هیچ کس نمی داند در آینده مسیر معیار مانند S&P 500 شاخص SPX -4.42% . اگر شما در بازار سهام, شما نیاز به فکر کردن در دراز مدت. پول در بازار به معنی شما لازم نیست که آن را برای بیش از هفت سال است. هر کوتاه مدت پول باید در اوراق قرضه و پول نقد.

بیایید نگاهی به اطلاعات شما نیاز به امروز که آیا شما یک برنامه ریز یا نه. حتی اگر سابقه نیست و پیش بینی آینده چه چشم انداز می کند و به ما بگویید که آیا بازار سهام بالا و پایین می رود. به عنوان کوتاه مدت متفکران ما با خوشحالی به یاد داشته باشید بازار از 10 سال گذشته با آن صعودی بلند سوار کردن. اذیت کردن, جدا, جزئیات گذشته:

• یک سال پیش میانگین صنعتی داو جونز DJIA, -4.42% بسته در 26,091.95 در فوریه. 26, 2019.

• فقط بیش از 10 سال پیش در دسامبر. 31, 2009 آن را بسته در 10,428.

بله دوشنبه و سه شنبه بدترین روز اسلاید در چهار سال و این احساس بد در لحظه. تاریخی قطره به بهترین ارزیابی درصد, نه واقعی امتیاز تعداد اسلاید. خواندن این متن به برخی از بافت تاریخی در مورد بازار سهام حرکت می کند.

این اخیر قابل توجهی اسلاید به دلیل coronavirus? وجود دارد فرصت خوبی است که یک قطعه از پازل. در عین حال وجود عوامل دیگر در بازی. این جایی است که شما دیدگاهی می آید در دستی. نگاهی به آنچه شما نیاز دارید و می خواهید. اگر شما فروش و رفتن به اوراق قرضه خود را به عملکرد پایین تر است در حال حاضر بیش از یک هفته پیش. اگر شما فروش و رفتن به پول نقد در پول خود را امن تر خواهد بود. داشتن پول نقد است که همیشه مهم است. داشتن بیش از حد پول نقد شما مانع از دست رفته در آینده سود.

دفعات بازدید: در اینجا 5 دلیل بازار سهام است تانک و تنها یکی از آنها است coronavirus

آیا چیزی فقط به خاطر انجام آن است. واکنش ممکن است هزینه های شما در دراز مدت است. همچنین واکنش و تغییر از یک مکان از وحشت به طور معمول نمی گیری خوب را. زمانی که بازار تضعیف پس از 9/11 من به نام سام و ایلین مشتریان به آنها دادم ساعتی مشاوره در خود تخفیف حساب کارگزاری اما مدیریت پول خود را. خود را به عنوان برنامه ریز مالی خبره ملاقات ما نیمه سالانه برای سرمایه گذاری ما در چک. وقتی که من آنها رسیده در فلوریدا در صفحه اصلی بازنشستگی او پریشان.

“من خسته هستم از دست دادن پول” سام گفت. “من تعویض به یکی دیگر از مشاور.”

بازار تا به حال شده 20 درصد. مشتری نمونه کارها پایین بود 8 درصد. این بود که برنامه ریزی خوب به عنوان یک نتیجه از یک محافظه کار نمونه کارها خود و همسرش برای اولین بار سال در بازنشستگی. تا آنجا که من به او توضیح داد با همسر خود گوش دادن است که باید آنها را هم به نقد و بررسی از نزدیک نمونه کارها خود را, او می خواست به “انجام کاری.”

او تصمیم به رفتن با یک مشاور در فلوریدا که بازاریابی به آنها را در تمام طول. من می دانستم که این شرکت بزرگ و هزینه های آنها متهم شده است. من همچنین هشدار داد در مورد سود سرمایه آنها خواهد بود اگر آنها به فروش می رسد سرمایه گذاری به عنوان بسیاری از سرمایه گذاری های خود را در آنها برگزار شده بود یک مدت زمان طولانی.

ماه بعد ایلین به من ایمیل فرستاده. او تشکر من ما با هم کار کنند و توضیح داد که او هرگز می خواستم برای تعویض اما شوهر او قاطعانه بود. او از من خواست به می دانم که آنها در واقع پول کمتری داشتند و بدهکار مالیات برای اولین بار در سال به دلیل از آنها تا به حال در نظر گرفته نشده در دراز مدت سود از سرمایه گذاری های آنها به فروش. آنها تنها در مقایسه با اظهارات خود به سه ماهه قبلی زمانی که آنها ساخته اند روشن است. آنها خواست او گوش کرده بود. زمان و تجربه ارزشمند هستند ،

وجود دارد هیچ کار درست را انجام دهید. چرا ؟ چرا که هیچ آینده را می داند. سرمایه گذاری همه چیز در مورد تعادل است. در تفکر در تنوع و تماشای بازار است. تعادل واکنش های خود را و اعمال و نگرش به بازار است. دکمه مکث به شما کمک خواهد کرد بهترین تصمیم را برای شما.

در حال حاضر به عنوان خوانده شده: آنچه که به طور معمول اتفاق می افتد پس از یک روز فروش از 6٪? بیشتر از همان اگر 1987 و 2008 هستند هیچ نشانه ای

C. D. Moriarty, CFP است ورمونت مالی بر اساس سخنران نویسنده و مربی که می خواهد برای ایجاد آرامش ذهن مالی برای دیگران. او را می توان از طریق وب سایت خود را در www.MoneyPeace.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>