نظر: Seehofer هرگز, آلمانی, آزادی مطبوعات در معرض خطر

داخلی وزیر Seehofer تصمیم به پرونده حقوقی شکایت علیه روزنامه نگار هنگامه Yaghoobifarah دیده می شود به عنوان یک پیروزی برای آزادی مطبوعات. اما آن را هرگز در معرض خطر در وهله اول می گوید: Zoran Arbutina.

متعدد روزنامه نگاران در سراسر آلمان احتمالا مطرح کرده اند یک نان تست روز پنج شنبه پس از وزیر کشور Horst Seehofer اعلام کرد که اقدام قانونی علیه روزنامه نگار هنگامه Yaghoobifarah بعد از همه.

در اواسط ماه ژوئن Yaghoobifarah گذراند قطعه نظر در جناح چپ جایگزین روزانه تازکه در آن او ruminated در مورد آنچه که باید اتفاق می افتد به افسران پلیس اگر نیروی لغو شد. او استدلال آنها باید تا پایان روز زباله تخلیه هر چند “نه به عنوان bin با کلید به دیگر خانه های مردم.” افسران پلیس او نتیجه “باید احاطه شده توسط زباله است که به دلیل محیط که در آن آنها را احساس می کنید بیشتر در خانه است.”

بیشتر بخوانید: آلمان, وزیر کشور به پرونده شکایت کیفری علیه پلیس زباله’ روزنامه نگار

طنز?

برخی استدلال کرده اند که Yaghoobifarah قطعه یک طنز واکسن در پلیس. بسیاری از دیگران را رد مقاله به عنوان نادان. دیگران هنوز هم مانند آلمان Horst Seehofer, بازدید, نویسنده این قطعه به عنوان کاملا غیر انسانی است. او شخصیتی ناهنجار سبک او اعلام کرد: او اقدام قانونی علیه Yaghoobifarah که “بی پروا نوشتن به ناچار منجر به اقدامات بی پروا و خشونت است.”

Deutschland Berlin Redaktionsgebäude der taz (picture-alliance/dpa/G. Breloer)

ستاد تاز منتشر شده Yaghoobifarah قطعه در پلیس.

Seehofer کلمات به نوبه خود موجب اعتراض در میان بسیاری از رسانه های آلمان رسانه ها — از جمله DW — و-سازندگان. آنها brandished خود را در حمله به Yaghoobifarah به عنوان حمله به آزادی مطبوعات حکم بزرگ. برخی ادعا Seehofer را قرار داده و آلمان در رقابت با کشورهایی مانند ترکیه و لهستان و مجارستان و روسیه و ایران و چین و فیلیپین و هیچ یک از آنها در خصوص سوابق خوب وقتی که می آید به آزادی مطبوعات.

پس از دو بار تعویق انداختن خود اعلام کرد حرکت یک “محرمانه صحبت” با آنگلا مرکل و زمان کافی برای تأمل در وضعیت Seehofer رها کردن طرح خود است. چنین تلنگر-flopping بیش از حد معمول است باواریا داشتند ، او در حال حاضر می خواهد به دیدار تاز editor-in-chief باربارا Junge به بحث امر است.

بیشتر بخوانید: آلمان دیپلمات ارشد: جورج فلوید تظاهرات ‘قانونی’ خواستار آزادی مطبوعات

آلمانی آزادی مطبوعات بود و هرگز در معرض خطر

برخی پس از آن خشنود است که Seehofer را پس گرد بدین معنی است که آلمانی آزادی مطبوعات بود با موفقیت دفاع کرد. اما اجازه دهید صادقانه در اینجا: آن را هرگز در معرض خطر در وهله اول.

آلمان پایبند به حاکمیت قانون است. زمانی که وزیر راه اقدام قانونی علیه یک روزنامه نگار این به این معنا نیست که نویسنده به پایان خواهد رسید تا در دادگاه. تا کنون در برلین دادستان عمومی و انقلاب دریافت کرده است 25 شکایات در مورد هنگامه Yaghoobifarah نظر تکه. بیش از 300 شکایت واصل شده به شورای مطبوعات این کشور داوطلبانه خود تنظیم بدن است. بنابراین حتی اگر Seehofer پیشنهاد شکایت جذب گسترده ای توجه رسانه ها آن را نمی خواهد انجام بیشتر اهمیت قانونی نسبت به هر گونه دیگر. در حالی که Yaghoobifarah قطعه باعث شکایت های متعدد معلوم نیست که آیا دادگاه به دنبال خواهد داشت. و حتی اگر آن را به نتیجه خواهد ماند و به طور کامل باز در مقایسه با کشورهایی مانند ترکیه و یا روسیه که آیا احترام به حاکمیت قانون با توجه به آزادی مطبوعات.

روزنامه نگاران لذت بردن از قوی حقوق بشر در این کشور شبیه به قضات است. استقلال خود را توسط قانون محافظت می شود. هیچ دادگاه آلمان را احساس موظف به حکم یک روزنامه نگار فقط به خاطر یک آلمانی جدید ثبت یک شکایت حقوقی علیه شخص گفت. به خصوص هنگامی که این مورد نیز کاملا سیاسی به این یکی.

قبلی دادگاه همچنین نشان می دهد که آلمانی قضات ارزش و محافظت از آزادی مطبوعات. اتفاقا اکثر روزنامه نگاران منجر نمی شود مخاطره آمیز وجودهای. خود را نسبت ثروت مادی تقویت استقلال خود را. بنابراین هر گونه پیشنهاد که Seehofer را صرف اعلام به اقدام قانونی تشکیل یک عمل تهدید نشان میدهد بسیاری از دست داده اند ایمان در انعطاف پذیری از رسانه های آلمان.

بیشتر بخوانید: Coronavirus خشم foments خشونت علیه روزنامه نگاران

واکنش افراطی?

در کوتاه: آلمانی آزادی مطبوعات بود و هرگز در خطر است. حتی اگر Seehofer را از طریق رفته بود با طرح خود به پرونده شکایت حقوقی علیه تاز نویسنده.

مقایسه این امر را به تحولات در کشورهایی مانند ترکیه و روسیه و مجارستان و ایران در ضمن هیچ چیز کوتاه هیستریک. علاوه بر این انجام این کار باعث می شود نور از واقعیت این کشورها واقعا سرکوب آزادی مطبوعات.

روزنامه نگاران در این کشورها در حال تهدید و زندانی مورد آزار و ممنوع از کار و حتی کشته شدند. این به این معنی نه تنها آزادی مطبوعات تحت حمله در این کشور زندگی می کند در معرض خطر هستند و همچنین گاهی اوقات روزنامه نگاران واقعا نهایت در افسردگی زباله. که قطعا نیست یک شوخی است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>