نظر: ما باید برای مقابله با کروناویروس وحشت

این حق را به اقدامات احتیاطی; coronavirus است که نمی شود با trifled. حتی بدون یک واکسن وجود دارد بدون نیاز به وحشت. اما ما این کار را به هر حال می گوید: DW را ینس Thurau پس از پوشش شیوع.

راننده تاکسی که همواره مرا از دفتر مجله به رابرت کخ موسسه در برلین به او نظر خود را در شماره یک موضوع در آلمان است. او می پرسد: “چه اتفاقی می افتد اگر روزنامه ها نوشتن:” آیا نمی شود ترس از فیل صورتی! سپس مردم می گویند: “آه خدا ما فیل صورتی اینجا؟”

که توضیحات دقیق از آنچه در آلمان در حال حاضر تجربه با این ویروس جدید از چین است. سفر کسب و کار در حال لغو, از جمله داخلی ، بطری از مواد ضد عفونی کننده به طور ناگهانی نصب شده بر روی دیوار.

مردم می خواهند به آزمایش می شود حتی اگر آنها نشان می دهد هیچ و یا تنها علائم جزئی. نمایشگاههای در حال لغو شد, حزب همایش در آستانه است. و در عین حال هر روز صبح قطار tortuously کامل به عنوان معمول است. و چرا نمی توان آن را? ما واقعا باید به دنبال مشاوره از دانشمندان و رفتن به بسته قرنطینه?

Kommentatorenfoto Jens Thurau (DW)

بیشتر بخوانید: Coronavirus سرماخوردگی یا آنفولانزا علائم ؟ هنگامی که شما باید نگران

آیا ما باید به ذخایر در حال حاضر ؟

هیچ ما نیست. اگر چه دانشمندان نیز حق صرفا صحبت کردن: اگر همه را به نشستن هنوز هم به جایی که آنها هستند به مدت دو هفته این ویروس را به سختی شانس ایستاده است. اما بر خلاف در ایتالیا, برای مثال, این بیماری همه گیر در آلمان است که کارشناسان به ما بگویید که هنوز هم در “مهار” فاز. به عبارت دیگر افراد آلوده جدا شده و درمان می شود, تماس با افراد در حال دنبال کردن. یک مهد کودک یا مدرسه ممکن است بسته شود اما نه کل کشور.

بنابراین ما باید برای انجام ما “همستر-خرید” در حال حاضر به عنوان برخی از آنها در حال حاضر انجام می شود در اینجا و وجود دارد ؟ زمانی که کل جامعه است که گریبانگیر ترس همه خوب رفتار سقوط توسط ایستگاه فرعی: متاسفانه باید گفت به خصوص جامعه آلمان. بنابراین مردم احتکار محافظ ماسک صورت حتی اگر کارشناسان به ما بگویید که آنها در حال استفاده از هیچ اما ضروری و مورد نیاز در بیمارستان ها و پزشکان عمل جراحی. نه تنها آن است که به وضوح به جرم سرقت ماسک و فروش آنها در مشخص کردن قیمت در اینترنت. اما آن را تنها کار می کند چرا که مردم به راحتی سقوط به هیستری و ایجاد بازار غیر قانونی در وهله اول.

در کنفرانس مطبوعاتی با وزیر بهداشت ینس Spahn یا کارشناسان از موسسه کخ رابرت آلمان اصلی بهداشت عمومی اقتدار سوالات پرسیده شده که در واقع تنها ثابت می کند که چگونه احمق روزنامه نگاران می شود. به همین دلیل است که وجود دارد هنوز هیچ واکسن یکی خواسته با اتهامی کمرنگ? این virologist مسیحی Drosten در حال حاضر شناخته شده در سراسر آلمان و منظم مهمان در تلویزیون است که feverishly تحقیق کرونا واکسن با همکاران بین المللی خود را مجبور به تلاش برای کنترل خودش را با دشواری و تکرار همان خطوط: این ویروس جدید است بسیاری از چیزهایی که هنوز ناشناخته ما در حال کار بر روی آن وجود دارد اما هیچ راه سریع تر. بیان خود را نشان می دهد که او فکر می کند در کنفرانس مطبوعاتی است که به هدر رفتن وقت خود را.

بنابراین ما اتوبوس راه ما را از طریق این بیماری همه گیر. ITB نمایشگاه گردشگری بین المللی در برلین لغو هانوفر صنعتی نمایشگاه به تعویق افتاد. اما بوندسلیگا هنوز بازی کامل در استادیوم. رئیس رابرت کخ موسسه Lothar Wieler نیست واقعا گرفتن از طریق پیام خود را که بسیاری از عفونت های جدید در حال حاضر اتفاق می افتد در داخل آلمان تا مردم به سختی آوردن این ویروس از خارج از کشور دیگر. این خبر خوبی است زیرا به این معنی است که وجود دارد احتمالا کمتر تماس مردم برای پیدا کردن و کارشناسان می تواند تمرکز بر روی مبارزه با این ویروس در صفحه اصلی.

Infographic on ways to protect yourself from coronavirus

جمعی از ترس

در اصل ما در حال برخورد با یک جمعی ترس رویداد. ما مرفه از لحاظ فنی کنترل و خودکار جهان ما دیگر استفاده می شود به همه چیز غیر قابل پیش بینی بودن. و بنابراین ما می خواهم به فرض بدترین.

آنچه ما آشنا بوده اند برای مدت زمان طولانی در حال آنفولانزا امواج در طول فصل سرد است. فقط برای مقایسه جمعه, آوریل 5: از ابتدای سال بیش از 100 ، 000 نفر در آلمان کاهش یافته است بیمار مبتلا به آنفولانزا و حدود 200 نیز آن درگذشت. در میان آنها بسیاری از پیر, در حال حاضر بیمار و ضعیف مردم است. اما این تعداد را ندارد سرفصل.

آن را مانند پرواز: کارشناسان و آمار هرگز تایر از اشاره به این که این هواپیما امن ترین از تمام وسایل حمل و نقل. خطر مرگ در جاده ترافیک بسیار بالاتر است. اما تصاویر وحشتناک سقوط هواپیما فقط نگه داشتن در اچ خود را بر روی مغز ما. بسیاری از هزاران نفر از موفق را آف و فرود, هر روز فقط اتفاق می افتد و نیست ارزش یک تیتر است.

‘Chill out آلمان!’

در کل تصور من این است که پزشکان و دانشمندان در آلمان هنوز هم مدیریت coronavirus هست. بدیهی است که سیستم بهداشت و درمان دارای نقاط ضعف مقامات بهداشتی در شهرستانهای هستند نامعقول و کوتاه از کارکنان. و جهانی شدن آن دیوانه طرف است که آشکار شده توسط چگونه بسیاری از داروهای تولید شده در چین که ما در حال حاضر از.

زمانی که من واقعا ناراحت کمی در مورد چیزهایی که در خانه بچه ها من می خواهم به من بگویید: “خودت بابا!” که واقعا مرا آزار. اما در حال حاضر من می توانم آن را می گویند بیش از حد: “خودت آلمان!” بیایید نگاهی به این ویروس به طور جدی گوش دادن به کارشناسان و حفظ عصب. فراموش نکنید که برای شستن دست های خود را خودداری از دست دادن در تبریک و به جای آن لبخند. و اجازه دهید فرض کنیم بدترین.

هر شب DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. شما می توانید ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>