خارج از جعبه: Coronavirus کمک مالی می آیند: در اینجا راه های هوشمند برای کمک به کسب و کار و کارگران

با شهرهای بزرگ قفل شده است و تمام سفر لغو شد و زنجیره تامین جهانی مختل اقتصاد ایالات متحده است که به احتمال زیاد به تجربه بزرگترین انقباض پس از رکود بزرگ. سیاست سوال آن است که آیا دولت باید دخالت کند اما چگونه است.

دقیقا به این دلیل که سیاست های, پاسخ به همه گیر عظیم خواهد بود این مهم است که دولت نه فقط پرتاب یک دسته پول در مشکل. بلکه باید آن را تمرکز بر روی مهم ترین نیاز: متوقف کردن بیماری همه گیر و حصول اطمینان از که کسب و کار برای زنده ماندن قفل کردن مرحله.

در اینجا یک لیست کوتاه از موثر — اما از لحاظ مالی محتاطانه — اقدامات برای رسیدن به این هدف است.

اول پول فدرال باید مستقر شود برای کمک به مقابله با بحران بهداشت و درمان. حتی در rosiest سناریو بیمارستان ظرفیت خواهد بود به شدت تیره و تار در حالی که برای. دولت باید با ایجاد مشوق های اقتصادی برای افزایش این ظرفیت در کوتاه مدت, به عنوان مثال با افزایش مدیکر برای بازپرداخت به تازگی اضافه شده تخت بیمارستان.

ما هنوز در زمان سفارش و تولید ماسک برای تحقق این بیمارستان نیاز است که به احتمال زیاد به اوج خود در ماه آینده و یا تا. شرکت های خصوصی (به خصوص آنهایی که کوچک) نمی توانیم به ساخت تا ظرفیت اگر آنها مطمئن تولید خود را خریداری خواهد شد ، این جایی است که فدرال سفارش خرید می توانید بزرگترین تفاوت است.

دفعات بازدید: در اینجا چگونه 3 بعدی چاپ می توانید به کمک در مبارزه با کروناویروس

ما باید برای کمک به کارگران به عنوان شغل ناپدید می شوند در نام اجتماعی فاصله. سریعترین راه برای رسیدن به این هدف (برای کمک به کارگران برای زنده ماندن) است که نه تنها اجباری مرخصی استعلاجی (گسترده تر از یک تصویب شده توسط کنگره) بلکه دستمزد جایگزینی برای حقوق تا یک مقدار مشخصی.

علاوه بر تسهیل انطباق با محدودیت های این سیاست را دو مزایای اضافه: 1) از آن خواهد شد کاهش بی ثباتی مالی است که کارگران در صورت حاوی این افزایش پس انداز احتیاطی که فشرده سازی تقاضا; 2) آن را به اطمینان حاصل شود که قابلیت تولید در محل باقی می ماند به طوری که عرضه می تواند رزومه به همه گیر فروکش.

هزینه این سیاست این است که آن را قرار داده و فشار زیادی بر روی کسب و کار به خصوص کسانی که درآمد خود را ناپدید می شوند. بنابراین مرحله سوم این است برای کمک به آنها در مقابله. برای اولین بار اندازه گیری باید یک تاخیر در پرداخت تعهدات مالی خود را نسبت به کاهش درآمد خود را که آیا این پرداخت آمده از رهن اجاره و یا اجاره. بنابر این رستوران که دیدم درآمد خود را در ماه مارس ناپدید می شوند می تواند 100 ٪ از اجاره خود را به دلیل در ماه مارس به تعویق افتاد.

همان اصل باید اعمال می شود به افرادی که درآمد خود را رها و با همان درجه تناسب.

جزئیات: J. P. Morgan اقتصاددان مشاوره به کنگره: ندارد ارسال چک — اجازه دهید بانک ها به سرعت جبران و کسب و کار به طوری که آنها را آویزان بر روی کارگران

صاحبخانه نخواهد بود majorly به تحت تاثیر قرار, از آنجا که آنها هر دو خود را اجاره داده و خود را به پرداخت وام مسکن به تعویق افتاد. بانک نمی خواهد از دست دادن درآمد اما تنها به تعویق انداختن آن. در جهان نزدیک به صفر و نرخ بهره و نقدینگی کافی از تغذیه این نباید یک موضوع مهم.

در حالی که این امر کمک به کسب و کار مقابله با تعهدات مالی آن به آنها کمک کند خود را پرداخت دستمزد لایحه به خصوص اگر آنها هیچ درآمد. برای کمک به آنها را انجام دهد, بنابراین من می خواهم پیشنهاد فوری تخفیف از مالیات هر کسب و کار پرداخت در سال گذشته نسبت از درآمد رها کردن کسب و کار در حال تجربه در حال حاضر.

بنابراین اگر یک رستوران کوچک که در سال گذشته ساخته شده $100,000 در سود (و پرداخت $21,000 در مالیات) در حال تجربه یک 90% کاهش در درآمد آن را دریافت چک از IRS از $18,900 (21,000 x 0.9). همان منطق را اعمال می شود برای درآمد شخصی از همه خود اشتغالی.

این مجموعه در جلوگیری از سوء استفاده و به کمک صفحه نمایش بین کسب و کار است که سود آور و باید برای زنده ماندن و کسب و کار است که باید نبوده است و باید زنده بماند. همچنین پاداش های کسب و کار و افرادی که از پرداخت مالیات خود را.

جزئیات: انگلیس به پرداخت 80 درصد از حقوق و دستمزد در ” اقتصاد مبارزه با به عقب علیه coronavirus

با فرض 10 درصد کاهش در تولید ناخالص داخلی ما می توانیم انتظار یک تخفیف برابر با 10 درصد از شرکت های بزرگ پرداخت مالیات در سال گذشته پس $39 میلیارد دلار است.

من می خواهم جلوگیری از اقدامات هدفمند به نفع گروههای خاص مانند خرید نفت. کوتاه از دفاع ملاحظات وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا یک صنعت باید مورد علاقه. این خطر بزرگ است که می تواند disproportionally سود بیشتر سیاسی متصل صنایع.

آنچه در مورد بوئینگ BA -2.76% ?

امروز بوئینگ به نظر می رسد مانند جنرال موتورز جنرال موتورز +2.43% در سال 2008: یک شرکت در آستانه سقوط نمی کند چرا که از زمان رکود اقتصادی اما به دلیل یک دهه سوء مدیریت. با استفاده از پول مالیات دهندگان برای نجات آن خواهد بود كه به معاشرت ضرر و زیان است. اگر ما می خواهیم برای نجات آن قابلیت تولید به دلایل استراتژیک ما باید درمان آن را مانند جنرال موتورز در سال 2008: سهامداران موجود هستند از بین برود و دولت موقت طول می کشد بیش از شرکت.

خوانده: شرکت هواپیمایی بوئینگ می خواهم یک نجات — اما نگاه کنید چه مقدار از آنها صرف سهام buybacks

نظر: هر شرکت و کمک مالی باید محو کردن سهامداران برای اولین بار

پس از نادیده گرفتن تهدید ناشی از coronavirus رئیس جمهور تهمت تبدیل شده است “handouter” رئیس. وجود دارد بدون انتقال هیچ کمک مالی بدون مداخله است که بیش از حد بزرگ برای او. پس از همه, او می خواهد به رای و او در حال رفتن به فراغت هر دلار مالیات در جهت رسیدن به این هدف است.

در حالی که مداخله گسترده مورد نیاز است این مهم است که پول هدر نمی رود. هر زباله را فشار هر دو اراده سیاسی و مالی و ظرفیت آن را به خطر اندازد آینده مداخلات. متاسفانه این بحران به احتمال زیاد نیاز به چندین. مغلوب ساختن پیشی جستن — اگر مجددا انتخاب — مراقبت می کند برای حفظ این گزینه باز است. ما انجام دهد.

لوئیجی Zingales یک استاد امور مالی در دانشگاه شیکاگو غرفه دانشکده کسب و کار و شرکت میزبان پادکست Capitalisn نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>