نظر: همه ما متعلق به آلمان — اما نژاد پرستی نیست

در حال حاضر که نژادپرستی تبدیل به جریان اصلی در آلمان باید آن را به عنوان جای تعجب نیست که راست بازیگران ‘در زمان طعمه’ در هاناو و در جای دیگر می گوید شیلا Mysorekar. به طور فعال مبارزه با نژاد پرستی است و تنها راه رو به جلو است.

من تعجب نیست زمانی که من این خبر را شنیده. یک جناح راست رادیکال در هاناو در دولت آلمان هسن با هجوم به دو میله شیشه و کشته شدن نه نفر – جوان Hanauers که تصور می شد به عنوان “خارجی است.” آن را یک نواخته انگیزه قتل عام — و در عین حال من نمی شد حتی شگفت زده کرد. من هم به تنهایی نیست. بسیاری از آلمان مهاجر جوامع احساس به همان شیوه به عنوان من به عنوان سیاه و سفید آلمانی ها و مردم از رنگ. ما همه وحشت زده و غمگین و عصبانی است; اما نه شگفت زده کرد.

همه بیش از حد اغلب ما تجربه کلامی و فیزیکی پرخاشگری در زندگی روزمره ما; ما را بشنود سیاستمداران بحث عموم که آیا و در چه قالب مذهبی یا دیگر اقلیت ها خوش آمدید در این کشور است. ما می بینیم که حملات وحشیانه توسط راست ها برابر با خرابکاری خودرو از سیاسی چپ. و که جناح راست افراطی اصطلاحات مانند “دوران اسلامی” در حال حاضر تبدیل به بخشی از رسانه های عادی زبان است.

هدف قرار دادن شیشه میله

این زبان و تمایلات ساخته شده راه خود را به آلمان شعارهای سیاسی که در آن جایگزین برای آلمان (AfD) یک حزب است که به همین دلیل خوب است که اغلب به عنوان مراجعه کننده “مجلس جناح از جناح راست تروریسم” نشان داده شده است در مجلس. برای هفته AfD در Hesse شده است با استفاده از الگوهای رفتاری به اینترنت برای حمله به قلیان میله تماس آنها یک پناهگاه برای “جرم توسط خارجی ها.” آن را تعجب آور پس از آن زمانی که نژادپرستان را طعمه? قاتل از هاناو است به هیچ وجه یک lone wolf; او عمل سیاسی و اجتماعی, آب و هوا است که در آن اقلیت مورد تبعیض هستند و مردان جوان عرب و ترک هستند به طور خاص و به جرم. تحت پوشش این بیانیه “مطمئنا یکی هنوز هم می گویند که” نژادپرستی گرفته است ریشه در طرز فکر از آلمان طبقات متوسط.

 Sheila Mysorekar (DW)

شیلا Mysorekar با این نسخهها کار به عنوان یک رسانه مربی و مشاور در DW Akademie

رسانه ها نیز به این افراط گرایی از گفتمان. حتی قتل مانند یک در هاناو به عنوان صرفا “بیگانه” اگر چه افراد جوان که به طرز وحشیانه ای به ضرب گلوله در طول شب با هم بودند هر چیزی اما غریبه. یک کلمه مانند “بیگانه” را عوض مجرم از ديدگاه یعنی که آلمانی ها باید سفید. با فرمت است که تفکر همه کسانی که سفید نیست اینجا نیست به طوری که آنها در حال “غریبه.” اما آن را نمی نروژی گردشگران که به قتل رسیدند اما جوان Hessians از کردستان ترکیه و بوسنی خانواده. نژادپرستی تنها درست مدت برای این طرز تفکر. و آن این است که نژاد پرستی است که به طور فزاینده ای منجر به خشونت است.

این مسئولیت دولت و جامعه به عنوان یک کل برای مبارزه با این نژاد پرستی هدفمند و استراتژیک شیوه ای است. این است که دقیقا همان جایی که خیلی اشتباه رفته است. بعد از هر ترور سیاستمداران و رهبران ارائه اطمینان داد که این باید “هرگز دوباره” اتفاق می افتد. اما زمانی که یک وزیر فدرال مانند جولیا Klöckner می نویسد که قاتل شات مردم “یکسره” این نشان می دهد که او درک کرده است هیچ چیز نیست. حتی اگر این جناح راست تروریستی نمی دانم قربانیان خود را شخصا — او به قتل هدفمند: یعنی افراد جوان از خانواده های مهاجر.

چگونه ایمن هستیم ؟

زندگی من درست در کنار یک shisha bar, در یک محله مشخص شده توسط یک مهاجر جمعیت با ترکیه قصابی و رستوران ویتنامی بعدی به آلمانی بارها. همه ما متعلق به آلمان است. اما چگونه ایمن هستیم ؟ آیا من می توانم خرید بروید در خیابان بدون ترس از ناخن انفجار بمب در کلن Keupstraße در سال 2004 ؟ می توانم باز کردن درب جلو من بدون نگاه کردن به اطراف برای دیدن اگر یک قاتل مسلح سراسیمه به shisha bar بعدی درب ؟ ما اهداف بالقوه برای آینده جناح راست تروریستی?

نشست “جدید سازمان” یک شبکه از حدود 100 پست-طرح مهاجرت از سراسر آلمان متعهد به تنوع و علیه نژادپرستی و راه اندازی امروز در برلین. خود را سخنگوی کریم ال-Helaifi می گوید این حمله در هاناو: “ما نیازی به دلسوزی ما نیاز به حفاظت. دموکراسی اندازه گیری توسط راه آن رفتار آن اقلیت.”

تحمل راست ایده های

اگر آلمان واقعا می ایستد بصورتی پایدار و محکم آن دموکراسی پس از آن همه جناح راست افراطی شبکه باید برچیده شود. این شامل در نهایت انتشار NSU فایل های برگزار شده توسط گونی دولت. به این معنی تحمل راست ایده های پلیس بوندس و اداره حفاظت از قانون اساسی است. و این بدان معنی است که ساختاری نژاد پرستی در مدارس خواهد بود جنگیدند و ایمنی از همه مردم در این کشور تضمین خواهد شد.

راه حل این است که برای قرار دادن امنیت بیشتر پرسنل در مقابل کنیسه و یا مساجد. به عنوان حمله در هاناو نشان می دهد, آن می تواند به ما ضربه در هر نقطه. هیچ راه حل این است که برای تشخیص و مبارزه با شایع نژاد پرستی — در هر سطح از جامعه است. این تنها شانس ماست.

شیلا Mysorekar است مرجعیت “نویه دویچه Medienmacher*innen,” در سراسر کشور انجمن حرفه ای های رسانه ای مختلف با ریشه های فرهنگی و مهارت های زبانی است. هدف این است که برای کار به سمت تنوع بیشتر در رسانه ها: در مقابل و پشت دوربین ها و میکروفن و در سرمقاله میز و همچنین در برنامه ریزی استراتژیک, مدیریت و نظارت بر تخته.

دنبال شیلا Mysorekar در توییتر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>