نظر: اشتاین مایر در دفاع از دموکراسی و 75 سال پس از بمباران درسدن

با کمال تعجب موثر سخنرانی به مناسبت سالگرد 75 از درسدن بمباران رئیس فرانک والتر اشتاین مایر خود را نشان داد و به عنوان یک مدافع سرسخت دموکراسی در آلمان می گوید: Jens Thurau.

هر سخنرانی بزرگداشت وحشتناک بمباران درسدن در فوریه سال 1945 توسط یک سیم عمل می کنند. این طوفان که زخم خورده این شهرستان سخن در بانک ها از الب شده است بارها و بارها instrumentalized توسط گروه های مختلف در طول سال — اول نازی ها پس از آن دولت آلمان شرق و امروز نئو نازی ها و کسانی که باقی می ماند در گذشته گیر کرده.

ادامه مطلب: درسدن علائم جنگ جهانی دوم بمب گذاری در راست دژ

اغلب چنین فرصت طلب سوء استفاده شده است به پایان رسید و در یک استدلال پوچ بیش از تعداد افرادی که فوت کرد در این حمله. نازی ها مثلا mendaciously ادعا کرد که چند صد هزار نفر کشته شدند. هنوز پس از الحاق آلمان مبارزه به طور عمده به این سوال که آیا این فاجعه باید به عنوان یک رویداد منفرد و یا اینکه آیا حافظه از قربانیان بهتر خواهد بود در خدمت زمانی که بزرگتر بافت تاریخی از جنگ است.

فرانک والتر اشتاین مایر به خوبی آگاه از بررسی کلمات خود را خواهد بود در معرض زمانی که او نوشت: سخنرانی. آلمانی جمهور نه تنها تسلط وظیفه ارائه متن او نیز تحویل بسیار به موقع سخنرانی است که آشکارا خطاب به ریشه های جنگ و تخریب است که به دنبال. در واقع کلمه درسدن حتی نمی آیند تا او سه پاراگراف های بلند خود را به آدرس. به جای ترغیب شروع به صحبت در مورد تهاجم آلمان به لهستان و متعاقب آن خشونت بود که به هر طریقی در سراسر اروپا است.

دفاع از دموکراسی

رئيس جمهور نبود اما relativize درسدن را رنج می برند در هر نقطه در طول سخنرانی خود. در واقع او کاملا مخالف است. او نقاشی احشایی تصویر آن شب با استارک کلمات — توصیف زوزه هواپیماهای بدون سرنشین بمب افکن های خون قرمز, آسمان آتش که مکیده اکسیژن از خیابانهای شهر.

اما او نیز صحبت از شهرهای دیگر در سراسر آلمان و اروپا: هامبورگ و Würzburg ناپل و جنوا ورشو و کاونتری. اشتاین مایر به پایان رسید که بخشی از سخنرانی خود را با یک بیانیه روشن: “کسانی که امروز به دنبال وزن تعداد مرده در درسدن در برابر مردگان آشویتس که به دنبال تطهیر آلمانی کارهای بدی که تحریف حقایق تاریخی اگر چه آنها می دانند که بهتر آن است که آن دسته از افرادی که ما به عنوان دموکرات باید ایستادن ،

ادامه مطلب: بزرگداشت میراث جنگ جهانی دوم بمباران درسدن

با عبارت “ما به عنوان دموکرات” اشتاین مایر همچنین روشن ساخته است که او به خوبی آگاه است که برخی از سیاستمداران آلمانی را انتخاب کنید به انکار این کشور و حزب نازی و او درو تمایز روشن بین آنها را و خود را. او همچنین جلب مجموع تفسیر جدید از نقش رئیس جمهور. از لحاظ تاریخی نقش رئیس جمهور شده است به خنثی باقی می ماند — بازتاب خلاصه و تعدیل بی شمار نظرات برگزار شده توسط این کشور پرجمعیت. اما در حال حاضر زمان برای چنین بی طرفی.

اشتاین مایر حتی جرات رفتن یک گام بیشتر پرداختن به تجدید حیات ستیزی و بیگانه ستیزی: “زمانی که نمایندگان مجلس را مسخره موسسه در آن خدمت می کنند آنها در حال تلاش برای نابود کردن دموکراسی از درون.” جناح راست populists در مجلس و دولت و پارلمان را میدانند که او صحبت کردن در مورد. و بله همه که جایگاه شایسته خود را در یک سخنرانی به مناسبت سالگرد 75 از بمباران درسدن.

اشتاین مایر همچنین صحبت از یک چیز است که باید همه متحد شوند آلمانی ها: قانون اساسی پایه و اساس از آلمان دموکراسی است. “اجازه دهید ما حفاظت از شأن و منزلت هر انسان نیز در اینجا در درسدن” او با اشاره به حقوق هر فرد نه فقط هر ،

اشتاین مایر خواهد شد بدون مشکل زندگی با انتقاد از سخنان خود از سمت راست نمی توان آن را اولین بار او را در مواجهه با آن. اما از آن آرام تر از همیشه به دانستن رئیس جمهور به وضوح می بیند خود را به عنوان یک مدافع از زندگی دموکراسی است. دموکراسی نه تنها تعریف شده با قوانین و مقررات و قوانین مجلس بلکه با بینش روشن شدن موقعیت و مسئولیت تاریخی. روشن اکثریت آلمانی ها به اشتراک گذاری اشتاین مایر نمایش. و این خوب است که او صدای خود را در دفاع از خود.

هر روز DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای عضویت در خبرنامه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>