مواد مخدر حل و فصل هنوز هم گریزان به عنوان برخی از وکلا انتقاد از آن

وکلای برخی از دولت های ایالتی و محلی می گویند این معامله ارائه شده توسط شرکت در فراگیر ملی حل و فصل بیش از تلفات مواد مخدر کافی نیست

دولت به طور کلی وکیل در حال پیدا کردن یک ملی حل و فصل بیش از تلفات مواد مخدر به گریزان به عنوان برخی از وکلا برای دولت و دولت های محلی در حال تجدید انتقاد از پیشنهاد مقابله با یک گروه از شرکت ها به رهبری این کشور بزرگترین توزیع کنندگان مواد مخدر.

یک گروه از بالا به وکلای دولت در ماه اکتبر اعلام کرد در چارچوب یک معامله است که به گفته آنها خواهد بود به ارزش حدود 48 میلیارد دلار پول نقد, درمان مواد مخدر و خدمات در طول زمان است.

برخی از دولت به طور کلی وکیل و وکلا برای دولت های محلی انتقاد کرد و آن را در زمان. آنها در حال صحبت کردن تا دوباره به عنوان فشار همچنان برای رسیدن به یک معامله با یک محاکمه بیش از مصرف مواد مخدر برنامه ریزی شده برای شروع در ماه آینده در نیویورک است .

در بیانیه روز شنبه, پاتریک Morrisey وکیل در غرب ویرجینیا یکی از کشورهای در سخت ترین ضربه از بحران مواد مخدر گفت: 22 میلیارد دلار به صورت نقدی ارائه شده توسط توزیع کنندگان AmerisourceBergen کاردینال بهداشت و McKesson به علاوه شرکت داروسازی جانسون و جانسون “راه بیش از حد کم است.”

تحت شرایط که قبلا اعلام Teva داروسازی نیز ارائه رایگان درمان اعتیاد به مواد مخدر و دیگر شرکت های توزیع آن.

Morrisey همچنین گفت که پول نمی خواهد خود اختصاص داده نسبتا اساس این طرح آن را به عنوان دلیل متحده سهام خواهد بود بر اساس بیش از حد جمعیت و نه به اندازه کافی در مورد تاثیر بحران.

“هنگامی که پرداختن ملی بهداشت عمومی و بحران جهانی حل و فصل نباید در مورد خالص پول گرفتن برای ایالات,” او گفت:. “پول باید هدفمند به کسانی که بیشترین نیاز به آن و صرف در جلو گیری.”

بیانیه خود نشان داد که حداقل برخی از وکلای عمومی باقی می ماند مصمم به قبول این پیشنهاد را یک هفته پس از 21 از آنها امضا نامه ای گفت: آنها مخالف با ایران ارائه شده است.

منجر وکلا برای بیش از 2500 دولت های محلی تحت پیگرد صنعت دارو در روز جمعه گفت که شرکت های ارائه اضافی $1.2 میلیارد دلار پول نقد بیش از 18 سال است. وکلا گفت: این کافی نیست: “نگرانی باقی می ماند که ارزش کل پیشنهاد شده است کافی نیست و نه به ارائه هر درجه از اطمینان است که منابع را به جوامع است.”

وکلای کلی از کارولینای شمالی, پنسیلوانیا, تنسی و تگزاس که دفاع و پشتیبانی حل و فصل در ماه اکتبر گفت: بهتر بود به یک ملی مقابله از دیدن پول بیرون رفتن تدریجی — در حالی که آن طول می کشد — از طریق آزمون قضاوت.

داروهای تجویزی و غیر قانونی مسکن مرتبط شده اند به بیش از 430,000 مرگ و میر در ایالات متحده در دو دهه گذشته و آنها به ایجاد بار مالی برای خانواده هایی که از دست داده اند و درآمد و دولت که دیده می شود خدمات عمومی هزینه های ظهور به عنوان آنها سعی کردم به مقابله با بحران.

دفاتر چند به طور کلی وکیل که پشتیبانی معامله باید کاهش یافته یا نه بازگشت پیام.

این شرکت ها نیز پاسخ نمی دهند به پیام یا نظر نیست در شب جمعه.

پیش از آن در هفته McKesson گفت: در بیانیه ای که آن را در تلاش برای نهایی کردن یک حل و فصل حل و فصل “که به عنوان بهترین مسیر رو به جلو به ارائه میلیاردها دلار کمک مالی فوری و کمک به دولت ها و جوامع محلی.”

دنبال Mulvihill در http://www.twitter.com/geoffmulvihill

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>