خارج از جعبه: یک فرمانده که نمی تواند انجام این کار باید استعفا دهد — بلافاصله’ می نویسد ریاست جمهوری محقق


خبرگزاری گتی ایماژ

دکتر رابرت Redfield سر از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, تلاش می کند به مجموعه ای از رکورد مستقیم رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند.

همانطور که همه ما دست به گریبان با آنچه در رمان coronavirus معنی برای جنبه های مختلف زندگی ما اعم از لغو رویدادهای عمومی به مدارس بسته و فرار بازارهای مالی SPX -8.32% TMUBMUSD10Y, -5.25% آن را به ارزش پرسیدن یک سوال اساسی. چه عادی رئیس جمهور می گویند و در پاسخ به این بحران ؟

این دردناکی آشکار است که هیچ فرد عادی — اجازه دهید به تنهایی هر نوعی رئیس جمهور واکنش نشان خواهد داد و در این راه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است.

جزئیات: آنگلا مرکل به مردم آلمان: شما به احتمال زیاد برای دریافت coronavirus

در هر مرحله او به دروغ او ایجاد سردرگمی او ساخته شده است که بی پروا پیش بینی و او یک بار و برای همه, نشان خود را آشکار unfitness به خدمت می کنند.

اخبار: پیگیری آخرین تحولات در coronavirus

ما ممکن است قادر به رفع آسیب که مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر ایجاد می شود اما حداقل ما می تواند به توقف او را از انجام هر گونه آسیب بیشتر. چهره های عمومی باید به دعوت رئیس جمهور به استعفا از کار به خارج شدن از راه و اجازه دهید افراد صالح گام در.

در اظهارات علنی خود را بیش از چند هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده است که او به سادگی ناتوان از در نظر گرفتن در چالش قبل از او. در فوریه. 29 تهمت با اطمینان پیش بینی کرد که تعداد افراد آلوده در ایالات متحده آمریکا را “در عرض چند روز [بود] با رفتن به پایین به نزدیک به صفر است.”

جزئیات: سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که کروناویروس یک بیماری همه گیر

ده روز بعد متحده گزارش 571 آمریکایی ها تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus. این چیزی است که شناخته شده بر اساس محدود تست. کارشناسان بر این باورند که تعداد افراد آلوده در ایالات متحده آمریکا است که در واقع بالاتر و به احتمال زیاد به افزایش در آینده نزدیک.

روشن است که حتی گاه به گاه ناظران که مغلوب ساختن پیشی جستن است در بیش از سر خود را و علاقه مند است به طور عمده در پیام رسانی است که او فکر می کند را کاهش شخصی آسیب های سیاسی به او در انتخابات سال است.

یک ناظر توصیف مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان “راه رفتن, صحبت کردن, به tweeting, فاجعه وقتی که می آید به ارتباطات و استراتژی های مورد نیاز در طول یک بحران پیچیده مانند این یکی.” جمعه گذشته هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران صحبت کرد و در مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در آتلانتا رئیس جمهور به اشتباه اعلام کرد که “هر کسی … که نیاز به یک آزمون یک آزمون است.” است که به سادگی غیر واقعی به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس حال اذعان یک روز پیش از آن.

در طول چهار شنبه نشست خبری تهمت bragged به مطبوعات در مورد او قرار تخصص علمی نشان می دهد که او “یک توانایی طبیعی” به درک مسائل مرتبط با کوروناویروس. یک خبرنگار که شاهد این جلسه گفت که “رئیس جمهور اظهارات به مطبوعات بودند و وحشتناک است.”

برخی از کارشناسان پیشنهاد کرده اند که ما به سادگی باید قبول کند که ما یک رئیس جمهور است که ناتوان از دست زدن به بحران و کار در اطراف این واقعیت است که. مدیریت بحران متخصص ژولیت Kayyem به این نتیجه رسیدند که “یک بحران می یابد یک ملت آن را به عنوان نه به عنوان شهروندان خود خواهید آن را به.”

در یک سطح این است که قدرتمند مشاهده است. کارشناسان بهداشت عمومی متهم در پاسخ به بحران را برای مقابله با واقعیت به عنوان آن می ایستد در حال حاضر با یک رئیس جمهور است که او چه کسی است. آنها نمی توانند آرزو می کنم راه خود را در اطراف آن.

در سطح دیگر آن یک اشتباه است که فرض کنیم ما به سادگی گیر با رئیس جمهور ما. اگر او نمی تواند انجام این کار عواقب مرگبار جدی به زندگی کاملا به معنای واقعی کلمه در خطر است.

در حالی که دانشمندان و پزشکان و دیگر متخصصان بهداشت عمومی در مقابله با روز به روز کسب و کار صرفه جویی در زندگی و کاهش آسیب های بقیه از ما — به خصوص کسانی که با یک پلت فرم است که می رسد عمومی — باید بگویم آنچه که بدیهی: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نمی تواند انجام کار خود را. او باید استعفا دهد — بلافاصله.

خوانندگان که به طور کلی پذیرای این نتیجه گیری ممکن است نامعقول بپرسید: نقطه چیست ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن هرگز به طور داوطلبانه ترک دفتر. که یک نمایشگاه مشاهدات و من انتظار نداریم که او را به انجام این کار.

من هنوز هم معتقدم که ضروری است به تماس برای استعفای خود را به دلیل آن است که به سادگی درست انجام. در عملکرد سیستم مقامات منتخب از هر دو حزب سیاسی اصلی را برای رئیس جمهور استعفای او خواهد بود مجبور به ترک دفتر و یا در صورت استیضاح و حذف از طریق فرایند.

سیستم ما غم شکست خورده است. اما ما باید همچنان به مبارزه با در برابر است که شکست در کار برای بازگرداندن به حالت عادی است که از ما گرفته شده. که آنچه در آن به معنی یک قانون اساسی دموکراسی در این عمیقا بار مشکل است. یک گام به سوی بازسازی عادی — مسلما نمادین گام به گام است و اصرار دارد که عادی استانداردهای هنوز معنی چیزی است که تهمت را شکست نمی توان شمرد و یا بیش از توان مجموعه را به سمت.

در تماس برای مغلوب ساختن پیشی جستن استعفای ما امتناع از قبول این فرض که مغلوب ساختن پیشی جستن وجود دارد خارج از قوانین طبیعی و این چیزی است که ما به سادگی باید قبول. ما می دانیم که او نیست تا به این کار است. سوال این است که آیا ما به عنوان شهروندان در قانون اساسی دموکراسی هستند تا به ما.

کریس peter bradley استادیار دولت در دانشگاه آمریکایی از امور عمومی است. او دو کتاب نوشته است در انتخابات ریاست جمهوری قدرت و اخیرا نوشت: یک کتاب فصل توصیف مشکل اساسی شکست در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>