اورگان نامزد یک بار مغلوب ساختن پیشی جستن منتقد در حال حاضر پذیرای او

خم شدن سنگ. — در سال 2018 از حزب جمهوری خواه نامزد برای فرماندار اورگان نقاشی خود را به عنوان یک میانه رو مورد انتقاد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در محیطی موضع و گفت که او نمی خواست به مرتبط تفرقه ملی آمار و ارقام.

Knute Buehler از دست رفته به وقت رژیم صهیونیستی است. کیت قهوه ای تقریبا 120,000 رای. در حال حاضر Buehler است در حال اجرا برای یک صندلی در کنگره در یک منطقه پوشش محافظه کار نوار اورگان و گرفته شده تهمت به تنگ در آغوش. Buehler کمپین ویژگی های ویدئو مغلوب ساختن پیشی جستن در یک تجمع و تور یک مرز دیوار با Buehler اعلام او مخالف استیضاح.

Buehler چرخش تأکید چگونه از نامزدهای جمهوریخواه در سراسر کشور به کشتی شده است نقطه مخالف استراتژی: گرم و نرم برای مغلوب ساختن پیشی جستن و یا از راه دور خود را برای خواستگاری میانه — و خطر از دست دادن نه تنها مغلوب ساختن پیشی جستن پایه اما انتخابات.

“من قطعا مخالف با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در مواردی به طور خاص در اطراف خود توییتهایی و گاهی اوقات رفتار او اما سیاست های خود شده اند خوب برای امریکا خوب برای اورگان خوب برای این منطقه” Buehler گفت: در مصاحبه اخیر خود با آسوشیتد پرس در زادگاه خود از خم شدن.

رئیس جمهور این هفته اعلام کرد که حزب جمهوریخواه شده است هرگز بیشتر ایالات و پیش بینی حرکت از خود را تبرئه خواهد او را حمل به انتخاب مجدد در نوامبر است.

بسیاری از کدام یک از کاندیداهای اصلی در حال حاضر انتخاب به همه با مغلوب ساختن پیشی جستن پس از آموخته دردناکی که نه هماهنگی با او می توان پر هزینه در پای صندوقهای رای.

آریزونا سناتور. مارتا McSally استفاده می شود به نگه داشتن او فاصله از مغلوب ساختن پیشی جستن. اما به عنوان او مبارزه کرد و در سال 2018 برای سنا صندلی او او را در آغوش گرفت و برنده خواه اولیه. او از انتخابات از دست داده اما منصوب شد به آریزونا دوم مجلس سنا صندلی پر کردن جان مک کین باقی مانده مدت است.

از آن پس او به تصویب رسید تهمت حملات بر مطبوعات خواستار یک خبرنگار سی ان ان در دوربین یک “لیبرال هک.” در یک ستون روزنامه او را متهم به “لیبرال رسانه” بودن نادرست است. مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ستایش حمله به او در یک صدای جیر جیر که شامل یک لینک به یک صفحه جمع آوری اعانه برای McSally انتخاباتی.

فقط دو سال پیش Buehler سابق دولت قانونگذار نقاشی خود را به عنوان یک میانه رو به عنوان او برای فرماندار اورگان که از گذشته تا به حال یک جمهوری خواه فرماندار 33 سال پیش. Buehler یکی از معدود توافق قانونگذاران برای رای دادن به لایحه ای که ممنوع, افراد محکوم به وسیله و خشونت از داشتن اسلحه. در یک مناظره در برابر قهوه ای, Buehler گفت: تغییرات آب و هوایی است که یک “مسئله حیاتی نگرانی” کرد و اشاره کرد که او یکی از معدود جمهوری خواهان برای رای دادن به انتقال اورگان از زغال سنگ به انرژی های تجدید پذیر. او با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن برای خروج از پاریس آب و هوا خبر داد.

این بار Buehler است در یک مبارزه سخت به پیروزی جمهوریخواهان اولیه برای موفقیت Rep. گرگ والدن است که به دنبال انتخاب مجدد به 12 دوره حضور اورگان 2 منطقه. از لحاظ جغرافیایی یکی از بزرگترین کنگره بخش آن شامل کم جمعیت شرق اورگان و بخش مرکزی از دولت است و تنها یکی از اورگان پنج کنگره مناطق به طور معمول رای خواه.

Buehler رقبا نیز اعلام علاقه خود را برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

“خدا را شکر که ما رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن” صخره Bentz سابق سناتور گفت: در یک پادکست.

دیگر نامزد جمهوری خواه کنت Medenbach, شرکت در سال 2016 مسلح اشغال Malheur ملی پناهگاه حیات وحش, هر چند او هیچ واقع بینانه شانس برنده شدن. پرچم مزین با مغلوب ساختن پیشی جستن نام و نام او “را در امریکا بزرگ دوباره” شعار می ایستد در Medenbach اموال.

این منطقه شامل خم و اطراف Deschutes County شده اند که در حال رشد بیشتر میانه با هجوم تازه واردان از کالیفرنیا پورتلند و سیاتل.

چند دموکرات ها باید ثبت به عنوان نامزدهای هر چند هیچ کدام به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده در محافل سیاسی. بیشتر نامزدها ممکن است پرش در قبل از مارس 10 آخرین مهلت تشکیل پرونده, K. C. Hanson, دولت حزب دموکرات مرجعیت و گفت: در یک ایمیل.

“ما خوشحال هستند به نشستن و تماشای کدام یک از کاندیداهای اصلی سعی کنید به خارج-مغلوب ساختن پیشی جستن هر یک از دیگر” هانسون گفت. “آنها بیشتر علاقه مند به جذاب به رئیس جمهور از پرداختن به مشکلات رئیس جمهور ایجاد شده برای کار مردم است.”

در AP مصاحبه Buehler توضیح داده شده که چرا او یک مغلوب ساختن پیشی جستن فن.

“ما رکورد پایین بیکاری رکورد بازار سهام است. من فکر می کنم مردم درک خود را 401k اظهارات. ما بدترین گذرگاه های مرزی غیر قانونی است که ما دیده ایم در سال است. ما مذاکره دوباره از معاملات تجاری که وعده او ساخته شده” Buehler گفت.

او در توصیف خود را به عنوان یک “مستقل فکر جمهوریخواه” و طول می کشد برخی از مواضع که مغلوب ساختن پیشی جستن پایه ممکن است مخالفت مانند حمایت از حق سقط جنین و یک مسیر برای وضعیت حقوقی برای مهاجران هستند که در کشور غیر قانونی است.

James فاستر استاد بازنشسته علوم سیاسی در دانشگاه ایالتی اورگان-آبشار در خم گفت: Buehler بازی به رای دهندگان قبل از مارس 19 توافق اولیه است.

“بهترین استراتژی برای اجرا به راست و تبدیل شدن به یک دستیار برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اولیه قرار داده اولیه را پشت سر گذاشت و نامزدی در جیب خود و سپس اقدام به می گویند” خوب در واقع من خیلی معتدل تر از من ممکن است به نظر می رسد در طول مسابقه اولیه,'” پرورش گفت.

اما این ادعا fealty به مغلوب ساختن پیشی جستن است و هیچ تضمینی برای پیروزی.

در نوادا جمهوری خواه دین هلر بود مغلوب ساختن پیشی جستن منتقد و بعد در آغوش گرفت او را به عنوان او به دنبال انتخاب مجدد به آمریکا در سال 2018 است. مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد با Heller چندین بار و در عین حال هلر از دست داده و به یک دموکرات است.

هلر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود صعودی روز قبل از انتخابات پیش بینی سناتور برنده خواهد بود با پنج امتیاز. مغلوب ساختن پیشی جستن خار هلر از دست دادن گفت: پایه “نمی خواهد بروید و برای او” و یادآوری است که هلر شده بود “بسیار خصمانه” به او در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

در ایران متمایل کانزاس تهمت tweet-تایید کریس Kobach در سال 2018 فرماندار مسابقه. اما Kobach که در خدمت به عنوان معاون رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن کمیسیون در تقلب در انتخابات هنوز هم از دست داد.

AP روزنامه نگاران Jonathan J. Cooper در شهر فینیکس, آریزونا جان هانا در اولیتا کانزاس; و Michelle L. قیمت در لاس وگاس کمک به این گزارش.

به دنبال اندرو Selsky در توییتر در https://twitter.com/andrewselsky

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>