نظر: قرار دادن روباه در Tönnies مسئول خانه مرغ?

دو منطقه در وستفالن تحت مستند به دلیل اقدامات یک شرکت است. Tönnies ممکن است بزرگترین در اروپا meatpacker اما چیزی که باید انجام شود می گوید: Miodrag Soric.

چیزهایی نیست که برای رفتن این راه اما در حال حاضر مناطق Gütersloh و وارندورف در غرب آلمان در ایالت نوردراین-وستفالن (NRW) در مستند. آن را نه فقط در کودکستان ها و مدارس که بسته شده اند — میله موزه ها و ورزشگاه و سینما نیز توقیف شده است. تنها دو نفر از خانواده ها اجازه ملاقات ، یک بار دیگر روابط اجتماعی در منطقه در حال پژمرده.

علاوه بر این مردم از این منطقه هستند که ننگ در دیگر نقاط آلمان است. ایالات باواریا و مکلنبورگ-فورپومن خواسته اند گردشگران از مناطق به بازگشت به خانه. که می آید به عنوان جای شگفتی نیست — بیش از 1500 coronavirus عفونت در یک منطقه نسبتا کوچک می ترساند مردم است. کسانی که مردم واقعا نمی خواهید به شنیدن این که شیوع متمرکز بود در درون یک جمعیت از کارگران یکی از خاص گیاه Tönnies meatpackers و بقیه از منطقه است.

ادامه مطلب: ‘کارکنان مقصر نیست’ به صورت شیوع کروناویروس

ترسو دولت برتر

احتمالا بسیاری بر این باورند که عفونت در حال حاضر می توان یافت نه تنها در داخل کارخانه اما خارج از دیوارهای آن به عنوان به خوبی با همسایگان از Tönnies کارگران ، آزمایش های جدید در حال اجرا برای گرفتن یک عکس تا چه حد virus ممکن است گسترش یافته است.

در تلاش برای جلوگیری از گسترش NRW دولت برتر آرمین Laschet کشیده و به اصطلاح ترمز اضطراری و دستور مستند. اما آن را بیش از حد دیر شده توسط آن است. و به عنوان Laschet را باواریا همکاران —که باید حفظ شود یکی از آلمان دقیقترین مستند رژیم — می گویند تلاش خود را نه تنها خیلی دیر بود خیلی نرم به عنوان به خوبی. آنها شکایت دارند که ساکنان این منطقه به راحتی می توانید ترک آن را بدون پلیس نگه داشتن زبانه ها در آنها است.

Laschet باید ساخته اند یک تصمیم روشن در مورد این مسئله به مراتب زودتر. ظاهرا او بیش از حد خم شدن به منافع Gütersloh عمده کسب و کار بازیکنان است. او همچنین ثابت خود را به بیش از حد سازگار هنگامی که با او ائتلاف شریک کسب و کار پسند دموکرات آزاد (FDP). به نوبه خود, FDP به نظر می رسد که نگهداری آن تمرکز بر حصول اطمینان از خوب بودن از منطقه کسب و کار به جای ساکنان آن است.

آرمین Laschet — که در میان آنگلا مرکل آینده نگر تعویض هنگامی که او در مراحل پایین به عنوان صدراعظم — قطعا استفاده نمی شود coronavirus همه گیر به عنوان یک فرصت به نمایش گذاشتن مهارت های رهبری خود را. به جای او انجام داده مخالف: او تردید تصادفا و حتی رفته تا آنجا که به سرزنش Tönnies کارکنان از بلغارستان و رومانی برای آوردن این ویروس به کارخانه — بدون ارائه یک قطعه از شواهد برای حمایت از این ادعا است.

که نشان می دهد چقدر از لمس این متکبر برتر است: او به نظر می رسد هیچ ایده چگونه ولخرجى Tönnies است وقتی که می آید به پرداخت آن به کارگران است. یا که کارکنان به سادگی نمی باید پول به خانه پرواز برای یک آخر هفته طولانی و آلوده و سپس به ویروس بازگشت به کار با آنها.

بیشتر بخوانید: آلمان: کروناویروس در معرض گوشت کارگران گرفتاری

کار برده

حقیقت امر این است که اکثر شرقی و یا جنوب اروپا کارگران سالم هستند زمانی که آنها می رسند در آلمان است. سپس آنها را در تعامل کار برده برای یک مبلغ جزئي به عنوان یک کشیش کاتولیک به من گفت. آنها قرار دارد توسط به اصطلاح sub-پیمانکاران در محله های که فراتر از ظرفیت. شرایط زندگی در sub-contractors’ خانه ها که اغلب یا نزدیک به سقوط و یا پر از قالب و کپک زدن است که کارگران نمی تواند جلوگیری از سقوط بیمار رنجور هستند.

این بهار رومانیایی کارگر که با این شرکت برای سال ها از دست داده و چشم خود را در حالی که دست او را قصاب چاقو در خط تولید. این حادثه پس از Tönnies تصمیم گرفت به سرعت خط. افزایش سرعت بود برای جبران کمبود کارگران با توجه به کروناویروس مرز تعطیلی که آنها را نگه داشته از واردات اضافی کارگران.

این دقیقا همان نوع از چیزهایی که سازمان های دولتی قرار است برای جلوگیری از اتفاق می افتد. به جای به طور فعال در حال کار برای بهبود شرایط کار و زندگی کارگران خارجی باید تحمل در آلمان, دولت, نمایندگان مجلس و برخی از ساکنان محلی — را انتخاب کشید سعی کنید به پین شیوع کروناویروس در آنها.

ادامه مطلب: چگونه می جدید کروناویروس نقاط داغ که شامل?

Soric Miodrag Kommentarbild App

راز باز

که نفرت از رفتار است که با این واقعیت است که هر کس می داند که چقدر بدبختی شرایط کار در صنعت بسته بندی گوشت می آمد: در طول سال این دولت متاسفم از امور شده است به وضوح مستند در ده ها تن از گزارش اتحادیه های کارگری و یا شهروندان در طرح های.

هنوز در گذشته تنها چند درست مردم گرفته اند تا گوشته به نبرد با قدرتمند صنعت و متحدان سیاسی. اما وضعیت فعلی ممکن است در برخی از راه های برکت دلیل آن در حال حاضر تبدیل شده اما غیر ممکن است به دور است. فشار افکار عمومی و رای دهندگان ترس وادار کردن سیاستمداران به عمل می کنند.

که آن نیز به همین دلیل این صنعت گوشت بحران به پایان خواهد رسید و متفاوت از تمام بحران های ما در گذشته دیده ام. حتی Tönnies شده است مجبور به اعتراف است که همه چیز را تغییر دهید. آن است که رسوا که Tönnies و خود مدیران هستند که در درجه اول مسئول شیوع — در حال حاضر تصویر خود را به عنوان عوامل تغییر در حالی که در همان زمان به شدت چسبیده به قدرت است.

اجازه می دهد تا ظالم استثمارگران به فروش خود را به عنوان رهبران که برای مراقبت از خود کارگران خواهد بود مانند قرار دادن روباه مسئول خانه مرغ. چقدر پول آن را در واقع آرام یک وجدان ؟

دولت برتر Laschet شما نمی دهد این اتفاق می افتد. انجام کاری. و آن را سریع.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>