نظر: دین است که هنوز هم مربوط به کلیساها از دست دادن اعضای

در آلمان هر دو کاتولیک و کلیساهای پروتستان دیدم عظیم در کاهش عضویت در 2019. حتی پس از, دین و مذهبی بازتاب هنوز هم نقش مهمی در این کشور می گوید: Christoph Strack.

آلمان عمده ترین کلیساهای مسیحی هر دو ثبت افت زیادی در عضویت سال گذشته است. این یک روند است که در ادامه برای یک مدت زمان طولانی هر چند در سال 2019 برای تغییر بیشتر کاتولیک ها در سمت چپ کلیسا از پروتستان ها. به طور کلی بیش از 540,000 مسیحیان تبدیل پشت خود را در دین سازمان یافته. نه از اوایل 1990s باید شماره عضویت یافته است بنابراین به شدت.

فقط بیش از نیمی از مردم زندگی در آلمان — 43.3 میلیون نفر به دقیق — هنوز عضو یا پروتستان یا کاتولیک کلیسا. اما این کاهش در حدود 5 میلیون دلار در مقایسه با 10 سال پیش. عضویت در کلیسا نیز در حال سقوط به دلیل تعداد اعضای کلیسا در حال مرگ به مراتب فراتر از تعداد تعمید.

پیگیری آمار و ارقام

آمار برای کلیسای کاتولیک نشان می دهد که رها کردن در بود که عضویت 26.2 درصد بالاتر از در سال 2018 است. کاهش ترین تلفظ در ایالت نوردراین-وستفالن و در ایالت راینلند-فالتز در کشور آلمان واقع است که شامل افتخار دایره اسقفی با یک سنت طولانی مدت مانند مونستر, اوسنابروک, پادربورن, کوشا و ادکلن.

چهره های محافظه کار مانند برخی از روحانیون آلمان در واتیکان و یا برخی از ناظران در رسانه های ایالات متحده هستند سریع به انتقاد از کلیسای کاتولیک آلمان برای آنچه آنها را به عنوان قابل سرزنش لیبرالیسم و می خواهم به برجسته کردن آن سقوط عضویت. اما این بسیار آسان است برای آنها را به انجام.

در آلمان کسی ترک کلیسا نیاز به ثبت حرکت با مقامات بنابراین ارائه آمار رسمی به سند کاهش است. کلیساها در کشورهای دیگر اروپایی در حال تجربه مشابه رکود در تعداد زیادی از مردم که احساس وابستگی به آنها ساخته شده است اما این آشکار تنها با رعایت کاهش کلیسا تماشاگران.

A church more than half empty during a service, with many empty pews

پس از coronavirus ممکن است سرعت بخشیدن به کاهش در کلیسا اعداد

هر آنچه در مورد, آخرین, آلمانی, آمار و ارقام به وضوح نشان می دهد که دو عامل اصلی کلیساهای دیگر درخواست تجدید نظر به توده های گسترده ای. دلایل متعددی وجود دارد برای این است. یکی این است که سوء استفاده رسوایی در ادامه به سگ هر دو کاتولیک و کلیساهای پروتستان. یکی دیگر این است که کلیسای کاتولیک هنوز هم حاضر به درمان زنان به همان اندازه توجیه این با اشاره به دگم و سنت است.

عواقب ناشی از کوروناویروس

Coronavirus همه گیر خواهد شد سرعت بخشیدن به عضویت در کاهش است. تا کنون اثرات طولانی مدت از coronavirus محدودیت در کلیسا زندگی نمی توان با اطمینان پیش بینی کرد. اما این احتمال وجود دارد که بیشتر مردم را به نوبه خود به دور از دین سازمان یافته.

این به رغم این واقعیت است که رفاه معنوی است که یک ماده از نگرانی پارامونت در حال حاضر در میان coronavirus همه گیر که در آن ترس و تنهایی آنقدر گسترده است. به دنبال پس از مردم رفاه معنوی به این معنا نیست با صدای بلند sermonizing اما این به معنی بیش از وحی برگزاری کلیسای خدمات: آن است که در مورد نزدیک شدن به مردم در حاشیه کسانی که شکست خورده اند, کسانی که امید از دست داده اند.

دین باقی می ماند مهم است

ما نباید اشتباه فکر کردن که این افت عضویت در کلیسا به سادگی به معنی آلمانی دیگر در مورد مراقبت از دین است. وجود دارد در حال رشد تعداد و طیف وسیعی از مستقل کلیساهای پروتستان. هر یکشنبه برای مثال صدها نفر از هزاران نفر از باپتیست جمع آوری به عبادت در پر جنب و جوش جماعت. به انجام بیش از یک میلیون مسیحیان ارتدوکس. یهودیان آلمان و جوامع مسلمان در همین حال به نظر می رسد که اب و هوای همه گیر بهتر از آلمان اصلی کلیساهای مسیحی. و وجود دارد بسیاری از جوامع بودایی ،

A photograph of DW editor Christoph Strack

دویچه وله Christoph Strack معتقد است دین هنوز هم نقش مهمی بازی در آلمان

آلمان باپتیست, بودایی, مسیحی ارتدکس یهودی و جوامع مسلمان را نه به عنوان بسیار سازمان یافته به عنوان پروتستان و کاتولیک کلیسا. آنها به ندرت به اجرا در موسسات آموزشی و یا نفوذ در جامعه از طریق دانشگاه یا دانشکده. و در عین حال جوامع خود به عنوان شبکه ها و خانواده. آلمان اصلی کلیساهای مسیحی مدیریت به انجام همان?

یک معنا در زندگی حس هویت

دین می تواند به معنی به زندگی مردم است که آیا آنها غنی یا فقیر. و این می تواند رسوخ کردن آنها را با یک فرد حس هویت در زمانی که هر کس صحبت کردن در مورد جهان گرایی و جهانی بازیکنان و فردی است که زیر پا گذاشته زیر پا.

در این کشور هنوز هم مشخص شده توسط بخش با وجود آن الحاق 30 سال پیش و هنوز هم بدون فقر با وجود آن ثروت جامعه نیاز به منعکس کننده بر دین و بر آن است که بسیاری از مردم خدا را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>