مخالفت مناقصه به بان کی مون ‘ربات های قاتل’ خنثی مرکل ائتلاف

مخالفان خواستار آلمان به دنبال بین المللی ممنوعیت به طور کامل خودمختار سیستم های سلاح شده اند و غرق در مجلس توسط اعضای آنجلا مرکل ائتلاف. درخواست از سبزی و کمونیستی سابق باقی مانده است.

ائتلاف احزاب خود استفاده اکثریت مجلس در روز جمعه به کمین مجموعه ای از درخواست از احزاب مخالف به کار به سمت جهانی ممنوعیت خودمختار سلاح با هیچ انسانی ورودی.

اپوزیسیون سبز تا به حال خواستار آن شدند که مرکل ائتلاف مطبوعات برای پیشرفت در مذاکرات, ایران از طریق سازمان ملل متحد کنوانسیون 1980 در برخی سلاح های متعارف (CCWC) — با توجه به در حال توسعه یک ممنوعیت “کشنده خودمختار سیستم های سلاح” و اجتناب از یک پتانسیل جدید مسابقه تسلیحاتی.

پس از سال 2014 هشت جلسات برگزار شده است در ژنو هیچ پیشرفت تا حد زیادی ناشی می گوید: دیده بان حقوق بشر (HRW) به ما و اصرار که تعاریف اولین بار روشن. علاقه ممنوعیت از طریق 11 هدایت مدیران بیش از 120 سازمان ملل با پیگیری در کنفرانس با توجه به 2021.

بیشتر بخوانید: سازمان های غیر دولتی افزایش مقاومت به روبات های قاتل در کنفرانس برلین

بشر مریم ورهم که سران این کمپین برای جلوگیری از روبات های قاتل گفت: DW که “غیر قابل قبول” روسیه و آمریکا دیدگاه به مبلغ ابرقدرت عدم تمایل “برای دیدن هر قانونی نتیجه یک پیمان جدید یا پروتکل.”

“شما می تواند به برنامه سلاح سیستم به بیرون بروید و به انتخاب و حمله به کل یک گروه یا دسته از مردم است که بسیار خطرناک گزاره” گفت: ورهم و اضافه کرد که ما در حال حاضر نگاه “هدف نظامی سن مردان در یمن است.”

بدون تحقیق کمک های مالی از اتحادیه اروپا می خواهیم سبزی

در آن حرکت اپوزیسیون چپ تا به حال خواستار آن شد که آلمان خود موسسه یک مهلت قانونی برای چنین خودمختار سلاح های, توسعه, همراه با یک فشار بین المللی ممنوعیت.

سبزی های دیگر را شکست داد حال حرکت بود همچنین خواستار آن شد که آلمان به دنبال اصلاح اروپایی دفاع صندوق ایجاد شده توسط اتحادیه اروپا در سال 2017, برای جلوگیری از اتحادیه اروپا هزینه های تحقیق در چنین سلاح.

که حرکت نیز در رد در مجلس با مرکل ائتلاف که گفته بود آن را نمی خواهید چنین سلاح در آن به اصطلاح “ائتلاف قرارداد” از سال 2018 یک سند تنظیم کردن احزاب در ترکیب قصد دارد برای این دوره از دولت است.

راه گریز foir هوش مصنوعی

در کمیته مراحل مرکل محافظه کار دموکرات مسیحی (CDU) و خواهر مسیحی باواریا اتحادیه اجتماعی (CSU) گفت: آن را می خواستم بین المللی موجود در قانون را تایید کرد اما “باز برای استفاده از هوش مصنوعی نیز در ارتش منطقه است.”

او ائتلاف همکاران مرکز-چپ سوسیال دموکرات (SPD) مجلس گفته شد می خواستم کشنده خودمختار سلاح های ممنوع شده اما هشدار داد در برابر “بیش از حد شتابزده” تصمیم گیری.

در عوض, SPD ترجیح یک جلسه عمومی در چه اغلب حمایت گراها به نام “روبات های قاتل” در آلمان است. منتقدان می گویند آلمانی تولید کنندگان سلاح شده اند هاوکینگ سلاح های جدید با خودمختار توابع در دفاع فروش expos.

Symbolbild: Autonome Waffen | Combat Robot 'Piranya' (picture-alliance/dpa/S. Dolzhenko)

کیف 2016: اوکراین-ساخته شده مبارزه با ربات ‘Piranya’ در دفاع از تجارت عادلانه

سبزی مجلس Katja Keul گفت: مجلس در برلین جمعه است که از سال 2016 یک دولت کارشناس گروه صرفا mulled بیش از “چه” و “چگونه” به تنظیم چنین سلاح.

از طریق اتوماسیون خارج از کنترل مستقیم توسط سربازان گفت: Keul کشنده قابلیت قرار داده می شود “در دست این شرکت است.”

آن را نقض کرامت انسانی به عنوان یک حق اساسی هنگامی که زندگی انسان شد صرفا “شی” از یک دستگاه مبتنی بر تصمیم گفت: Keul.

Deutschland Berlin Bundestag Katja Keul (picture-alliance/dpa/B. von Jutrczenka)

ائتلاف حاضر مورد نیاز است می گوید Keul

“چه وحشتناک بینایی ماشین آلات کشتار مردم یکهو بدون مقاومت خود مصمم و کارآمد” گفت: در سمت چپ مجلس Kathrin Vogler, و اضافه کرد که این سناریو شد تبدیل شدن به یک “بسیار بتنی” چشم انداز. او به نام خانم مرکل ائتلاف به اطمینان حاصل شود که یک قطعنامه پارلمان اروپا در لغو خودکار سیستم های سلاح های “اجرا شود.”

‘سوبر’ موشکافی می گوید ائتلاف

Christian Schmidt, صحبت صدراعظم آلمان CDU-CSU مجلس با اشاره به آلمان را تجربه گذشته از دهه 1970 زمانی که سابق آلمان شرقی استفاده می شود دستگاه های خودکار به ساقه آلمانی ها در تلاش برای فرار به غرب است.

“کسانی که سلاح های تهاجمی NVA مرز نیروهای آلمان گفت:” اشمیت, که همچنین با اشاره به جنگ جهانی اول مکانیزه جنگ و اصرار داشت که مدرن و سلاح های مورد نیاز “هوشیار” موشکافی از طریق یک “متفاوت تر و قوی تر اخلاق.”

“توهین آمیز سیستم های سلاح [هستند] آنچه ما نمی خواهیم آنچه” گفت: اشمیت سابق متحده در آلمان و وزارت دفاع.

تحلیلگران می گویند روبات نظامی دیگر محدود به داستان های علمی تخیلی است اما در حال سریع در حال ظهور از طراحی میز برای توسعه مهندسی در آزمایشگاه و می تواند آماده برای به کارگیری در عرض چند سال. نیمه خودکار سلاح مهمترین هوایی هواپیماهای بدون سرنشین در حال حاضر تبدیل به یک جزء اصلی در مدرن miltiaries — اما هنوز هم با یک اپراتور انسانی در کنترل از راه دور.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>