اوراکل کارکنان تماس لری الیسون به انصراف از مغلوب ساختن پیشی جستن جمع آوری کمک

ناراحت اوراکل شرکت کارکنان در تماس لری الیسون به لغو آینده جمع آوری کمک او را برای میزبانی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما در حال نا امید که اوراکل موسس و CTO لری الیسون حمایت از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می کند تأیید اوراکل ارزش های اصلی از تنوع شمول و اخلاقی انجام کسب و کار” گروهی که خود را “Oracle کارکنان برای اخلاق” گفت: در یک دادخواست آنلاین است که به جمع بیش از 2500 امضا از سه شنبه شب.

الیسون برنامه ریزی شده است به میزبان جمع آوری کمک پنج شنبه در املاک خود در رانچو میراژ کالیفرنیا با توجه به گزارش های خبری. این رویداد ارائه خواهد شد تفرج گلف و عکس با مغلوب ساختن پیشی جستن به مبلغ 100,000, و, عکس, گلف و دور میز گفتگو با مغلوب ساختن پیشی جستن به 250.000 دلار به پالم اسپرینگز صحرا خورشید گزارش شده است.

در این طومار کارکنان گفت: الیسون پشتیبانی لطمه می زند اوراکل با نام تجاری و روحیه کارکنان و غلطی شرکت “متنوع views.”

الیسون حمایت مالی “به خطر می اندازد رفاه زنان مهاجران جوامع رنگ, محیط زیست, LGBTQ و ترانس جوامع افراد معلول و کارگران در همه جا” گفتند و “اتحاد خود را با این فرومایه و مخرب رقم خسارت در فرهنگ شرکت ما به عنوان به خوبی به عنوان ما روابط با شرکا و مشتریان.”

جمع آوری کمک یکی از بزرگترین نشان می دهد در حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن در عین حال از دره سیلیکون می آید و حدود دو هفته پیش از مارس 3 “سه شنبه” مقدماتی در کالیفرنیا و 13 کشورهای دیگر و همچنین American Samoa.

هفته گذشته Desert Sun گزارش داد که در حالی که میلیاردر الیسون اهدا کرده است حدود 9.5 میلیون سیاسی باعث از سال 1993 او هرگز اهدا به مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین حداقل تا پایان 2019.

اوراکل سهام ORCL, -0.04% هستند تا 4.6% سال تا به امروز نسبت به S&P 500 SPX -0.29% 4.3% به دست آورید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>