نظر: مرکل coronavirus انقلاب و ما

آنگلا مرکل گفته اند که این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان بزرگترین چالش پس از جنگ جهانی دوم است. و صدراعظم است و نه اغراق آمیز می گوید: DW مارتین Muno.

“پس از وحدت آلمان, هیچ, پس از جنگ جهانی دوم شده است وجود دارد بدون چالش به ملت ما است که خواستار چنین درجه ای از مشترک و متحد عمل است.” آنگلا مرکل صدراعظم آلمان است که یک فن از ترحم است. او ترجیح داده در انتخاب کلمات است هوشیار تحلیلی و محفوظ است. حتی وقتی که می آید به بزرگترین چالش های سیاسی او برای تلفن های موبایل مانند دارنده دکترای علوم طبیعی است که او است. نه به ذکر است که او همیشه, خوش بینانه, فقط فکر می کنم به پناهنده شد “ما می توانیم آن را انجام دهد.”

بنابراین وقتی که به رهبری آلمان برای بیش از 14 سال باعث می شود او اولین برنامه ریزی, سخنرانی تلویزیونی و تجدید نظر به طور مستقیم به شهروندان آلمان با یک مقایسه تاریخی به یک جنگ که هزینه زندگی از 55 میلیون نفر در سراسر جهان و چپ آلمان به کاهش آوار و سپس چیزی وحشتناکی اشتباه رفته است.

ادامه مطلب: پیگیری آخرین تحولات در نورد پوشش

رشد نمایی

و ما همه را تحت تاثیر قرار. زندگی روزمره ما تحت سلطه بسته مدارس و مراقبت از امکانات و فروشگاه ها; شرکت furloughed کارکنان و یا ارسال آنها را به کار از خانه; مصرف کنندگان وحشت خرید و مبارزه در سوپر مارکت ها. اجتماعی و محدودیت های است که طیف وسیعی از لغو تعطیلات اجباری قرنطینه همه امری عادی در حال حاضر. این ویروس تنها موضوع اگر گفتگو با خانواده و دوستان است.

هنگامی که آنها در مورد صحبت نمایی رشد mathamaticians’ پیش بینی های ما نشان می دهد اندازه تهدید. در آغاز ماه مارس وجود دارد 130 COVID-19 نفر در آلمان — در حال حاضر آن را بیش از 11,000 و عرض علمی کارشناسان تخمین می زند. اگر منحنی همچنان در این سرعت ما به زودی رسیدن به 100,000 یا حتی میلیون-علامت: و این حتی شامل ثبت نشده عفونت. چه بدتر: coronavirus نیست ملی تهدید اما یک جهانی است.

در مواجهه با چنین شرایطی صدر اعظم کار درست را انجام داد. او موضوع نیست سفارشات اما دادگاه تجدید نظر به حس مشترک ما. او اعتماد که به عنوان مطلع شهروندان ما به عنوان وضعیت نیاز دارد. فاصله اجتماعی جدید است بیان هر کس صحبت کردن در مورد, اما هشتگ #staythefuckhome می شود نقطه در سراسر در یک ضخیمتر میشود شیوه ای. و یا به عنوان صدر اعظم می گوید: “ما محکوم به بی اراده سازمان دیده بان گسترش ویروس. ما وسیله ای برای مبارزه با آن: ما باید با عمل اجتماعی فاصله از توجه به یکی دیگر.”

ادامه مطلب: Coronavirus سردرگمی در مورد ایمنی از ایبوپروفن

بیشتر مرده کمتر آزادی

گرفتن است و مرکل در این باره بیش از حد در گفتار است که مجبور شکستن از چند هفته به اندازه کافی نخواهد بود. “در هفته پیش رو خواهد بود حتی سخت تر است,” او گفت:. بیشتر مردم خواهد مرد وجود خواهد داشت عظیم هزینه های اقتصادی و حتی اجتماعی upheaveal.

ما نیز باید به برخی از آزادی ما. برای ما به عنوان یک جامعه بدون در نظر گرفتن که در آن زندگی می کنیم — این خواهد بود یک چالش. اما چیزی مثبت می تواند از آن آمده است. کمی virus در حال حاضر تابیده نور در ظالمانه حماقت از populists — فقط تماشای ویدئوها از ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. ما در حال حاضر در حال یادگیری است که وجود دارد راه های دیگر برای برقراری ارتباط ویدئو کنفرانس هنجار می شود. و ما می توانیم حس که همه ما بخشی از این که solidatary با مردم ما حتی نمی دانیم آیا همه ما خوب است. توجه به دیگران حتی می تواند بیان شود و در ریزترین حرکات نظیر سوئیچینگ طرف خیابان به راه رفتن در سمت راست گذشته کسی.

این philospher Slavoj Zizek خلاصه چه چیزی در فروشگاه برای همه ما زمانی که او گفت که حتی اگر زندگی به حالت عادی برمی گرداند, از آن خواهد شد یک نوع متفاوت از حالت عادی از ما استفاده می شود به قبل از وقوع. برای من او بدان معنی است که ما یاد بگیرند که زندگی ظریف و پر از تهدید. ما در وسط یک انقلاب و آن را به ما به تصمیم می گیرید که آیا آن را به یک پایان خوش.

لطفا سالم بماند.

هر شب در سال 1830 UTC, DW ویراستاران ارسال یک انتخاب از روز را سخت خبر و با کیفیت از ویژگی های روزنامه نگاری. ثبت نام برای دریافت آن به طور مستقیم در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>